freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کد خبر: ۴۰۱۳۰۱

۱۲۲  بازدید

برترین ها: «عجیب تر از علم، فراتر از واقعیت»، عنوان مطلب جدیدی در بخش سرگرمی مجله اینترنتی برترین ها است که سعی دارد به روزترین و عجیب ترین رخداد های طبیعی و غیر طبیعی، دستاوردهای شگفت انگیزِ دنیای علم، کشفیات عجیب در سرتاسر دنیا و همچنین عجایب خلقت را بررسی کند و با توضیحاتی علمی و دقیق آن را خدمتتان تقدیم کند. پس اگر می‌خواهید از این قطار عجیب و پرهیجان عقب نمانید، با این مطالب همراه باشید.

مثل همیشه منتظر نظرات سازنده شما هستیم.
******

تقویم انسانی

جیل پرایس این زن میانسال تا سن 43 سالگی زندگی اش هیچ چیز را فراموش نکرده . حافظه جیل هیچ روزی از سال های عمرش را فراموش نکرده است. به عنوان مثال اگر از او تاریخ روزی از 25 سال اخیر زندگی پرسیده می شود او دقیقا توضیح می دهد که در آن روز چه اتفاقی افتاده است و عجیب تر اینکه جیل آب و هوای آن روز را نیز به خاطر دارد. به دلیل اینکه ذهن جیل هیچ چیز را نمی تواند فراموش کند، به او لقب «تقویم انسانی» داده اند.

عجیب تر از علم؛ فراتر از واقعیت (21)


مرد شیری

شاید تنها کسی که از انسان های عجیب گذشته را شما تا حدی بشناسید "استفان بیبروسکی" باشد. این مرد که در سال 1891 به دنیا آمد به خاطر صورتش که به مانند شیر بود معروف شد. از تمام مجراهای صورت این مرد مو رشد کرد و تمام صورتش به شکل شیرها تبدیل شد. این مرد لهستانی در هنگام به دنیا آمدن تماما پوشیده از مو بود و پزشکان را از همان بدو تولد شگفت زده کرد.

عجیب تر از علم؛ فراتر از واقعیت (21)


 مرد لاستیکی

یکی از معروف ترین افراد سیرک در سال های 1880 مردی به نام "فلیک ورل" بود. این مرد از بیماری خاصی به نام "Ehlers-Danlos" رنج می برد. این بیماری باعث شده بود تا پوست بدنش حالت لاستیکی به خود گرفته و به راحتی از بدنش جدا شود. او در برنامه های مختلف شرکت کرد و تا می توانست پوستش را کشید و همه را به شگفتی وا داشت.

عجیب تر از علم؛ فراتر از واقعیت (21)


بچه های یخ زده اینکا
 
در سال 1999 و در ارتفاعی نزدیک به 4 متر از سطح زمین عده ای کوهنورد  توانستند سه عدد از شگفت انگیز ترین مومیایی های تاریخ را پیدا کنند. این مومیای ها بر روی کوهی به نام لولایلاکو پیدا شد و نزدیک به 500 سال سن داشتند. این مومیایی ها با توجه به اینکه به سبک های باستانی فریز شده بودند کاملا سالم باقی مانده و حتی اندام های داخلی بدن آن ها نیز سالم بودند. این مومیایی ها که در نگاه اول به ماننند چند کودک خواب آلود می مانند که حتی خون در رگ ان ها وجود دارد.

به گفته باستان شناسان دلیل مرگ این بچه ها یک مراسم مذهبی بوده است و طی آن چند کودک از سوی رهبر دینی اینکاها انتخاب می شدند تا درون چاله هایی گذاشته شده و در همانجا مرده و یخ بزنند. این مراسم برای اینکاها بسیار مقدس بوده است و معمولا افراد خاصی به این عنوان انتخاب می شدند.

عجیب تر از علم؛ فراتر از واقعیت (21)


شیر ماده با ظاهر نر


ممکن است تصویر آن شبیه یک شیر نر برسد، اما همیشه چنین نیست و یا دست کم درباره این شیر ماده قضیه برعکس است. این شیر ماده غیرعادی آفریقایی با ظاهر مردانه گاهی همتایان خود را نیز فریب می دهد.
 
اگرچه شیرهای ماده با ظاهر شیر نر همواره در منطقه مومبو در نامبیا مشاهده شده است و متخصصان اعتقاد دارند که جمعیت این نوع شیرها دچار یک نوع تغییر ژنتیکی شده است.
عجیب تر از علم؛ فراتر از واقعیت (21)


چشم غول آسای مرموز در ساحل فلوریدا


مردم ساحل پومپانو در سنت پیترزبورگ آمریکا در ایالت ایندیانا با مشاهده یک کره چشم عجیب و اسرار آمیز که از دریا به ساحل رسیده شگفت زده شدند.

دانشمندانی که از آنها برای پیدا کردن راز این کره چشم کمک خواسته شده اظهار داشتند که این کره چشم شاید متعلق به یک ماهی مرکب غول آسا و یا یک نهنگ باشد. در آن زمان بازار حدس و گمان درباره این کره چشم آبی رنگ به ویژه در دنیای مجازی به قدری زیاد شده که به عمق شایعات اضافه شد.
 
دانشمندان اعلام کردند کره چشم مرموز و غول آسایی که در سواحل فلوریدا کشف شد، احتمالا متعلق به یک شمشیرماهی بزرگ است. اثر برش بر روی کره چشم حاکی از آن است که این کره چشم توسط یک ماهی گیر که ماهی را از دریا گرفته، از سر ماهی در دریا جدا شده است.
 
گفته می شد این کره چشم به یک وال یا یک ماهی مرکب تعلق دارد اما مقامات شیلات فلوریدا می گویند یک شمشیر ماهی که وزنش می تواند به هزار پوند برسد مالک این کره چشم بوده است.

عجیب تر از علم؛ فراتر از واقعیت (21)


 چلچراغ زیبای گوشتخوار


این موجود شبیه یک چلچراغ زیبا به نظر می رسد اما برای برخورد با تمام اعضای خانواده های سخت پوستان باید مراقب بود. این به اصطلاح چنگ اسفنجی پیش از آنکه طعمه متوجه شود آن را به دام انداخته و حتی هضم می کند.
 
این موجود بسیار عجیب تا پیش از سال 2000 در مقابل چشم انسان ظاهر نشده بود، اما یک گروه از موسسه تحقیقات اکواریوم بی مونتری با انجام تحقیقات زیر آبهای عمیق در عمقی معادل 3.5 کیلومتر در سواحل کالیفرنیا آن را مشاهده کردند.
 
آنها اخیرا دو موجود از این گونه را با خود با ساحل آوردند و آن را از نظر علمی Chondrocladia lyra نامگذاری کرده و ده ها ویدئو و تحلیل درباره آن در شماره اکتبر مجله زیست شناسی بی مهرگان منتشر کردند.
عجیب تر از علم؛ فراتر از واقعیت (21)


 تکرار داستان در واقعیت


در ابتدای قرن ۱۹ داستان نویسی که بیشتر داستانهای ترسناک مینوشت به نام ادگار آلن پو داستانی به این مضمون نوشت: یک کشتی در دریا غرق میشود. فقط ۴ نفر از میان مسافرانش زنده می مانند.. به سبب طی شدن روزهای متوالی ۳ نفر دیگر تصمیم میگیرند فرد جوانتر که نامش ریچارد پارکر بود را کشته و بخورند. در عالم واقع و در سال ۱۸۸۴ کشتی باری به نام فوندرد میگوبینتا در دریا غرق شد و تنها ۴ نفر از مسافران زنده ماندند. ۳ نفر از مسافران اقدام به قتل عضو جوانتر گروه نموده و اسم آن جوان ریچارد پارکر بود….
عجیب تر از علم؛ فراتر از واقعیت (21)


ماشین نحس


در سپتامبر سال ۱۹۵۵ جیمز دین هنر پیشه جوان هاایوودی بر اثر تصادف با ماشین پورشه اش دارفانی را وداع گفت. آقای هنر پیشه مرد و کارش تمام شد اما اتومبیل همچنان ماجراهای مرگ آورش را ادامه میدهد خودرو را که به دره سقوط کرده بود بسختی بیرون اورده و به تعمیرگاه منتقل کردند. اما در آنجا ماشین از روی جک لیز خورده و بر روی دو پای یک مکانیک افتاد. این ماشین توسط یک دکتر خریداری شد که از ان برای شرکت در مسابقات اتومبیل رانی استفاده کرد. در یکی از مسابقات خودرو تصادف کرده و صاحب جدیدش نیز کشته شد. ماشین را تعمیر کرده و دوباره از آن در مسابقات اتومبیل رانی استفاده کردند . اما راننده بعدی هم در یک تصادف کشته شد این بار وقتی خودرورا به گاراژ منتقل کردند فردای آنروز مشاهده نمودند که گاراژ بطور کامل در آتش سوخته است. سرانجام در اکتبر ۱۹۵۹ برای اینکه جلوی فاجعه را بگیرند آن را به ۱۱ قسمت تکه کرده و فلزش را نیز آب کردند ….
عجیب تر از علم؛ فراتر از واقعیت (21)


 جشنواره تایپوسام در هند

«تایپوسام» یکی از جشن‌های آیین هندوست که در آن افراد برای ادای احترام و نشان دادن هواخواهی خود نسبت به «موروگان» از خدایان آیین هندو بخش‌های مختلف بدن خود را سوراخ می‌کنند. این مراسم در کشورهای دیگری با جمعیت قابل ملاحظه از قوم «تادیل» چون سریلانکا، مالزی، موریس، سنگاپور، تایلند و میانمار نیز برگزار می‌شود. داستانها زیادی در مورد فلسفه آغازین این جشن مطرح است، بر اساس روایت هندو، این جشن زادروز «موروگان» پسر شیوا و پروتی است و روزی است که پروتی نیزه‌ای را به مورگان هدیه می‌کند و وی با آن اقدام به نابودی دیو «سوراپادمن» می‌کند؛ و به همین دلیل پیروان هندو نیز در این روز سوراخ‌هایی در اطراف بدن و زبان خود ایجاد می‌کنند. در طول سالیان برگزاری این جشن مهیج‌تر، رنگارنگ‌تر و البته خونین‌تر شده و شرکت کنندگان نیزه‌هایی را به صورت و سینه خود فرو می‌کنند و حتی برخی از پیروان متعصب با بدن خونین خود واگن‌های بزرگی را با طناب می‌کشند.

عجیب تر از علم؛ فراتر از واقعیت (21)
منبع : برترین ها ارسال به :
انتشار : شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۶:۳۶ دیده شده : ۱۷۸بار نویسنده : admin

عجیب ترین ها عجیب ترین های جهان عجیب ترین های ایران عجیب ترین های گینس عجيب ترين ها عجيب ترين هاي جهان عجیب ترین ها در جهان عجیب ترین های خلقت عجیب ترین ها عکس عجیب ترین های تاریخ عجیب ترین انسانها عجیب ترین انسانهای دنیا عجيب ترين انسانها عجیب ترین انسانهای روی زمین عجیب ترین انسانهای تاریخ عجیب ترین انسانهای ایران عجیب ترین انسانهای زمین عجیب ترین انسانها در ایران عجیب ترین انسانهای ایرانی عجیب ترین انسانها دنیا عجیب ترین عجیب ترین رکورد های گینس عجیب ترین آلتهای دنیا عجیب ترین حیوانات عجیب ترین حیوانات جهان عجیب ترین گل های دنیا عجیب ترین رکورد های گینس با عکس عجیب ترین رکورد های گینس آپارات عجیب ترین رکورد های گینس 2014 عجیب ترین رکورد های گینس 2013 عجيب ترين ركورد هاي گينس جالب ترين ركورد هاي گينس عکس عجیب ترین رکورد های گینس عجیب ترین رکوردهای کتاب گینس جالب ترین رکوردهای کتاب گینس عجیب ترین آلتهای تناسلی عجیب ترین حیوانات خانگی عجیب ترین حیوانات در دنیا عجیب ترین حیوانات ایران عجیب ترین حیوانات دریایی عجیب ترین حیوانات کشف شده عجیب ترین حیوانات جهان عکس عجیب ترین حیوانات منقرض شده عجیب ترین حیوانات دیده شده عجیب ترین عکسهای جهان جالب ترين هاي جهان عجیب ترین انسان های جهان عجیب ترین میوه های جهان عجیب ترین گل های جهان عجیب ترین ماشین های جهان عجیب ترین مکان های جهان عجیب ترین خانه های جهان عجيب ترين حيوانات جهان عجیب ترین حیوان جهان جالب ترین حیوانات جهان عجیب ترین حیوانات دنیا عکس عجیب ترین حیوانات در جهان عجیب ترین حیوان های جهان جالب ترین حیوانات دنیا عکس های عجیب ترین حیوانات جهان عجيب ترين گل هاي دنيا عکس عجیب ترین گل های دنیا عجیب ترین گل های فوتبال جهان جالب ترین گل های دنیا عجیب ترین گل های فوتبال دنیا جالب ترین گل های جهان دانلود عجیب ترین گل های جهان عجیب ترین گل های طبیعی جهان عجيب ترين انسانهاي دنيا عکس عجیب ترین انسانهای دنیا عجیب الخلقه ترین انسانهای جهان دانلود عجیب ترین انسانهای دنیا عجیب غریب ترین انسانهای دنیا عجیب الخلقه ترین انسانهای دنیا عجیب ترین انسانها در دنیا عجیب و غریب ترین انسانهای دنیا از علم تا عمل مارکتینگ از علم تا عمل جشنواره از علم تا عمل همایش از علم تا عمل چغندر قند از علم تا عمل علم از دیدگاه قرآن علم از نظر قرآن اهمیت علم از دیدگاه قرآن علم غیب از دیدگاه قرآن علم اندوزی از دیدگاه قرآن علم نجوم از دیدگاه قرآن کسب علم از دیدگاه قرآن علم اموزی از دیدگاه قران تعریف علم از نظر قرآن انواع علم از نظر قرآن علم از دیدگاه اسلام علم از نظر اسلام چیست ارزش علم از دیدگاه اسلام فضیلت علم از دیدگاه اسلام اهمیت علم از دیدگاه اسلام تعریف علم از دیدگاه اسلام انواع علم از دیدگاه اسلام کسب علم از دیدگاه اسلام علم و دانش از دیدگاه اسلام علم و عقل از دیدگاه اسلام اهمیت علم ودانش از نظر قرآن اهمیت علم از نظر قرآن ارزش علم از نظر قرآن علم آموزی از نظر قرآن علم و دانش از نظر قرآن علم غیب از نظر قران علمدار از علی فانی دانلود علمدار از علی فانی آهنگ علمدار از علی فانی علمدار علی فانی دانلود نوحه علمدار از علی فانی کد پیشواز علمدار از علی فانی علمدار علي فاني کلیپ علمدار از علی فانی شعر علمدار از علی فانی متن علمدار از علی فانی علم از دیدگاه مولانا علم از دیدگاه مولوی علم النفس از دیدگاه مولانا علم از دیدگاه بزرگان علم از نظر بزرگان تعریف علم از دیدگاه بزرگان اهمیت علم از نظر بزرگان ارزش علم از دیدگاه بزرگان تعریف علم از نظر بزرگان ارزش علم از نظر بزرگان علم از نظر امام صادق علم و دانش از نظر بزرگان علم از منظر قرآن علم و دانش از منظر قرآن فراتر از دانش فراتر از دانش اندروید مجتمع فراتر از دانش کلاس فراتر از دانش فراتر دانش موسسه آموزشی فراتر از دانش آموزشگاه کامپیوتر فراتر از دانش سایت موسسه فراتر از دانش آدرس آموزشگاه فراتر از دانش دوره های فراتر از دانش فراتر از انسان فراتر از انسان Manoto فراتر از انسان قدرت ذهن فراتر از انسان اپارات فراتر از انسان دانلود فراتر از انسانها فراتر از انسان ارباب جانوران فراتر از انسان منوتو مستند فراتر از انسان برنامه فراتر از انسان فراتر از بودن فراتر از بودن کریستین بوبن فراتر از بودن کریستین بوبن دانلود فراتر از بودن کریستین بوبن Pdf فراتر از بودن دانلود فراتر از بودن بوبن فراتر از بودن Pdf فراتر از بودن اثر کریستین بوبن فراتر از بودن كريستين بوبن کتاب فراتر از بودن Manoto1 فراتر از انسان فراتر از علم فراتر از علم با مورگان فریمن کتاب فراتر از علم عجایب فراتر از علم دانلود کتاب فراتر از علم سایت فراتر از علم مستند فراتر از علم فراتر علم دانلود مستند فراتر از علم فراتر از زمین فراتر از زمین سوم راهنمایی فراتر از زمین علوم سوم راهنمایی فراتر از زمین پاورپوینت فراتر از زمین ویکیپدیا فراتر از زمین چیست فراتر از زمين دنیایی فراتر از زمین درس فراتر از زمین عکس فراتر از زمین فراتر از ذهن کتاب فراتر از ذهن دانلود برنامه فراتر از ذهن ذهن فراتر از ثروت برنامه فراتر از ذهن فراتر ذهن دانلود مستند فراتر از ذهن فراتر از عشق فراتر از عشق لیلی و مجنون فراتر از عشق مرضیه قنبری رمان فراتر از عشق کتاب فراتر از عشق چیزی فراتر از عشق خواندن رمان فراتر از عشق دانلود رمان فراتر از عشق Pdf دانلود رمان فراتر از عشق برای اندروید دانلود کتاب فراتر از عشق فراتر از خبر عجیب تر از علم؛ فراتر از واقعیت (21)

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۵۷
  • تعداد حاضران : ۲۲۶
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها