freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1363762/31  زمان: 14:55  1395/07/17  بازدید: 595

پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی به تمجید از یوهان کرویف پرداخت و او را تاثیرگزارترین شخص در تاریخ فوتبال دانست.

به گزارش "ورزش سه"، کرویف سرمربی سابق گواردیولا در بارسلونا بود و تیمی رویایی برای آبی اناری ها شکل داد. او تاریخ باشگاه را متحول کرد و در سالگرد فوت او، گواردیولا به تمجید از استاد سابقش پرداخت.

 

 


او گفت:" هر جلسه تمرین یک کلاس درس بزرگ بود، هر بازی هم همینطور. پس از بازی آنالیز می‌کردیم که چرا خوب کار کردیم و چرا بد کار کردیم. هر روز یک دانشگاه مربی گری در تمرینات برگزار می‌شد. فکر می‌کنم یوهان تاثیرگزارترین شخص در تاریخ فوتبال است. او دو باشگاه را تغییر دهد، هم به عنوان بازیکن و هم مربی. امکان ندارد شخصی این چنین پیدا کنید. وقتی مردم به بهترین مربیان فکر می‌کنند، همیشه از جام‌ها صحبت می‌کنند. فکر می‌کنم این اشتباه بزرگی است زیرا در نهایت مربیان بزرگ در باشگاه‌های بزرگ حضور دارند و جام می‌برند. بهترین مربیان کسانی هستند که روی یک نسل تاثیر می‌گذارند.،‌مخصوصا روی بازیکنانشان. یوهان روی تمام بازیکنانش تاثیر گذاشت. "


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۶:۹ دیده شده : ۹۹بار نویسنده : admin

در تاریخ به انگلیسی در تاریخ ایران در مورد تاریخ ایران زن در تاریخ ایران کاپیتولاسیون در تاریخ ایران حجاب در تاریخ ایران شیعه در تاریخ ایران هنر در تاریخ ایران ولنتاین در تاریخ ایران لباس در تاریخ ایران فراماسونری در تاریخ ایران تاریخ در تصویر تاریخ در تصویر فیسبوک تاريخ در تصوير فيس بوك تاریخ تصویر سازی در ایران تاریخ تصویر سازی تصاویر تاریخ تاریخ تصویری تاریخ تصویری لرستان تاریخ تصویر سازی ایران صفحه تاریخ در تصویر تاریخ در اکسل تاریخ در اکسل 2010 تاریخ شمسی در اکسل تاریخ فارسی در اکسل تبدیل تاریخ در اکسل درج تاریخ در اکسل توابع تاریخ در اکسل تفریق تاریخ در اکسل فرمول تاریخ در اکسل محاسبه تاریخ در اکسل تاریخ درآینه پژوهش فصلنامه تاریخ درآینه پژوهش تاریخ در قرآن تاريخ در قرآن تاریخ قرآن محمود رامیار Pdf اهمیت تاریخ در قرآن تاریخ قرآن تاریخ قرآن رامیار تاریخ قرآن محمود رامیار تاريخ قرآن تاریخ قرآن کریم تاریخ قرآن معرفت تاریخ در ترازو تاریخ در ترازو Pdf تاریخ در ترازو دانلود تاريخ در ترازو تاریخ در ترازو زرین کوب تاریخ در ترازو دکتر زرین کوب خلاصه تاریخ در ترازو تاریخ ترازو دانلود کتاب تاریخ در ترازو دانلود رایگان کتاب تاریخ در ترازو تاریخ در چنین روزی تاریخ در چنین روزی + راسخون تاريخ در چنين روزي تقویم تاریخ در چنین روزی تاریخ ایران در چنین روزی تاریخ در Php تاریخ شمسی در Php تاریخ فارسی در Php توابع تاریخ در Php نمایش تاریخ در Php مقایسه تاریخ در Php کد تاریخ در Php تاریخ جلالی در Php تاریخ قمری در Php تاریخ میلادی در Php تاریخ در مسیر افغانستان افغانستان در مسیر تاریخ Facebook افغانستان در مسیر تاریخ جلد اول Pdf افغانستان در مسير تاريخ Pdf افغانستان در مسیر تاریخ جلد دوم افغانستان در مسیر تاریخ. دانلود افغانستان در مسیر تاریخ فصل اول افغانستان در مسیر تاریخ دانلود رایگان تاریخ مسیر افغانستان افغانستان در مسیر تاریخ پی دی اف بودجه فوتبال ایران بودجه فدراسیون فوتبال ایران بودجه فوتبال در ایران حرام بودن فوتبال بودجه فوتبال بودجه فدراسیون فوتبال گواردیولا: کرویف موثرین شخص در تاریخ فوتبال بود

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۲
  • تعداد حاضران : ۲۶۸
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها