freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کد خبر: ۴۰۱۷۵۹

۳۸  بازدید

برترین ها: اینکه شب دوچرخه تان را بردارید و برای سواری بیرون بروید، هیچ وقت چیز خوبی به نظر نمی رسد. ما شرکت TPA اولین مسیر دوچرخه سواری روشن شده در لهستان را ساخته شده است. این شرکت از یک مسیر دوچرخه سواری مشابهی در هلند که برداشت نوآورانه ای از شب پرستاره ونگوک بود، الهام گرفته است.

تحقیقات زیادی روی این پروژه انجام شده تا راه حل پایداری پیدا شود که نیاز به منابع نوری اضافی نداشته باشد، جاده دوچرخه سواری هلند با لامپ های LED روشن می شود. نتیجه این تحقیقات، یک جاده صد متری شد که بعد از تاریک شدن هوا به رنگ آبی می درخشد و آن هم به دلیل وجود یک ماده ترکیبی ویژه است که انرژی را در طول روز از نور مرئی، فرابنفش و فروسرخ جمع می کند و سپس نور به رنگ های مختلف را ساطع می کند اما رنگ آبی به این دلیل انتخاب شده که بیشترین هماهنگی را با محیط و مناظر اطراف که شامل یک دریاچه هم می شود، دارد. این ذرات انرژی کافی برای اینکه حدود 10 ساعت بدرخشند را در خود نگه می دارند، زمان زیادی برای دوچرخه سواران ماجراجویی که می خواهند شب ها در این جاده دوچرخه سواری کنند. این جاده قطعا دوچرخه سواران را برای یک تجربه منحصربفرد به سوی خود می کشاند.

مسیر دوچرخه سواری خورشیدی در لهستان 
مسیر دوچرخه سواری خورشیدی در لهستان 
مسیر دوچرخه سواری خورشیدی در لهستان 
مسیر دوچرخه سواری خورشیدی در لهستان 
منبع : برترین ها ارسال به :
انتشار : شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۸:۳۳ دیده شده : ۹۹بار نویسنده : admin

مسیر دوچرخه سواری مسیر دوچرخه سواری کیش مسیر دوچرخه سواری مشهد مسیر دوچرخه سواری فرانسه مسیر دوچرخه سواری چیتگر مسیر دوچرخه سواری پارک چیتگر مسیر دوچرخه سواری توردو فرانس مسیر دوچرخه سواری اطراف تهران مسیر دوچرخه سواری کوهستان مسیر دوچرخه سواری تبریز مسیر دوچرخه مسیرهای دوچرخه سواری طول مسیر دوچرخه سواری کیش مسیر دوچرخه سواری جزیره کیش مسیرهای دوچرخه سواری اطراف تهران مسیرهای دوچرخه سواری تهران مسیرهای دوچرخه سواری مشهد مسیرهای دوچرخه سواری کوهستان مسیرهای دوچرخه سواری در تهران مسیرهای دوچرخه سواری شمال مسیرهای تور دوچرخه سواری آذربایجان طراحی مسیرهای دوچرخه سواری مسیرهای مناسب دوچرخه سواری سفارت لهستان در ایران سفیر لهستان در ایران والیبال لهستان در ایران لهستان ایران لهستان ایران جنگ جهانی دوم سایت سفارت لهستان در تهران تیم والیبال لهستان در ایران تیم ملی والیبال لهستان در ایران والیبال ایران و لهستان در ایران بازی ایران و لهستان در ایران لهستان در جنگ جهانی دوم نقش لهستان در جنگ جهانی دوم لهستان جنگ جهانی دوم لهستان بعد از جنگ جهانی دوم ارتش لهستان در جنگ جهانی دوم لهستان پس از جنگ جهانی دوم لهستان در کدام قاره است؟ لهستان جز کدام قاره است لهستانیها در ایران لهستانيها در ايران لهستان در کجاست لهستان در جنگ جهانی لهستان در جنگ جهانی اول لهستان جنگ جهانی وضعیت لهستان در جنگ جهانی اول لهستانی در سفر کتاب لهستانی در سفر لهستان در کدام کشور است Poland کدام کشور است لهستان کدام کشور است لهستان در کجا قرار دارد لهستان در کدام قاره قرار دارد لهستان کجا قرار دارد لهستان در ایران مسیر دوچرخه سواری خورشیدی در لهستان

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۳۷
  • تعداد حاضران : ۲۰۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها