freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به‌ گزارش ‌ایسنا و به نقل از My fitness pal، پزشکان معتقدند که نشانه‌های بیماری، تعیین کننده پاسخ این سوال است که افراد بیمار ورزش بکنند یا خیر؟

براین اساس در صورتی که بیشتر از ناحیه گردن به بالا احساس ناراحتی می‌کنید، برای مثال عطسه، سرفه و گلو درد دارید، می‌توانید ورزش‌های سبک انجام دهید.

اگر نشانه‌های بیماری پایین‌تر از گردن است برای مثال دل درد و معده درد دارید بهتر است ورزش نکنید.

اگر تب، حالت تهوع و اسهال دارید بهتر است که کاملا استراحت کنید، زیرا در این حالت آسیب بدن کم می‌شود و بدن نیاز دارد که آب را نگه داری عرق کردن مناسب نیست.

حتی در صورتی که به هنگام بیماری ورزش می‌کنید، شدت آن را زیاد نکنید. به هنگام بیماری بدن در حال ریکاوری است. ورزش‌هایی همچون پیاده‌روی، یوگا در این زمان مناسب‌تر هستند.

بهتر است به حس بدن‌تان توجه کنید و شدت را بر اساس آن تنظیم کنید. مطمئن شوید که آب بدن شما تامین می‌شود.

بهتر است به هنگام بیماری به باشگاه نروید، زیرا ممکن است بیماری را به دیگران منتقل کنید.

پیاده‌روی در فضای باز فعالیت مناسبی برای این زمان است.

در صورتی که مطمئن نیستید با وجود بیماری می‌توانید ورزش کنید یا نه، حتما از یک پزشک و متخصص در این باره سوال کنید.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۹:۵۴ دیده شده : ۶۰بار نویسنده : admin

آیا میتوان از عقب کرد ایا میشود از عقب کرد ایا میشود زن را از عقب کرد آیا میتوان زن را از پشت کرد ایا میتوان از پشت کرد ایا میتوان زن را از عقب کرد ایا میشود دختر را از عقب کرد ایا میتوان جن را دید آیا میشود جن را دید آیا میتوان اندروید را ارتقا داد ایا میشود اندروید را ارتقا داد آیا میتوان اندروید گوشی را ارتقا داد آیا میشود اندروید گوشی را ارتقا داد ایا میشود نسخه اندروید را ارتقا داد ایا میشود سیستم عامل اندروید را ارتقا داد آیا میتوان سربازی را خرید ایا میشود سربازی را خرید ایا میشود خدمت سربازی را خرید آیا میتوان خدمت سربازی را خرید ايا ميشود از عقب كرد ایا میتوان خدا را دید ایا میشود خدا را دید ایا می توان به گذشته برگشت آیا میتوان با لاک وضو گرفت؟ ایا با لاک میشود وضو گرفت آیا با لاک ناخن میتوان وضو گرفت آیا با لاک ناخن میشود وضو گرفت ایا میتوان به نوزاد اب داد آیا میشود به نوزاد آب داد آیا میتوان زرتشتی شد؟ هنگام بیماری چه باید کرد کتاب هنگام بیماری چه باید کرد ورزش در هنگام بیماری دعا به هنگام بیماری دعا هنگام بیماری دعای هنگام بیماری عکسهای هنگام بیماری مرتضی پاشایی مراقبتهای لازم هنگام بیماری دیابت عوارض دیابت و مراقبتهای لازم هنگام بیماری مراقبت های هنگام بیماری دیابت مراقبت های لازم هنگام بیماری دیابت مراقبت هاي لازم هنگام بيماري ديابت عوارض دیابت و مراقبت های لازم هنگام بیماری مراقبت های لازم در هنگام بیماری دیابت ورزش کردستان ورزش کردستان عراق ورزش كردستان ورزش استان کردستان ورزش باستانی کردستان ادره ورزش کردستان ورزش بانوان کردستان ورزش وجوانان استان کردستان ورزش و جوان کردستان ورزش در کردستان عراق ورزش کردکوی سایت ورزش کردکوی ورزش و جوانان کردکوی اداره ورزش کردکوی ایا میتوان از عقب کرد آیا می‌توان هنگام بیماری ورزش کرد؟

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۴۴۳
  • تعداد حاضران : ۲۱۲
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها