freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


مراسم خاکسپاری پسربچه 12 ساله‌ کشمیری که بدست نظامیان هندی کشته شده بود، به صحنه اعتراض و سر دادن شعارهایی علیه دهلی‌نو تبدیل شد.

غلیان احساسات ضدهندی در کشمیر در پی کشته شدن یک کودکبه گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ به نقل از وبسایت «اِی‌بی‌سی»، هزاران نفر از ساکنان شهر «سرینگر،» مهم‌ترین شهر منطقه کشمیر تحت کنترل هند، امروز (شنبه)، در مراسم خاکسپاری پسربچه 12 ساله‌ای که در جریان تظاهرات روز گذشته، به ضرب گلوله نظامیان هندی کشته شده بود، شرکت کردند و با سر دادن شعارهایی خواستار استقلال کشمیر تحت کنترل هند و خروج ارتش این کشور از این منطقه مورد مناقشه شدند. 

در ادامه مطلب آمده است نیروهای هندی نیز تلاش کردند با تفنگ‌های ساچمه‌ای و گاز اشک‌آور، جمعیت شرکت‌کننده در مراسم خاکسپاری پسربچه کشمیری را که عملاً به صحنه اعتراض علیه سیاست‌های دهلی نو تبدیل شده بود، متفرق کنند.  

نیروهای ارتش هند روز گذشته (جمعه)، با شلیک تفنگ‌های ساچمه‌ای خود به این پسربچه 12 ساله کشمیری، وی را به شدت مجروح کردند. این کودک که بدنش پر از گلوله‌های ساچمه‌ای بود، پس از انتقال به بیمارستان، جان خود را از دست داد. 

جمعیت عزادار تن بی‌جان این پسربچه را با پرچم پاکستان پوشانده بودند که بر روی آن شعارهایی با مضمون آزادی و استقلال نوشته شده بود. درگیری میان شرکت‌کنندگان در این مراسم و نیروهای هندی زمانی بالا گرفت که صدها نفر از جوانان عزادار به سوی این نیروها سنگ پرتاب کردند. دامنه اعتراضات به دست کم 4 شهر مجاور سرینگر نیز گسترش یافت. 

در درگیری روز گذشته میان تظاهرات‌کنندگان ساکن منطقه کشمیر تحت کنترل هند و نیروهای ارتش این کشور، دست کم 50 نفر مجروح شدند. نیروهای دولتی هند علی‌رغم هشدار قبلی وزارت کشور و گروه‌های حقوق‌بشر، از تفنگ‌های ساچمه‌ای برای متوقف کردن تظاهرکنندگان استفاده کردند. اینگونه تفنگ‌ها تاکنون، جان 6 نفر را گرفته و صدها نفر را به شدت مصدوم کرده است. بسیاری از معترضان تاکنون بینایی خود را بدین طریق از دست داده‌اند. از سوی دیگر، گزارش‌ها از کشته شدن یک نظامی هندی حکایت دارد. 

ناآرامی‌های اخیر در منطقه مورد مناقشه کشمیر ماه ژوئیه سال جاری و پس از آن بوجود آمد که یکی از رهبران شاخص مخالف هند بدست نظامیان این کشور کشته شد.  

انتهای پیام/      

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۵:۱۴ دیده شده : ۸۷بار نویسنده : admin

غلیان احساسات کشمیر در کجاست کشمیر کجاست کشمیر در کدام کشور است کشمیر در خون کشمیر درگیری کشمیر در هند کشمیر هند کشمیر هندوستان درباره كشمير درباره کشمیر درباره مسعود كشميري دره کشمیر سیل در کشمیر سیل در کشمیر هند سیل کشمیر کودک یک ساله کودک یک ساله باهوش کودک یک ساله+تغذیه کودک یک ساله و نیمه کودک یک ساله من کودک یک ساله بد غذا کودک یک ساله باردار کودک یک ساله چند دندان دارد کودک یک ساله و نیم کودک یک ساله تربیت کودک یک چشم در اصفهان کودک یک چشم کودک یک چشم دجال كودك يك چشم کودک یک چشم اسرائیلی کودک یک چشمی کودک یک چشم در اسرائیل کودک يک چشم کودک یک چشم چینی کودک یک چشم داعش کودک یک ماهه كودك يك ماهه کودک یک ماهه من وزن کودک یک ماهه مشخصات کودک یک ماهه تغذیه کودک یک ماهه خواب کودک یک ماهه بینایی کودک یک ماهه خصوصیات کودک یک ماهه عکس کودک یک ماهه تغذیه کودک یک ساله و نیم تغذیه کودک یک ساله به بالا برنامه تغذیه کودک یک ساله تغذیه ی کودک یک ساله نحوه تغذیه کودک یک ساله روش تغذیه کودک یک ساله تغذیه روزانه کودک یک ساله تغذیه تکمیلی کودک یک ساله تغذیه صحیح کودک یک ساله کودکان یک ساله بچه یک چشم در اصفهان عکس کودک یک چشم در اصفهان تولد کودک یک چشم در اصفهان كودك يك چشم اصفهاني کودک یک چشم اصفهانی تولد نوزاد یک چشم در اصفهان تولد بچه یک چشم در اصفهان بچه ی یک چشم در اصفهان عکس نوزاد یک چشم در اصفهان کودک یک و نیم ساله كودك يك و نيم ساله کودکان یک و نیم ساله غذای کودک یک و نیم ساله تربیت کودک یک و نیم ساله وزن کودک یک و نیم ساله روانشناسی کودک یک و نیم ساله بازی کودک یک و نیم ساله تغذيه كودك يك و نيم ساله تغذیه کودک یک و نیم ساله نوزاد یک چشم دجال تولد نوزاد یک چشم دجال بچه یک چشم دجال فیلم کودک یک چشم دجال عکس کودک یک چشم دجال بچه ی یک چشم دجال کودک یک سال و نیمه تغذیه کودک یک سال و نیمه غذای کودک یک سال و نیمه رفتار کودک یک سال و نیمه وزن کودک یک سال و نیمه رشد کودک یک سال و نیمه لجبازی کودک یک سال و نیمه بازی با کودک یک سال و نیمه رفتار با کودک یک سال و نیمه برنامه غذایی کودک یک سال و نیمه چه غذاهایی برای کودک یک ساله مناسب است غذای مناسب کودک یک ساله بازی مناسب کودک یک ساله غذاهای مناسب کودک یک ساله وزن مناسب کودک یک ساله وزن مناسب كودك يك ساله بازیهای مناسب کودک یک ساله بازي مناسب كودك يك ساله صبحانه مناسب کودک یک ساله کشمیر در هندوستان غلیان احساسات ضدهندی در کشمیر در پی کشته‌شدن یک کودک

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۸۲
  • تعداد حاضران : ۱۵۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها