freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


بسیاری از پزشکان و متخصصان تغذیه درباره زیاده روی در مصرف قند و زیان آن برای بدن هشدار داده اند.

برای بسیاری از مردم خودداری از مصرف قند بسیار دشوار است چرا که این ماده غذایی به طور مستقیم و غیر مستقیم در رژیم غذایی روزانه ما حضور دارد و ما هر روز از آن به اشکال مختلف در رژیم غذایی مان استفاده می کنیم. از این گذشته استفاده از مواد جایگزین بسیار گران است و در اغلب موارد این گونه مواد نمی توانند جایگزین قند و شکر شوند.

اینجاست که سازمان بهداشت جهانی توصیه می کند که مقدار قند مورد استفاده در روز نباید از شش قاشق معادل 25 گرم فراتر رود. این مقدار قند می تواند 5 درصد از نیاز بدن ما را به کالری لازم تأمین کند.

بد نیست بدانیم که تعدادی از مواد غذایی که ما هر روز از آنها استفاد می کنیم، حاوی مقدار زیادی قند است. به عنوان مثال یک بطری کوچک سس کچاپ معادل یک قاشق کامل شکر دارد. یک قوطی کوچک نوشابه کوکاکولا نیز معادل 27 گرم شکر دارد. که این مقدار شکر، بیشتر از میانگین مجازی است که سازمان بهداشت جهانی برای مصرف روزانه تعریف کرده است.

کارشناسان معتقدند زیاده روی در مصرف قند و شکر مشکلات بسیاری از جمله چاقی و احتمال ابتلا به دیابت و حتی افزایش فشار خون و سکته قلبی را به دنبال دارد.

سلامت نیوز: عواقب زیاده روی در مصرف قند

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۹:۱۸ دیده شده : ۸۲بار نویسنده : admin

روی در مواد غذایی منابع روی در مواد غذایی روی در چه مواد غذایی است روی در کدام مواد غذایی وجود دارد روی در چه مواد غذایی یافت می شود روی در چه مواد غذایی موجود است روی در کدام مواد غذایی موجود است روی در چه مواد غذایی روی موجود در مواد غذایی میزان روی در مواد غذایی روی دریا کف نشیند روی دریا کف نشیند قعر دریا گوهر است روي دريا كف نشيند روی در بدن روي در بدن خواص روی در بدن ازدیاد روی در بدن افزایش روی در بدن عنصر روی در بدن جذب روی در بدن تاثیر روی در بدن اثرات روی در بدن كمبود روي در بدن انسان روی در چه موادی است ویتامین روی در چه موادی است عنصر روی در چه موادی است؟ روی در چه موادی موجود است عنصر روي در چه موادي است روی درچه غذاهایی یافت می شود ویتامین روی در چه غذاهایی یافت می شود روی در چه غذاهایی یافت می شود؟ روی درچه موادغذایی وجود دارد روی درچه غذاهایی وجود دارد روی دریا خس نشیند روی دریا خس نشیند زیر دریا گوهر است شعر روی دریا خس نشیند روی دریا خس نشیند قعر دریا گوهر است روی در غذا روی در غذاها روی در چه غذاهایی وجود دارد منابع روی در غذاها روي در چه غذاهايي است روي در چه غذاهايي وجود دارد روی در چه غذاهایی موجود است روی در چه غذایی وجود دارد روی در آفتاب روي در آفتاب روي در آفتاب عليرضا قرباني روی در آفتاب دانلود علیرضا قربانی، روی در آفتاب آلبوم روی در آفتاب علیرضا قربانی آلبوم روی در آفتاب کلیپ روی در آفتاب روی آفتاب به مولاناست دانلود آلبوم روی در آفتاب مصرف قند مصرف قند و شکر مصرف قند روزانه مصرف قند در بدنسازی مصرف قند با چای مصرف قند در ورزش مصرف قند در بارداری مصرف قند در ایران مصرف قند مصنوعی در بارداری مصرف قند رژیمی مصرف قند و شکر در ایران مضرات مصرف قند و شکر سرانه مصرف قند و شکر میزان مصرف قند و شکر در ایران عوارض مصرف قند و شکر سرانه مصرف قند و شکر در ایران موارد مصرف قند و شکر میزان مصرف قند روزانه مصرف چای سبز با قند میزان مصرف قند در بارداری مصرف چغندر قند در بارداری مصرف قرص قند در دوران بارداری سرانه مصرف قند در ایران میزان مصرف قند در ایران آمار مصرف قند در ایران مصرف قند ایران عواقب زیاده روی در مصرف قند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۹۴
  • تعداد حاضران : ۱۷۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها