freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از نکست وب، گروهی از دانشمندان در آمریکا پس از انجام آزمایشات مختلف اعلام کردند که حداکثر طول عمر انسان چیزی درحدود ۱۲۵ سال است.

طی چند دهه گذشته دانشمندان زیادی برای افزایش طول عمر انسان تلاش کرده اند با این حال فاکتورهای زیادی در این میان تأثیرگذار هستند. کودکانی که امروز به دنیا می آیند امید به زندگی ۷۹ ساله دارند. این درحالی است که امید به زندگی برای آنهایی که در سالهای ابتدایی ۱۹۰۰ به دنیا می آمدند تنها ۴۷ سال بود.

اما اکنون دانشمندان آمریکایی تخمین می زنند که به واسطه پیشرفتهای صورت گرفته در عرصه های مختلف علم و فناوری، انسان می تواند تا ۱۲۵ سال یعنی سه سال بیشتر از رکورددار این عرصه به حیات خود ادامه دهد.

این تحقیقات نشان می دهد همزمان با توسعه این فناوریها و غلبه بشر بر انواع بیماریهای عفونی، اگرچه متوسط سن امید به زندگی افزایش می یابد اما حداکثر سنی که می توان برای یک انسان متصور شد همان ۱۲۵ سال است.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۹:۱۶ دیده شده : ۸۵بار نویسنده : admin

حداکثر طول لوله کولر گازی حداکثر طول لوله مسی کولر گازی حداکثر طول واژن حداکثر طول واژن زن حداكثر طول واژن حداکثر طول کابل شبکه حداکثر طول کابل شبکه Cat6 حداکثر طول کابل شبکه Cat5 حداکثر طول کابل شبکه Cat5e حداكثر طول كابل شبكه حداکثر طول مجاز کابل شبکه حداکثر طول تیرچه حداکثر طول تیرچه بلوک حداکثر طول تیرچه بتنی حداکثر طول تیرچه کرومیت حداکثر طول تیرچه فلزی حداکثر طول تیرچه دوبل حداکثر طول مجاز تیرچه حداکثر طول دهانه تیرچه بلوک حداکثر طول مجاز تیرچه بلوک حداکثر طول کابل Hdmi حداکثر طول کابل Usb حداکثر طول مجاز کنسول حداکثر طول شیلنگ گاز حداکثر طول شلنگ گاز حداکثر طول کنسول بتنی حداکثر طول کنسول حداکثر طول تیر کنسول عمر انسان عمر انسان برروی زمین عمر انسان چقدر است؟ عمر انسانهای اولیه عمر انسان در زمین عمر انسان در کره زمین عمر انسانهای نخستین عمر انسان چند سال است عمر انسان روی زمین عمر انسان اولیه عمر مفید انسان چقدر است طول عمر انسان چقدر است عمر طبیعی یک انسان چقدر است طول عمر انسانهای اولیه عمر انسان در روی زمین عمر انسان روی کره زمین عمر انسان برروی کره زمین عمر انسان روي كره زمين عمر مفيد انسان چند سال است عمر طبیعی انسان چند سال است عمر مفید انسان چند سال است طول عمر انسان اولیه طول عمر انسان های اولیه است یا هست است اثيكا مستشفى است اثيكا است و هست تفاوت است و هست کاربرد است و هست فرق بین است و هست فرق بين است و هست تفاوت فعل است و هست فرق بين است و هست چيست است هستم است المراة است المراة يوتيوب است المراة فيديو معنى است المراة ماهو است المراة شكل است المراة است يمنيه است يمنيه تويتر اجمل است يمنيه احلى است يمنيه است مره اكبر است مره اجمل است مره است معنى معنى است في اللغه العربيه معنى است باللغه العربيه ما معنى است معنى است بالجنوبي معنى است بالانجليزي معنى است بالفارسية معنى است كبش معنى است في المعجم حداکثر طول عمر انسان ۱۲۵ سال است

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۶۶
  • تعداد حاضران : ۲۱۶
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها