freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش خبرگزاری" دی اسپورت": علی کفاشیان درباره برگزاری پیش بینی اش از عملکرد تیم جوانان ایران اظهار داشت:تیم جوانان یک ترکیب خوب دارد. تیم خوبی است و خوب آماده شده و ان شالله در آینده همین ها آینده تیم ملی باشند.تیم جوانان حریفان سختی دارد و کارش نیز در رقابت‌های پیش رو سخت است اما این تیم هم می‌تواند کارهای بزرگی را انجام دهد. 

وی درباره مشکل برگزاری بازی های تدارکاتی تیم جوانان بیان داشت: ما تمام سعی خود را کردیم که بازی‌های تدارکاتی خوبی برگزار کنیم اما اینطور نشد. ضمن اینکه تیم ملی جوانان به کشوری می‌رود که حکومت آنها اجازه عزاداری نمی‌دهد و این موضوع سخت است چون انسان وقتی عزیزترین شخصش را از دست می‌دهد دوست دارد عزاداری کند. با این حال باید جوانان سعی کنند نماینده خوبی باشند و از آنها می‌خواهم اگر روی سکو رفتند با پرچم یاحسین این کار را انجام دهند و دل مردم را شاد کنند و مثل تیم ملی نوجوانان با رمز یازهرا وارد مسابقات شوند.

نایب رییس اول فدراسیون درباره بازی ایران و کره جنوبی و انتقادات نسبت به این موضوع اظهار داشت:همه مردم ایران در روز سه شنبه عزادار هستند.ما نهایت تلاش را کردیم که بازی تغییر کند.مردم خودشان به صورت خودجوش عزداری می کنند.به طور حتم تیم ملی را هم تشویق می کنند و مزد عزاداری را می گیریم.

وی درباره زمان بازی برگشت ایران و ازبکستان در شب قدر گفت:تاریخ های که فیفا اعلام می کند قطعی است.شاید بتوانیم یکی دو روز تغییر ایجاد کنیم.

نایب رییس اول فدراسیون فوتبال درباره بحث جیووا اظهار داشت:اختلافاتی هست که بر اساس کیفیت ها مطرح شده است.باید سر میز بنشینیم تا ببینیم آیا می توانیم این کار را ادامه بدهیم.

وی درباره اینکه اگر رییس فدراسیون بود،با برگزاری این بازی موافقت می کرد یا نه گفت:فرقی نمی کند.الان هم در فدراسیون هستم.طبق قانون همه چیز انجام می شود.

کفاشیان درباره اینکه تیم ملی کره شب گذشته با ماسک های سیاه به ایران آمد بیان داشت:من در جریان این بحث نیستم.

نایب رییس اول فدراسیون فوتبال درباره اینکه ناظم الشریعه خواهان تمدید قراردادش تا سال 2022 شده است اظهار داشت:عملکرد کادر فنی در فدراسیون ارزیابی می شود.از ناظم الشریعه رضایت وجود دارد.ما بازی های مختلفی را در سال های آتی برای تیم ملی فوتسال در پیش داریم.قراردادی که با ناظم الشریعه می بندیم همه چیز را رعایت می کنیم.قطعا قصد داریم از او استفاده کنیم.

وی درباره اینکه حمید علیدوستی پس از برکناری اش به دیدار او رفت گفت:همه جا گفتیم که زحمات کادر فنی قبلی نوجوانان هم در این نتایج تاثیرگذار بوده است.سعی می کنیم از دانش علیدوستی هم بهره ببریم.

کفاشیان درباره  اینکه آیا از کاندیداتوری شورای فیفا انصراف می‌دهد یا خیر، گفت: بستگی به تصمیم بعدی که فیفا و AFC می‌گیرند؛ دارد. الان کاندیدا مشخص است. اگر قرار باشد افراد جدیدی بیایند این یعنی انتصابات و دیگر لزومی ندارد کاندید شویم چون انتخابات نیست اما اگر روال بر اساس رای‌گیری باشد حتما شرکت می‌کنیم.

نایب رییس اول فدراسیون فوتبال درباره اینکه کره ای ها مدعی شده اند که مسولان ایرانی خواسته اند که ایران در این بازی به پیروزی نرسد بیان داشت:چرا مقامات ایرانی گفتند که ایران باید این بازی را ببازد، اصلا این چنین صحبتی نبوده و اشتباه است. 

 کفاشیان درباره اینکه حسین الله کرم خواسته که رییس سابق فدراسیون فوتبال به دلیل عدم توجه به زمان برگزاری بازی ایران و کره جنوبی باید به قوه قضاییه معرفی شود اظهار داشت:الله کرم گفته است؟من باید حالا چه کار کنم؟


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۰:۴۸ دیده شده : ۳۷بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۱۵
  • تعداد حاضران : ۴
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها