freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1363856/40  زمان: 20:10  1395/07/17  بازدید: 472

مدافع گران قیمت استقلال برای حضور در ترکیب اصلی این تیم کار سختی پیش روی خود دارد.

به گزارش "ورزش سه"، پادوانی آخرین خرید لیست منصوریان در جریان لیگ شانزدهم بود که با مصدومیت محمد حسین کنعانی زادگان به آبی پوشان اضافه شد. مدافعی که با کش و قوس زیاد توانست رضایت نامه خود را از سپاهان بگیرد تا مجددا شاگرد منصوریان شود. ورود و طی کردن روند آماده سازی پادوانی در استقلال با اوج گرفتن و اعتماد سرمربی این تیم به مجید حسینی در قلب خط دفاعی استقلال همراه شد. حسینی از ابتدای هفته پنجم به ترکیب آبی ها اضافه شد تا مگویان به نیمکت و حاج محمدی به سکو منتقل شود و البته پادوانی نیز راه سختی برای حضور در ترکیب آبی پوشان داشته باشد. البته استقلال در ادامه لیگ راهی طولانی در پیش دارد و منصوریان بارها به این موضوع اشاره کرده که در اواسط لیگ فاصله کم بازی ها در کنار فشار ناشی از حضور در سه رقابت آسیایی، لیگ و حذفی برای آبی پوشان دردسر ساز است اما ترافیک در این منطقه از زمین استقلال، بسیار بیش از حد انتظار است.

 


انتقال این مدافع برزیلی به استقلال در کنار حواشی زیاد، هزینه ای نزدیک به یک میلیارد تومان برای آبی ها ایجاد کرد. هزینه ای سنگین برای تیمی که خبر کسر از قرارداد یکی از اولویت های آن در هفته های گذشته است و مدیران وزرات ورزش و باشگاه استقلال به انجام آن مصر هستند. قطعا انتقال پر هزینه این بازیکن به استقلال در شرایطی که در فصل گذشته نیز دقایق کمی برای تیم خود به میدان رفته است  یکی از سوال های مهمی است که باید  کادرفنی و مدیریت این تیم پاسخی مناسب برای آن داشته باشند.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۷:۱۹ دیده شده : ۱۴۶بار نویسنده : admin

در روزهای آخر اسفند در روزهای آخر اسفند شفیعی در روزهای آخر اسفند فرهاد در روزهاي آخر اسفند در روزهای آخر اسفند وقتی بنفشه ها را در روزهای آخر اسفند تئاتر در روزهای آخر اسفند رحمانیان در روزهای آخر اسفند فرهاد دانلود در روزهای آخر اسفند کوچ بنفشه های مهاجر در روزهای آخر اسفند شعر آهنگ در روزهای آخر اسفند فرهاد دانلود آهنگ در روزهای آخر اسفند فرهاد دانلود آهنگ در روزهای آخر اسفند فرهاد مهراد روزهای آخر اسفند فرهاد در روزهای اول بارداری چی بخوریم در روزهای اول بارداری چه کنیم در روزهای اول بارداری در روزهای اول بارداری چه چیزهایی بخوریم در ماه اول بارداری چه بخوریم در ماه اول بارداری در ماه اول بارداری چه باید کرد؟ در ماه اول بارداری چه کنیم در هفته اول بارداری در ماه اول بارداری چی بخوریم خرید اینترنتی بلیط كنسرت تئاتر در روزهاي آخر اسفند روزهای آخر اسفند تئاتر تئاتر در روزهاي آخر اسفند كنسرت تئاتر در روزهاي آخر اسفند کنسرت تئاتر در روزهای آخر اسفند دانلود تئاتر در روزهای آخر اسفند نقد تئاتر در روزهای آخر اسفند بلیت تئاتر در روزهای آخر اسفند آهنگ های تئاتر در روزهای آخر اسفند متن شعر در روزهای آخر اسفند روزه در روزهای طولانی احکام روزه در روزهای طولانی روزه روزهای طولانی در روزهاي امتحان چي بخوريم؟ در روزهای امتحان چی بخوریم اصطکاک درروزهای برفی اصطکاک در روزهای برفی و سر نخوردن اتومبیل اصطکاک در روزهای برفی و سرنخوردن اتومبیل ها اصطكاك در روزهاي برفي اصطکاک اتومبیل در روزهای برفی اصطکاک ماشین در روزهای برفی افزایش اصطکاک در روز برفی اصطکاک ماشین در روز برفی راههای افزایش اصطکاک درروزهای برفی روشهای افزایش اصطکاک درروزهای برفی تغذیه در روزهای اول بارداری تغذیه در هفته اول بارداری تغذيه در روزهاي اول بارداري تغذیه مناسب در روزهای اول بارداری تغذیه روزهای اول بارداری تغذیه در هفته دوم بارداری تغذيه در هفته اول بارداري تغذیه روز اول بارداری تغذیه در هفته های اول بارداری تغذیه مادر در هفته اول بارداری اصطکاک در روزهای برفی نیمکت‌نشینی پادو در روزهای بی‌پولی آبی‌ها

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۴۲۰
  • تعداد حاضران : ۱۷۱
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها