freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش خبرگزاری" دی اسپورت": در بازی مقدماتی جام جهانی، برزیل به مصاف بولیوی رفت که در این مسابقه اتفاق جالبی رخ داد. یکی از بازیکنان بولیوی به نام یاسمانی دوک با آرنج خود ضربه سنگینی به صورت نیمار زد که باعث خونریزی شدید او شد. زمانی که نیمار سعی داشت با لایی او را پشت سر بگذارد، شدیدا آسیب دید. بازیکن 28 ساله در این خصوص گفت: 

فوتبال بازی پر برخوردی است. من سعی داشتم توپ را بگیرم و حرکات نیمار را می خواندم. او سعی کرد به من لایی بزند و بازوی خود را به سمت او بردم. برای تبدیل شدن به بهترین بازیکن جهان، نیمار باید از تحقیر کردن حریفان پرهیز کند و به آنها احترام بگذارد. من متوجه نشدم که او را زدم. قصد آسیب زدن به او را نداشتم، اما متاسفانه او مصدوم شد.


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۴:۱۲ دیده شده : ۷۱بار نویسنده : admin

بازیکن اهل کامرون پرسپولیس بازیکن اهل مالی پرسپولیس بازیکن اهل کشورمالی بازیکن اهل کشور مالی پرسپولیس بازیکن اهل سنت تیم ملی بازیکن اهل سنت تیم ملی فوتبال بازیکنان اهل سنت تیم ملی فوتبال بازیکنان اهل سنت تیم ملی فوتبال ایران بازیکنان اهل سنت تیم ملی والیبال بازیکنان اهل سنت تیم ملی بازیکنان اهل سنت تیم ملی ایران بازیکن اهل سنت بازیکن اهل سنت والیبال بازیکن اهل سنت ایران بازیکن اهل سنت فوتبال ایران بازیکنان اهل سنت فوتبال ایران بازیکنان اهل سنت ایران بازیکنان اهل سنت بازیکنان اهل سنت لیگ برتر بازیکنان اهل سنت والیبال ایران بازیکنان اهل تسنن ایران بازیکنان اهل سنت ایرانی بازیکنان اهل تسنن لیگ ایران بازیکنان اهل تسنن فوتبال ایران بازیکنان اهل سنت لیگ برتر فوتبال ایران دلم را تهدید کرده ام داعش ایران را تهدید کرد داعش ایران را تهدید کرده داعش ايران را تهديد كرد ایا داعش ایران را تهدید کرده است گروه داعش ایران را تهدید کرد داعش ایران تهدید کرد گروه تروریستی داعش ایران را تهدید کرد داعش ایران رو تهدید کرد ایا داعش ایران را تهدید کرده داعش ایران را هم تهدید کرد عربستان ایران را تهدید کرد عربستان ایران را تهدید به جنگ کرد عربستان ایران را تهدید نظامی کرد رهبر ایران عربستان را تهدید کرد عربستان هم ایران را تهدید به حمله نظامی کرد ایران ترکیه را تهدید کرد روسیه عربستان را تهدید کرد روسیه ایران را تهدید کرد روسیه تلویحاً ایران را تهدید کرد ایران اسرائیل را تهدید کرد ایران اسراییل را تهدید کرد اسرائیل ایران را تهدید به حمله کرد اسرائیل ایران را به حمله نظامی تهدید کرد امارات ایران را تهدید کرد داعش آمریکا را تهدید کرد روسیه امریکا را تهدید کرد کرد پرس کردپرس نسخه موبایل کرد پرسس کوبانی کردپرس کردپرس پیرانشهر کرد پرس بوکان کرد پرس اقلیم کرد+کردپرس خواننده کرد پرستو سایت خبری کردپرس کرد موزیک کرد موزیک 7 کرد موزیک ادرس جدید کرد موزیکال کرد موزیک محسن لرستانی کرد موزیک دانلود کرد موزیک سایت کرد نیوز کرد فرات نیوز کرد پرس نیوز کردستان و کرد نیوز کرد پا کرد پاتوق کرد پاتق كرد پاتوق چت کرد پاوه پارم کرد پادشاهان کرد پان کرد پارسه كرد پادشاهان کرد ایران کرد مدیا کرد صدا كرد صدا کرد صدا دات کام صدای کرد سایت کرد صدا کی صدا کرد منو مرجان کی صدا کرد منو كي صدا كرد منو مرجان سایت جدید کرد صدا کی صدا کرد منو مرجان دانلود پاتوق کرد زبانان پاتوق کرد ها چت سایت کرد پاتوق کردتودی کردتودی کردستان سایت کردتودی کرد چت کرد چت روم کرد چت بانه کرد چتا بانه کرد چت کرمانشاه کرد چتا کرد چتت کرد چت بوکان کرد چت مهاباد کرد چت سنندج کرد کرمانشاه کرد کرمانشاهی عروسی کرد کرمانشاه كرد كرمانشاه کرمانشاه کرد یا فارس کرمانشاه کرد هستند کرد موزیک کرمانشاه چینی کرد کرمانشاه اسب کرد کرمانشاه خوانندگان کرد کرمانشاه بازیکن اهل بولیوی نیمار را تهدید کرد

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۲۶
  • تعداد حاضران : ۱۵۱
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها