freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کد خبر: ۴۰۲۰۹۰

۲۲  بازدید

پوریا عالمی در روزنامه شرق نوشت:

امروز گزارش مسابقات کشتی را تقدیم حضور شما می‌کنیم. روی دشک جاده، سمت چپ، شهروند با دوبنده ۲۰۶، ایستاده. در طرف دیگر، سمت راست، نماینده را با چهاربنده لکسوس، مشاهده می‌کنیم. سوت آغاز بازی. لکسوس هیچ وقعی به ۲۰۶ نمی‌گذارد و شیشه‌هاش را بالا داده و دارد موسیقی گوش می‌کند. ۲۰۶ اما از این‌ور دشک به آن‌ور دشک ویراژ می‌دهد. لکسوس که از وزوز ۲۰۶ اعصابش خرد شده، تیک‌آف می‌کشد... حالا روی دشک جاده خط تیک‌آف به‌جا می‌ماند و ۲۰۶ دچار آسیب روحی می‌شود. ۲۰۶ مونتاژ ایران... به غیرت آریایی‌اش برمی‌خورد و گاز... هجوم به سمت لکسوس... لکسوس جاخالی می‌دهد. ۲۰۶ با غیرت مثال‌زدنی‌اش می‌خواهد یک خم لکسوس را بگیرد که سپر ۲۰۶ می‌افتد و تماشاچیان قاه‌قاه به او می‌خندند. ۲۰۶ دوباره از پشت می‌رود که سالتو بارانداز کنده لکسوس را بگیرد... لکسوس اما خیلی سوسکی جاخالی می‌دهد و زیر خم ۲۰۶ را می‌گیرد و به هوا بلندش می‌کند و فیتیله‌پیچ...  ۲۰۶ را تالاپی مثل گونی گوجه‌فرنگی به زمین می‌زند. ۲۰۶ رب گوجه می‌شود، آتش می‌گیرد و تمام، اما لکسوس سرش را روی نازبالش ايربكي خودگذاشته و استراحت می‌کند. سوت پایان بازی.

بعد از پخش گزارش کشتی که دیروز در ۱۲۰ کیلومتری یزد انجام شد و منجر به گیم‌ُورشدن سرنشین‌های ۲۰۶ و اوف‌شدن سرنشین لکسوس شد، با بابای سوفیا نشسته بودیم و گپ می‌زدیم. بابای سوفیا گفت دم این نمایندهه گرم که عقلش می‌رسد و با لکسوس که آخ نمی‌گوید، سفر می‌کند. من به بابای سوفیا گفتم صاحب ۲۰۶ در حمایت از مونتاژ ایرانی ۲۰۶ خریده و حتی اگر هم می‌خواست از خودرو خارجی حمایت کند، پول نداشت بخرد. بنده خدا رأی داده که نماینده‌ها بروند مجلس و خودروسازی ما را بهتر کنند. بابای سوفیا به من گفت «تو عقده‌ای هستی و با لکسوسی‌ها مسئله داری. اصلا خود تو که پراید قسطی هم نمی‌توانی سوار بشوی، دیگه برو گم‌شو» و من را از خانه بیرون کرد و گفت هروقت لکسوس خریدی برگرد.


وصیت: سوفیا... ‌ای عشق من... من برای سوارشدن لکسوس، دو راه بیشتر ندارم. دوتا شغل بهترین شغل‌های دنیاست: ۱- داشتن بابای پولدار. ۲- نماینده مجلس شدن. منتها داشتن شغلی با عنوان داشتن بابای پولدار، واقعا براساس رابطه است و نه ضابطه. برای همین من حالا که بحران کار در کشور وجود دارد، دیگر مجبورم برای دوره بعدی کاندیدا بشوم تا بتوانم با ماشین سیف (سیف یعنی امن و با آن سیف فرق دارد) بیایم دنبالت که اگر هم تصادف کردیم، لااقل آتیش نگیریم.

منبع : برترین ها ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ - ۹:۳۱:۵۴ دیده شده : ۹۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۴۱
  • تعداد حاضران : ۱۷۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها