freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1363931/1  زمان: 10:32  1395/07/18  بازدید: 25

سایت کمیته بین‌المللی پارالمپیک در تازه‌ترین مطلبی که در خصوص رقابت‌های تیراندازی با کمان بازی‌های پارالمپیک 2016 منتشر کرده، عملکرد ورزشکاران ایران را زیر ذره‌بین برده است.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از سایت کمیته ملی پارالمپیک، در مطلب منتشر شده سایت کمیته بین‌المللی پارالمپیک آمده است:

 

«زهرا نعمتی افسانه «سامبودرمو» (زمین تیراندازی بازی‌های ریو) بود. وی احترام همه شرکت‌کنندگان و تماشاگران حاضر در رقابت‌ها از همه دنیا را برانگیخت. حضور وی در المپیک و پارالمپیک همراه با تلاش خستگی‌ناپذیری که وی برای زنان در ورزش انجام داد از او یک الگو ساخته است. نعمتی در دیدار پایانی موفق شد «وو چونیان» چینی را در ریکرو آزاد بانوان از پیش رو بردارد. «وو» از اینکه با نعمتی رقابت کرده خوشحال است و آماده است بار دیگر با این کماندار رقابت کند.

 

کماندار سرشناس ایتالیایی «الیزابتا میینو» در یک‌چهارم نهایی به نعمتی باخت و پس از مسابقه گفت که انگار در دیدار فینال باخته است.

 

نعتی تنها شرکت کننده ایران در این رقابت‌ها نبود. غلامرضا رحیمی و ابراهیم رنجبر هم موفق شدند در رقابت‌های ریکرو آزاد به روی سکو بروند. این دو در نیمه نهایی در پنج ست با هم رقابت کردند و رحیمی سرانجام صاحب مدال طلا شد و رنجبر به برنز رسید.»

 


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۵:۱۹ دیده شده : ۷۲بار نویسنده : admin

زهرا نعمتی، زهرا نعمتی تکواندو زهرا نعمتی شعر زهرا نعمتی در سازمان ملل زهرا نعمتی مشاور زهرا نعمتی لفمجانی زهرا نعمتی و رهام زهرا نعمتی در پشت صحنه زهرا نعمتی شاعر زهرا نعمتی پشت صحنه سخنرانی زهرا نعمتی در سازمان ملل زهرا نعمتی سازمان ملل الگوی ورزشی الگوی شلوار ورزشی الگوی شلوار ورزشی مردانه الگوی لباس ورزشی الگوی شورت ورزشی الگوی دوخت شلوار ورزشی الگوهای ورزشی الگوی کیف ورزشی الگوی گرمکن ورزشی الگوی لباس ورزشی مردانه الگوی شلوار ورزشی زنانه الگو شلوار ورزشی مدل شلوار ورزشی مردانه مدل شلوار ورزشی پسرانه مدل های شلوار ورزشی مردانه مدل شلوار ورزشی اسپرت مردانه الگو لباس ورزشی الگو لباس ورزشی مردانه الگوی خیاطی لباس ورزشی الگوی شلوارک ورزشی آموزش دوخت شلوار ورزشی مدل لباس ورزشی مردانه مدل لباس ورزشی مردانه نایک مدل لباس ورزشی پسرانه مدل لباس اسپرت ورزشی مردانه جدیدترین مدل لباس ورزشی مردانه مدل های لباس ورزشی مردانه مدل جدید لباس ورزشی مردانه برای زنان باردار برای بارداری زن باید ارضا شود کندر برای زنان باردار روزه برای زنان باردار عسل برای زنان باردار ورزش برای زنان باردار استخر برای زنان باردار جگر برای زنان باردار شنا برای زنان باردار زنجبیل برای زنان باردار برای زنان برای زنان جامعه ام نگرانم برای زنان در بهشت زنان برای صیغه برای عفونت زنان بردگی برای زنان حوری برای زنان در بهشت زن برای صیغه زن برای صیغه موقت زن برای صیغه میخوام زن برای صیغه در اصفهان زن برای صیغه در تبریز زن برای صیغه در تهران زن برای صیغه در یزد زن برای صیغه در کرج زن برای صیغه در مشهد برای عفونت زنان چه باید کرد برای عفونت زنان چه باید خورد برای عفونت زنان چه دارویی استفاده کنیم برای عفونت زنان چی بخوریم برای عفونت زنانه چی بخوریم برای عفونت زنان چه بخوریم برای عفونت زنانه چه بخوریم برای عفونت زنان چکار باید کرد برای عفونت زنان باردار برای عفونت زنان چه قرصی بخوریم خواص کندر برای زنان باردار مصرف کندر برای زنان باردار خوردن کندر برای زنان باردار خاصیت کندر برای زنان باردار مضرات کندر برای زنان باردار خواص کندر برای زن باردار خوردن کندر برای زن باردار فواید کندر برای زن باردار طریقه مصرف کندر برای زنان باردار روزه برای زنان باردار ضرر دارد روزه برای زن باردار روزه برای زن باردار ضرر دارد روزه داری برای زنان باردار حکم روزه برای زنان باردار روزه گرفتن برای زنان باردار مضرات روزه برای زنان باردار ایا روزه برای زنان باردار مضر است روزه زنان باردار بردگی زنان در قرآن بردگی زنان برای مردان بردگی مرد برای زنان بردگی زنان بردگی زنان توسط داعش بردگی زنان در اسلام بردگي زنان بردگی زنان در اسرائیل بردگی زنان در اسراییل عسل برای زنان باردار مضر است عسل برای زن باردار مفید است؟ عسل برای زن باردار خوب است عسل برای زن باردار ضرر دارد ؟ خواص عسل برای زنان باردار فواید عسل برای زنان باردار خوردن عسل برای زنان باردار مضرات عسل برای زنان باردار مصرف عسل برای زنان باردار زهرا نعمتی، الگوی ورزشی برای زنان

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۰۳
  • تعداد حاضران : ۱۸۱
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها