freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1363933/34  زمان: 10:36  1395/07/18  بازدید: 206

مهدی تارتار – سرمربی تیم پارس جنوبی جم از عملکرد کمک داوران بازی با مس کرمان ناراضی و البته ناراحت به نظر می رسد بطوریکه به همین بهانه قصد رفتن به فدراسیون فوتبال و دیدار با حسن کامرانی فر رئیس – دپارتمان داوری را داشت.

مهدی تارتار در این باره به "ورزش سه"، می گوید: من هیچ وقت در عمر مربیگری ام دنبال توجیه نبودم و الان هم نمی خواهم باخت تیم را توجیه کنم. اتفاقا ما در نیمه اول بازی با مس بد بازی کردیم و این باید واکاوی و تمرین شود. اما به ضرس قاطع می گویم کمک داوران بازی با مس کرمان نتیجه را تغییر دادند. گل صد در صد صحیح ما مردود اعلام شد و گل صد درصد اشتباه حریف گل گرفته شد. اگر درست قضاوت می شد ما این بازی را می بردیم نه مس کرمان! البته که اصلا و ابدا نیتم لوث کردن برد تیم مس کرمان نیست و شاید این تیم هم پیش تر از اشتباهات داوری متضرر شده باشد اما در این بازی کمک داوران تصمیماتی را اتخاذ کردند که صد در صد اشتباه و در نتیجه بازی تاثیر گذار بود. مدام از ما انتقاد می کنند کم گل می زنید. خب اگر در این بازی گل صحیح ما پذیرفته می شد به سه امتیاز می رسیدیم. در بازی با فولاد یزد هم داوری علیه ما بود. اگر چه بازی را یک بر صفر بردیم اما یک گل درست ما مردود اعلام شد و یک پنالتی به سود ما گرفته نشد. خب شما این سه گل را به گل های ما اضافه کنید. آیا باز هم از ما انتقاد می شد؟


مهدی تارتار حرف هایش را این چنین ادامه داد: من به سلامت و صداقت مدیریت فریدون اصفهانیان و هم چنین حسن کامرانی فر ایمان دارم و خواهش من از این دو عزیز این است به داورانی که از نظر فنی شایسته نیستند اجازه قضاوت ندهند! همان طور که در فوتبال با بازیکن و مربی برخورد می شود باید با داور هم برخورد شود. همه برای عدل خواهی و قضاوت پیش قاضی می روند و اگر قاضی بخواهد این چنین اشتباه کند حق – ناحق خواهد شد. در راس فدراسیون فوتبال آقای تاج که خود در برهه ای ر ئیس کمیته داوران بوده باید توجه بیشتری به داوران بکند. دستور به گزینش دقیق تر و نظارت بیشتر بدهد . سه امتیاز بازی با مس کرمان به ما برنمی گردد منتهی این دو کمک داور با این اشتباهات فاحشی که داشتند اگر باز هم اجازه قضاوت پیدا کنند بی شک حق تیم های دیگر هم تضعیع خواهد شد. من آن چیز که برای خود نمی پسندم برای دیگران هم نمی پسندم. همه بار شکست به دوش سرمربی است و سرمربی فشارهای زیادی را تحمل می کند. خیلی بد است که شکست به خاظر اشتباهات داور به مربی تحمیل شود.


سرمربی پارس جنوبی در پایان در مورد وضعیت تیمش گفت: پیش از بازی با مس در برابر اکسین ما در گردش توپ خیلی خوب بودیم. من به تیمم ایمان دارم. مشکلات ما در بازی های آتی برطرف خواهد شد و دوباره به صدر جدول نزدیک خواهیم شد.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۰:۴۳ دیده شده : ۶۹بار نویسنده : admin

بازی رایگان بازی رایگان اندروید بازی رایگان دخترانه بازی رایگان Ps4 بازی رایگان باربی بازی رایگان ماشین بازی رایگان فوتبال بازی رایگان پسرانه بازی رایگان قطار بازی رایگان کامپیوتر بازی رایانه بازی رایانه ای بازی رایانه ای دانلود رایگان بازی رایانه ای پروانه بازی رایانه ای رایگان بازی رایانه ای ایرانی بازی رایانه ای کودکان بازی رایانه ای جدید بازی رایانه ای دخترانه بازی رایانه ای آنلاین بازی رامی بازی رامی پاسور بازی رامی آنلاین بازی رامی با پاسور بازی رامی صندوقی بازی رامین بازی رامی اندروید بازي رامي با ورق آموزش بازی رامی دانلود بازی رامی بازی رایانه ای فوتبال بازی رایانه ای شبگرد بازی راز جنگل بازی راز جنگل آنلاین بازی راز جنگل برای کامپیوتر بازی راز جنگل اندروید بازي راز جنگل بازی راز جنگل رایگان بازی راز جنگل قدیمی بازی راز جنگل دانلود بازی راز جنگل خرید دانلود بازی راز جنگل برای کامپیوتر بازی رایگان اندروید کم حجم بازی اندروید رایگان دانلود ماشین بازی های رایگان اندروید دانلود بازی رایگان اندروید 4 دانلود بازی رایگان اندروید دخترانه دانلود بازی رایگان اندروید برای تبلت دانلود بازی رایگان اندروید فوتبال دانلود بازی رایگان اندروید با لینک مستقیم دانلود بازی رایگان اندروید 2.2 بازی رایگان دخترانه جدید بازی رایگان دخترانه باربی بازی رایگان دخترانه ارایشگری بازي رايگان دخترانه بازی رایگان دخترانه اشپزی بازی رایگان دخترانه لباس بازی رایگان دخترانه باربی جدید بازی رایگان دخترانه اندروید بازی رایگان دخترانه دانلود بازی های رایگان Ps4 دانلود بازی رایگان Ps4 چگونه بازی رایگان Ps4 بگیریم دانلود بازیهای رایگان Ps4 دانلود بازی رایگان برای Ps4 بازی رایگان برای Ps4 بازی های رایگان برای Ps4 لیست بازی های رایگان Ps4 بازی رالی بازی رالی اندروید بازی رالی برای اندروید بازی رالی گوسفندان بازی رالی آنلاین بازی رالی برای کامپیوتر بازی رالی ایرانی بازی رالی ماشین سواری بازی رالی رنو بازی رالی کامپیوتر بازی رانندگی در تهران بازي رانندگي در تهران بازی رانندگی در تهران اندروید بازی رانندگی در تهران برای اندروید بازی رانندگی در تهران دانلود بازی رانندگی در تهران برای کامپیوتر دانلود بازی رانندگی در تهران برای کامپیوتر دانلود بازی رانندگی در تهران برای اندروید دانلود بازي رانندگي در تهران بازی رانندگی در شهر تهران انلاین عوض کردندرمز جیمیل تارتار: کمک داوران نتیجه بازی را عوض کردند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۹۴
  • تعداد حاضران : ۱۷۴
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها