freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا و به نقل از زی‌نیوز؛ به گفته ناسا، زمانی که یک ابر گازی در خود فرومی‌ریزد، گرانش ابر باعث انقباض آن شده که در نتیجه اصطکاک گرما ایجاد می‌شود. گرمای ناشی از انقباض در نهایت باعث فعال شدن واکنش‌های همجوشی هیدروژن در هسته و تولد ستاره می‌شود.

این یافته‌ها باعث هیجان بسیار زیاد ستاره‌شناسان شده زیرا رصدهای مستقیم پیشین از سیر فروپاشی بسیار محدود بوده‌اند.

به گفته ناسا، رصدهای تازه سوفیا به دانشمندان اجازه داده تا مدل‌های نظری در مورد چگونگی تبدیل ابرهای متلاشی شده به ستارگان جوان و سرعت فروپاشی آن‌ها را تائید کنند.

دانشمندان با استفاده از رصدخانه سوفیا به بررسی این مرحله از تکامل در 9 ستاره اولیه موسوم به پیش‌ستاره پرداختند و حرکت ماده درون آن‌ها را اندازه‌گیری کردند. آن‌ها دریافت که شش مورد از این پیش‌ستاره‌ها به طور فعالی در حال فروپاشی بودند.

نتایج این تحقیق در مجله Astronomy and Astrophysics منتشر شده است.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۰:۳۰ دیده شده : ۱۰۰بار نویسنده : admin

از پسران فریدون از پسران فریدون در شاهنامه از پسران فريدون پيشدادي نام یکی از پسران فریدون از پست و بلند ترجمه از پست و بلند ترجمه دانلود از پست و بلند ترجمه 2 دانلود کتاب از پست و بلند ترجمه کتاب از پست و بلند ترجمه خرید کتاب از پست و بلند ترجمه دانلود کتاب از پست و بلند ترجمه کریم امامی دانلود رایگان کتاب از پست و بلند ترجمه پست و بلند ترجمه از پس شیشه عینک استاد از پس شیشه عینک استاد سرزنش بار از پس شیشه عینک استاد سرزنش وار به من مینگرد متن کامل شعر از پس شیشه عینک استاد از پسرا متنفرم از همه پسرا متنفرم من از پسرا متنفرم از هرچی پسره متنفرم از همه ی پسرا متنفرم وبلاگ از پسرا متنفرم از پستانک گرفتن کودک از پستانک گرفتن کودکان از پستانك گرفتن كودك از پستانک گرفتن نوزاد روش گرفتن پستانک از کودک نحوه گرفتن پستانک از کودک روشهای گرفتن پستانک از کودک چگونگی گرفتن پستانک از کودک سن گرفتن پستانک از کودک طریقه گرفتن پستانک از کودک پست از آمریکا به ایران پست سریع از آمریکا به ایران پست سفارشی از امریکا به ایران پست Dhl از آمریکا به ایران پست کالا از امریکا به ایران پست آمریکا به ایران هزینه ی پست از امریکا به ایران هزينه پست از امريكا به ايران پست امريكا به ايران هزینه پست Dhl از امریکا به ایران پس از باران پس از باران شهاب حسینی پس از باران قسمت 22 پس از باران قسمت اول پس از باران موسیقی پس از باران قسمت 15 پس از باران 22 پس از باران 36 پس از باران قسمت 20 پس از باران فریدون پوررضا پس از مرگ پس از مرگ به کجا میرویم؟ پس از مرگ چه خواهد شد پس از مرگ چه اتفاقی می افتد پس از مرگم پس از مرگم چه خواهد شد پس از مرگ چه میشود؟ پس از مرگم بیا زیبا نگارم پس از مرگ مرتضی پاشایی پس از مرگم نخواهم های هایی پسری از کاشانه پسری از کاشانه فرناز پسری از کاشانه نیایش پسري از كاشانه پسر از کاشانه سایت پسری از کاشانه سید علی ضیا پسری از کاشانه دانلود برنامه رادیویی پسری از کاشانه پس از آن غروب رفتن پس از آن غروب رفتن معین پس از آن غروب رفتن اولین طلوع من باش پس از آن غروب رفتن دانلود پس از آن غروب رفتن اولين طلوع من باش پس از آن غروب رفتن تو بیا طلوع من باش پس از آن غروب رفتن متن بعد از آن غروب رفتن بعد از آن غروب رفتن معین آکورد پس از آن غروب رفتن کشف تولد "خورشیدهای جوان" از پس ابرهای فروپاشیده

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۵۳
  • تعداد حاضران : ۱۰۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها