freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش خبرنگار مهر، رابرت ساپر، عضو تیم تحقیق از مرکز پزشکی بوستون، در این باره می گوید: «تاثیر و کارآمدی یوگا بسیار در بین افرادی که یوگا کار می کردند، مشخص و بارز بود.»

تحقیق قبلی نشان داده است که یوگا موجب بهبود درد و عملکرد شده و استفاده از دارو را کاهش می دهد. همچنین تحقیقات نشان می دهد ورزش درمانی در درمان پشت درد بسیا موثر است.

در این مطالعه، محققان ۳۲۰ بیمار بزرگسال را که دارای پشت درد مزمن بوده اما هیچ علت آناتومی مشخصی نظیر تنگی مجرای نخاعی را نداشتند، مورد بررسی قرار دادند. بیماران از لحاظ میزان درد دارای میانگین نمره ۷ از ۱۰ بودند و به معنای واقعی به خاطر پشت درد ناتوان شده بودند. تقریبا سه چهارم آنها دارو مصرف می کردند که داروی مصرفی ۲۰ درصدشان مسکن های شبه افیونی بود.

بیماران به طور تصادفی به یکی از سه گروه تقسیم شدند: یوگا، ورزش درمانی یا آموزش.

جلسات هر دو گروه یوگا و ورزش درمانی به مدت ۱۲ جلسه ادامه داشت و بعد از آن شرکت کنندگان به مدت ۵۲ هفته تحت نظر بودند. به گروه آموزش هم کتابی جامع در مورد پشت درد داده شد.

یافته ها نشان داد وضعیت افراد در گروه های ورزش درمانی و یوگا چندان تفاوتی باهم نداشت، تفاوت این دو گروه با گروه آموزش بسیار چشمگیر بود. افراد گروه های یوگا و ورزش درمانی وضعیت بسیار خوبی داشتند و از شرایط خود بسیار راضی بودند.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۳:۳۳ دیده شده : ۸۴بار نویسنده : admin

یوگا به انگلیسی یوگا به زبان انگلیسی ورزش یوگا به انگلیسی فواید یوگا به انگلیسی معنی یوگا به انگلیسی یوگا بهتر است یا پیلاتس ورزش پیلاتس بهتر است یا یوگا یوگا بهتره یا پیلاتس یوگا بهتر است یا ایروبیک یوگا به زبان فارسی آموزش یوگا به زبان فارسی دانلود یوگا به زبان فارسی آموزش یوگا به زبان فارسی دانلود آموزش یوگا به زبان فارسی Pdf آموزش تصویری یوگا به زبان فارسی آموزش جامع یوگا به زبان فارسی دانلود فیلم یوگا به زبان فارسی آموزش يوگا به زبان فارسي سی دی آموزش یوگا به زبان فارسی یوگا به زبان ساده آموزش یوگا به زبان ساده یوگا بهتره یا ایروبیک یوگا بهشت باشگاه یوگا بهشت نت برگ یوگا بهشت یوگا بهبهان یوگا به چه معناست؟ تسکین کمر درد تسكين كمر درد تسکین کمردرد در دوران بارداری تسکین کمر درد بارداری تسکین کمر درد در بارداری تسکین کمر درد شدید تسکین درد کمر و پا راههای تسکین کمردرد برای تسکین کمر درد روشهای تسکین کمر درد تسکین کمردرد دوران بارداری تسکین کمردرد بارداری تسکین کمردرد در بارداری راههای تسکین کمردرد در بارداری داروی تسکین کمر درد روشهای تسکین کمردرد تسکین دیسک کمر تسكين ديسك كمر تسکین درد دیسک کمر راههای تسکین دیسک کمر قرص برای تسکین دیسک کمر روشهای تسکین درد دیسک کمر برای تسکین درد دیسک کمر راههای تسکین درد دیسک کمر داروی تسکین درد دیسک کمر داروهای تسکین دیسک کمر برای تسکین کمردرد دارو برای تسکین کمردرد راهی برای تسکین کمردرد دارویی برای تسکین کمردرد راهکارهایی برای تسکین کمردرد نرمش برای تسکین کمردرد حرکات ورزشی برای تسکین کمردرد می کند به انگلیسی تقدیم میکند به انگلیسی هدف وسیله را توجیه میکند به انگلیسی چه فرقی می کند به انگلیسی می کند یا میکند می کند انگار چشمش می کند انگار چشمش باز غوغایی دگر شعر می کند انگار چشمش باز غوغایی دگر کمکر درد یوگا به تسکین کمر درد کمک می‌کند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۲
  • تعداد حاضران : ۱۶۳
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها