freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1363982/1  زمان: 12:22  1395/07/18  بازدید: 1,001

رئیس کمیته فنی و توسعه فوتبال معتقد است دیدار برابر کره جنوبی در تهران بسیار سخت‌تر از بازی در ازبکستان خواهد بود.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فدراسیون فوتبال، مرتضی محصص گفت: بازی با ازبکستان آنهم در تاشکند ثابت کرد که تفاهم بسیار خوبی بین بازیکنان و کادر فنی وجود دارد. در نیمه اول و دوم بازی شاهد دو شیوه بازی متفاوت از بازیکنان بودیم که این امر نشان می‌دهد ملی‌پوشان قابلیت‌ها و توانایی تغییر در شیوه بازی را دارند. در نیمه نخست ما تهاجمی به میدان رفتیم و در نیمه دوم روش بازی به دفاع و ضدحمله تغییر کرد. ما می توانستیم این بازی را سه بر صفر ببریم و ازبک ها شانس آوردند که بازی خود را با تعداد گل کمتری واگذار کردند.


وی در ادامه بیان کرد: مسابقه برابر کره جنوبی متفاوت تر از مسابقه با ازبکستان است. تیم کره جنوبی به رهبری اولی اشتیلیکه در تهران حضور دارد. او شناخت خوبی از بازیکنان ما داشته و بازی تیم ایران را به خوبی آنالیز کرده است. البته مارکار آقاجانیان نیز بازی قطر و کره جنوبی را به خوبی آنالیز کرده و اطلاعات دقیقی از این دیدار در اختیار داریم. بدون شک با توجه به رقابتی که در چند سال گذشته بین این دو تیم وجود داشته، مسابقه ای جذاب و با نتیجه ای مطلوب را در بر خواهد داشت.

 

رئیس کمیته فنی و توسعه فوتبال در ادامه بیان کرد: تیم ملی تعادل خوبی در خطوط حمله و دفاعی منجسم که در نهایت به گل می رسد و خط میانی دارد و این از نکته های بارز و موفق تیم ملی فوتبال است. در مقابل تیم ملی کره جنوبی نیز در خط حمله و میانی عملکرد موفقی دارد. بازی خیلی سختی را پیش رو داریم. برگزاری مسابقه در ایران بسیار سخت تر از کشورهای دیگر است چرا که انتظارات بیشتر می‌شود و همین امر استرس را بالا می‌برد، اما با مربی باتجربه‌ای که در اختیار داریم، بدون شک موفق خواهیم بود و معتقدم که کی‌روش امتیاز بزرگی برای تیم ملی کشورمان است، چرا که شناخت بسیار کامل و دقیقی از بازیکنان ایران دارد.


وی گفت: کلید موفقیت برای رفتن به جام جهانی این است که نباید از شکست های احتمالی هراس داشته باشیم. تیم های ژاپن و چین شکست می خورند و راه خود را ادامه می‌دهند و از پیروزی نیز نباید غرور کاذب بگیریم. هر تیمی در شرایطی که دارد، می تواند بهترین باشد و پیروز میدان شود اما در بازی دیگری شاید این اتفاق رخ ندهد.

 


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۶:۲۸ دیده شده : ۶۸بار نویسنده : admin

از شکست نترسید از شکست نترسید از این بترسید هرگز از شکست نترسید نترسیدن از شکست از شکست نهراسید از شکست تا پیروزی از شکست تا موفقیت از شکستنی ها شکست از عشق شکست عشقی از نظر روانشناسی شکست عشقی شکست عشق شکست عشقی در مردان شکست عشقی جملات شکست عشقی در زنان شکست عشقی خوردم شکست عشقي شکست عشقی اس ام اس شکست از زندگی جملات شکست از زندگی شکست بخشی از زندگیست متن شکست از زندگی شکست زندگی شکستم از عشق شکستم عشقم شکست از رفیق اس ام اس شکست از رفیق جلوگیری از شکستن ناخن ها جلوگیری از شکستن ناخن بلند جلوگیری از شکستن ناخن های بلند پیشگیری از شکستن ناخن راههای جلوگیری از شکستن ناخن برای جلوگیری از شکستن ناخن برای جلوگیری از شکستن ناخن چه باید کرد روش جلوگیری از شکستن ناخن راه جلوگیری از شکستن ناخن روشهای جلوگیری از شکستن ناخن است یا هست است اثيكا مستشفى است اثيكا است و هست تفاوت است و هست کاربرد است و هست فرق بین است و هست فرق بين است و هست تفاوت فعل است و هست فرق بين است و هست چيست است هستم است المراة است المراة يوتيوب است المراة فيديو معنى است المراة ماهو است المراة شكل است المراة است يمنيه است يمنيه تويتر اجمل است يمنيه احلى است يمنيه است مره اكبر است مره اجمل است مره است معنى معنى است في اللغه العربيه معنى است باللغه العربيه ما معنى است معنى است بالجنوبي معنى است بالانجليزي معنى است بالفارسية معنى است كبش معنى است في المعجم جلوگیری از شکستن ناخن محصص: کلید موفقیت نترسیدن از شکست است

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۳۸۰
  • تعداد حاضران : ۲۲۱
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها