freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه نیویورک‌تایمز، تا همین چند وقت پیش خطوط تلفن همراه آمریکایی هیچ سیگنالی را در ایران دریافت نمی‌کردند اما این وضعیت به تازگی کمی تغییر کرده است. هفته گذشته یک سخنگوی شرکت AT&T اعلام کرد که این شرکت با کمک رایتل یک شرکت داخلی ایرانی برای مشتریان خود با خطوط تلفن همراه آمریکایی خدمات مکالمه صوتی و دیتا در ایران ارائه می‌کند.

یک مقام شرکت رایتل ایران نیز که دولتی محسوب می‌شود، این همکاری را تأیید کرده است.

این روزنامه آمریکایی در ادامه نوشت: اگرچه خبر صدور مجوز صادرات شرکت هواپیماسازی بزرگ بویینگ و ایرباس به ایران در ماه گذشته صدر اخبار تمام رسانه‌های جهان را به خود اختصاص داد، توافق شرکت AT&T در ماه مارس که اکنون تنها اپراتور آمریکایی محسوب می‌شود که در ایران خدمات خطوط تلفن همراه ارائه می‌دهد، توجه کمی را به خود جلب کرد.

این توافق یکی از چندین نشانه از تحقق وعده‌های حسن روحانی، رییس‌جمهور ایران مبنی بر جذب و استقبال از تجارت خارجی و پایان دادن به انزوای ایران است که سرانجام در حال بروز و ظهور است.

مسعود دانشمند، یک مقام اتاق بازرگانی ایران گفت که توافق شرکت AT&T با رایتل یک گام در مسیر درست است. این حقیقت که تلفن‌های همراه در ایران و آمریکا دارای پوشش هستند، نشان دهنده حسن‌نیت در هر دو طرف است.

به نوشته نیویورک‌تایمز، ایران با 80 میلیون جمعیت و سرمایه نفت و گاز خود یک بازار خوب برای شرکت‌های غربی محسوب می‌شود. پس از اجرای توافق هسته‌ای ایران و گروه 1+5 و لغو تحریم‌های اقتصادی ایران انتظاراتی در هر دو کشور به وجود آمده بود که به نظر می‌آید این روز سرانجام فرا رسیده است اما تحریم‌های یک‌جانبه واشنگتن علیه تهران هم‌چنان به قوت خود باقی است که برای دلسرد کردن بانک‌های غربی نسبت به تعامل با تهران و تأمین مالی قراردادها با این کشور کافی هستند. به نظر می‌آید این امر فرصت‌های تجاری را بیرون از بخش نفت و گاز و خطوط هوایی در نطفه خفه کرده‌اند. با این حال، شرکت AT&T به هر دلیلی تصمیم به این کار گرفته و از تبلیغات هم اجتناب کرده است. البته هنوز هم مشخص نیست که با وجود این مشکلات رایتل و شرکت AT&T چگونه می‌خواهند حساب‌های مالی خود را حل و فصل کنند.

این روزنامه آمریکایی در ادامه نوشت: با این اوصاف، این که شرکت‌های تلفن همراه آمریکایی در ایران فعال شده‌اند حامل این پیام است که زمانه در حال تغییر است، هرچند به آرامی.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۸:۳۳ دیده شده : ۵۷بار نویسنده : admin

درباره قرارداد Fatf درباره قرارداد کرسنت همه چیز درباره قرارداد کرسنت درباره قرارداد ترکمنچای درباره قرارداد تركمنچاي درباره عهدنامه ترکمنچای تحقیق درباره قرارداد ترکمنچای درباره ی قرارداد ترکمنچای درباره قرارداد ترکمانچای درباره قرارداد 1919 درباره مفاد قرارداد 1919 درباره قرارداد الجزایر درباره مفاد قرارداد 1975 الجزایر تحقیق درباره قرارداد 1975 الجزایر درباره قرارداد 1975 الجزایر تحقیق درباره قرارداد الجزایر درباره قرارداد کرنست درباره قرارداد مشارکت در ساخت در مورد قرارداد 1975 الجزایر تحقیق در مورد قرارداد 1975 الجزایر در مورد مفاد قرارداد 1975 الجزایر تحقیق درباره مفاد قرارداد 1975 الجزایر تحقیق درباره ی مفاد قرارداد 1975 الجزایر درباره ی مفاد قرارداد 1975 الجزایر مقاله در مورد قرارداد 1975 الجزایر درباره قرارداد کی روش درمورد قرارداد کی روش تلفن همراه تلفن همراه رئیس جمهور تلفن همراه ناصرالدین شاه تلفن همراه اول پرداخت قبض تلفن همراه رئیس جمهور کامل تلفن همراه رئیس جمهور تحلیل تلفن همراه رئیس جمهور دانلود تلفن همراه رئيس جمهور تلفن همراه رئیس جمهور نقد تلفن همراه رئیس جمهور Download تلفن همراه رئیس جمهور دانلود فیلم تلفن همراه رئیس جمهور اکران فیلم تلفن همراه رئیس جمهور کامل شماره تلفن همراه اول پرداخت قبض تلفن گویای همراه اول پرداخت قبض شماره تلفن همراه اول برای پرداخت قبض شماره تلفن همراه اول جهت پرداخت قبض پرداخت قبض تلفن همراه اول 9990 پرداخت قبض تلفن همراه اول بدون شناسه پرداخت قبض تلفن همراه اول بانک ملی پرداخت قبض تلفن همراه اول دائمی پرداخت قبض تلفن همراه اول اینترنتی تحلیل نیویورک‌تایمز درباره قرارداد دو اوپراتور تلفن همراه ایرانی و آمریکایی

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۲
  • تعداد حاضران : ۱۱۷
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها