freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به نظر می رسد موجودات فضایی حضور پررنگ تری را در آسمان زمین از خود نشان می دهند.

به گزارش خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ به نظر می رسد ماجرای نورهای درخشان سفید که از هفته پیش در نقاطی از جهان دیده و تبدیل به سوژه رسانه ها شده اند پایانی ندارد. برای نخستین بار در هفته پیش این نورهای درخشان سفید در ناحیه "دربی شر" انگلیس مشاهده شدند که با الگوهای هماهنگ در آسمان حرکت می کردند، سپس شی درخشان عجیب و مرموزی دیگری در آسمان پاریس مشاهده شد که به نظر می رسید در حال پاکسازی دود بجای مانده از هواپیماست. 

حال در ویدئویی که اخیرا توسط موبایل در مسکو، پایتخت روسیه تهیه شده است شی گرد درخشان عجیب و مرموزی را نشان می دهد که در بالای یک ساختمان بلند دیده می شود. 

بنا به گزارش رسانه های روسیه این شی درخشان بسیار بزرگ و درخشان بوده است. مقامات رسمی روسیه تاکنون هیچ واکنشی در خصوص آن نشان نداده اند اما برخی ادعا کرده اند که این برای نخستین بار نیست که چنین اشیا مرموز پرنده ای در آسمان روسیه دیده می شود.


موجودات فضایی این بار در آسمان روسیه +فیلم

برای دانلود فیلم اینجا کلیک کنید

انتهای پیام/
منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۱:۲۳ دیده شده : ۶۶بار نویسنده : admin

رویت موجودات فضایی بازی فضایی اینترنتی اینترنت فضایی اینده فضایی ایران آینده سازمان فضایی ایران سفینه های فضایی اینده بار درخت در جدول بار درخت بار درخت در حل جدول بار درختی بار درخت بنه بار درخت گردو بار درخت عود بار درخت بنه چیست بار درخت پسته میز بار درختی بار در ارمنستان بار ارمنستان دیسکو و بار در ارمنستان بار در خانه بارمشروب در خانه طراحی بار در خانه میز بار در خانه مدل بار در خانه عکس بار مشروب در خانه طرح بار مشروب در خانه عکس بار در خانه بار در اشپز خانه بار در استانبول بار ایرانی در استانبول اضافه بار در استانبول دیسکو و بار در استانبول اضافه بار در فرودگاه استانبول بار در ترکیه دیسکو و بار در ترکیه جریمه اضافه بار در ترکیه عکس میز بار درختی عکس بار درختی فروش بار درختی انواع بار درختی قیمت میز بار درختی بار در تفلیس بار در آشپزخانه طراحی بار در آشپزخانه انواع بار در آشپزخانه بار آشپزخانه عکس میز بار در آشپزخانه میز بار در آشپزخانه مدلهای بار در آشپزخانه رویت موجودات فضایی این بار در آسمان روسیه +فیلم

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۸۱
  • تعداد حاضران : ۲۲۳
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها