freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام مهدی طائب در نشست بزرگ عاشورائیان که به میزبانی دانشگاه پیام‌نور مرکز زنجان برگزار شد، اظهار کرد: یکی از ویژگی‌های مهم محرم بصیرت است، علم و بصیرت چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟ آیا کسی که علم دارد بصیرت نیز دارد؟ علم، دانشی است که از راه کلیات به دست می‌آید ولی بصیرت همان علم است که شناخت در آن از راه مصادیق حاصل می‌شود.

وی افزود: علمی که تبدیل به بصیرت نشود کارساز نیست و آنچه که در زندگی انسان نجات بخش است بصیرت است و این نشان از اهمیت بصیرت در اسلام دارد؛ چراکه دانشمندان و عالمانی بودند که به دانش و علم آگاهی داشتند اما در شناخت مصادیق بصیرت نداشتند و این موجب گمراهی آنان شده است.

 طائب تصریح کرد: در تاریخ هر کجایی که ملت‌ها ضربه خورده‌اند به دلیل بی‌بصیرتی بوده است، عاشورا مظهر بصیرت‌دهی است، در این میدان دو گروه حق و باطل در مقابل یگدیگر قرار گرفته بودند. گروه باطلی که فکر می‌کرد حق است و باطل علی بن حسین (ع) است که از دین خارج شده و باید با او به مبارزه بپردازند و به دلیل بی‌بصیرتی در مقابل ولایت ایستادند.

مسئول قرارگاه عمار یادآورشد: جنگ نهروان و صفین دو میدان مهم در تاریخ اسلام هستند که در آن خیلی از افراد به خاطره نداشتن بصیرت گمراه شدند و در نهایت در مقابل ولی خدا ایستادند.

طائب خاطرنشان کرد: امروز سوریه مصداق نبرد بصیرت است. کسانی‌که بصیرت‌مند و آگاه به وضعیت سیاسی باشند به خوبی اهمیت حضور در میدان سوریه را درک می‌کنند و افرادی که در مقابل این حضور می‌ایستند بی‌بصیرت هستند.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۵:۲۰ دیده شده : ۹۹بار نویسنده : admin

سوریه امروز سوريه امروز سوریه امروز خبر تحولات سوریه امروز اخبار سوریه امروز خبرهای سوریه امروز اوضاع سوريه امروز تحولات سوريه امروز اخبار سوريه امروز جنگ سوریه امروز اوضاع سوریه امروز سوریه امروز چه خبر از سوریه امروز چه خبر آخرین تحولات سوریه امروز تحولات میدانی سوریه امروز تحولات سوریه در امروز تحولات عراق و سوریه امروز آخرین تحولات میدانی سوریه امروز تحولات ارتش سوریه امروز اخبار تحولات امروز سوریه مهمترین تحولات امروز سوریه اخبار امروز سوریه و عراق اخبار امروز سوریه از ایسنا اخرین اخبار سوریه امروز اخبار جدید سوریه امروز اخبار جنگ سوریه امروز اخبار مهم سوریه امروز مهمترین اخبار سوریه امروز جدیدترین اخبار امروز سوریه خبر سوریه امروز خبرهاي امروز سوريه خبر امروز سوريه خبرهای مهم امروز سوریه اوضاع سوریه در امروز تحولات سوریه از ابتدا تا امروز جنگ در سوریه امروز بصیرت استراتژیک استاد بصیرت استاد سعید بصیرت بصیرت و استقامت کتاب بصیرت و استقامت دانلود کتاب بصیرت و استقامت معرفی کتاب بصیرت و استقامت امام حسین مظهر بصیرت و استقامت بصیرت فاطمی استاد رائفی پور دانلود سخنرانی بصیرت فاطمی استاد رائفی پور سخنرانی استاد رائفی پور بصیرت فاطمی قرارگاه بصیرت استان اصفهان کانون بصیرت استان بوشهر کانون بصیرت دانشجویی استان بوشهر کانون بصیرت بسیج دانشجویی استان بوشهر سوریه، امروز مصداق نبرد بصیرت است

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۶۲
  • تعداد حاضران : ۱۳۳
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها