freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

مجلس باید با شجاعت به افکار عمومی درباره حقوق‌های نجومی پاسخ دهدبه گزارش حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ محمدنبی حبیبی در پایان نشست دبیران این حزب به قیام تاریخی ۱۵ خرداد اشاره و اظهار کرد: ۱۵ خرداد مبداء آغاز نهضت اسلامی در روز عاشورا اتفاق افتاد.در دو قرن اخیر و از این زمان به بعد دو قطبی شرک و توحید، عدل و ظلم، صدق و نفاق شکل جدید به خود گرفت.

وی گفت: امام خمینی(ره) در پایان قرن بیستم نمایندگی توحید، عدل و صدق جهانی را به عهده گرفت و گردنکشان تاریخ معاصر را به مذلت کشاند.

حبیبی افزود: دو قطبی شرک و توحید ریشه در نهضت انبیاء و قیام کربلا دارد و این دو قطبی تا زمین و زمان وجود دارد به قوت خود باقی است.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به مصاحبه وزیر اطلاعات که گفته بود مدیران دو تابعیتی باید یکی را انتخاب کنند، گفت: اولاً من متأسف هستم چرا مدیر دو تابعیتی در دولت وجود دارد. ثانیاً طبق اطلاعات موجود مدیران دو تابعیتی باید مطابق سوگندی که خورده‌اند به تابعیت اول خود پایبند نباشند و طبق قوانین تابعیت دوم عمل کنند.

وی با اشاره به فرار خاوری به کانادا گفت: خاوری یک نمونه از مدیران دو تابعیتی است او به مردم و کشور خود خیانت کرد و اکنون در کانادا به راحتی زندگی می‌کند.

حبیبی خاطرنشان کرد: مجلس باید در مورد مدیران دو تابعیتی در مسئولیت های موثر اقدام جدی کند و براساس نظارت نمایندگان عمل نمایند و در صورت عدم تمکین برای برکناری آنها اقدام کند. به هرصورت ضروری است مدیران دو تابعیتی در دولت مسئولیت نداشته باشند نه اینکه به آنها اخطار داده شود.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در پاسخ به یک سؤال در مورد گزارش کمیسیون اصل ۹۰ و دیوان محاسبات در مورد حقوقهای غیرقانونی تصریح کرد: رئیس دیوان محاسبات در گزارش خود می‌گوید از سال ۹۲ پرونده‌های حقوق‌های نجومی در این دیوان مطرح بوده است. اما حتی اشاره به یک رأی و حکم در مورد غارتگران بیت‌المال نمی‌کند.

وی افزود: رسانه‌ها از اوایل بهار نمونه‌هایی از پرداخت‌های غیرقانونی را در صفحات اول خود باذکر نام و نوع تخلف منتشر کردند. اما رئیس دیوان محاسبات از آن زمان تا کنون که بیش از ۵ ماه می‌گذرد حتی یک مورد برکناری و مجازات مدیران نجومی را در گزارش خود ذکر نکردند. افکار عمومی رأی خود را  در این مورد داده‌اند و لازم است نهادهای نظارتی در این مورد ساکت نباشند.

حبیبی اظها کرد: کمیسیون اصل ۹۰ و دیوان محاسبات یک نهاد خبری نیست که بیاید آمار بدهد که اینها چند نفر بودند و نوع تخلف آنها چه بوده است. مردم که خودشان این مسائل را می‌دانند. مردم می‌خواهند بدانند مجازات آنها چه بوده است و مجلس با این پدیده انحرافی چگونه برخورد می‌کند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی ادامه داد: حقوق‌های نجومی یا قانونی بوده است یا غیرقانونی؛ مجلس باید با شجاعت به افکار عمومی پاسخ دهد که حقوقهای غیرقانونی بر خلاف قوانین و مقررات با دستور چه کسی پرداخت می‌شده است؟

وی با اشاره به برگزاری کنسرت در قم با حواشی فوق‌العاده زشت آن گفت: برخی بر اساس محاسبات غلط می‌خواهند دوقطبی‌های کاذب ایجاد کنند تا در انتخابات بهره آن را ببرند.

حبیبی تصریح کرد: برخی استراتژیست‌های دوم خردادی در پی دوقطبی های کاذب و تخریبی هستند و نمی‌خواهند دو قطبی کارآمدی و عدم کارآمدی برای انتخابات شکل بگیرد تا مردم به انتخاب احسن برسند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی خاطر نشان کرد: من به مسئولان دولتی انذار می‌دهم آنها بخاطر منافع گروهی و شخصی خود طوری نشود که حتی با نظرات مراجع عظام تقلید و جامعه مدرسین حوزه علمیه قم مخالفت کنند.

وی با اشاره به برگزاری مسابقه فوتبال ایران و کره جنوبی در شب عاشورا تاکید کرد: واقعاً مسئولین وزارت ورزش نبایستی از قبل پیش‌بینی می‌کردند و حساسیت‌های جمهوری اسلامی را به طرف مقابل انتقال می‌دادند. مگر زمان و ساعت برگزاری مسابقه فوتبال وحی منزل است که از قبل طراحی و برنامه‌ریزی نتوان کرد.

حبیبی گفت: حالا که متأسفانه بنا دارند در این تاریخ برگزار شود، ما قطعا می‌خواهیم حریم شعائر کربلا و عاشورا در استادیوم حفظ شود و برنامه‌ریزی دقیق بشود که اقداماتی موجب تکدر خاطر ملت ایران را فراهم نکنند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی درپاسخ به یک سؤال در مورد اظهارات موهن وزیر اقتصاد آلمان که عادی‌سازی روابط با تهران را منوط به رسمیت شناختن رژیم صهیونیستی دانسته بود، اظهار کرد: واقعاً دیپلماسی خارجی ما را چه می‌شود در طول سالهای پس از انقلاب هیچ دولت اروپایی جرأت نمی‌کرد چنین شرطی را برای روابط مطرح کند.

وی افزود: بنده از آیت الله آملی لاریجانی تشکر می‌کنم که گفت؛ من اگر جای دولت بودم اجازه ورود وزیر اقتصاد آلمان را نمی‌دادم. همچنین از ریاست محترم مجلس جناب آقای دکتر لاریجانی و وزیر محترم امور خارجه تشکر می‌کنم که حاضر نشدند با او ملاقات کنند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: هدف از قیام کربلا بسط گفتمان امر به معروف جهانی و نهی از منکر جهانی است. وجود دولت های اسرائیل و آمریکا دو منکر بزرگ است و ما نباید زیر ستم استبداد جهانی برویم و پاسخی درخور به این مواضع موهن ندهیم.

حبیبی با اشاره به پایان یافتن مأموریت بان کی مون دبیر کل سازمان ملل گفت: بان کی مون در مدت مأموریت خود استقلال سازمان ملل را لگد مال کرد و از حقوق ملت‌ها دفاع نکرد. او فقط حقوق دولتهای آمریکا و اروپایی را در مصاف علیه مظلومان جهان به ویژه ایران مدنطر داشت.

وی ادامه داد: بدترین اقدام بان کی مون نادیده گرفتن جنایات سعودی ها در یمن بود که محکومیت کشتار کودکان را توسط سازمان ملل بخاط دلارهای سعودی نادیده گرفت. بان کی مون در دوران تاریک دبیرکلی خود به جنایات سعودی در منا، به جنایات در نیجریه در پایمال شدن حقوق ملت بحرین، فلسطین، سوریه ، عراق و میانمار چشم بربست و آبرویی برای سازمان ملل باقی نگذاشت.

وی به تحولات عراق و سوریه نیز اشاره کرد و گفت: آمریکایی‌ها ثابت کرده‌اند اراده‌ای برای مبارزه با تروریسم در عراق و سوریه ندارند، بلکه از تروریست های داعش و مشابه آنها حمایت می‌کنند تا کشورهای اسلامی را ویران سازند و سرنوشت محتوم سقوط آمریکا و صهیونیسم را به تاخیر بیاندازند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با تجلیل از مواضع روسیه گفت: امیدواریم روسیه به قراردادهای راهبردی خود در منطقه پایبند بماند و از منافع قاره آسیا و ملت های شرق حمایت کند.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۰:۵۷ دیده شده : ۵۹بار نویسنده : admin

نماینده مجلس باید آنچه یک نماینده مجلس باید بداند فرق جسارت با شجاعت فرق شجاعت با حماقت تفاوت شجاعت با حماقت ارتباط شجاعت با اخلاق تفاوت شجاعت با شهامت به افکارت عادت نکن افکار به فاک رفته افکار به انگلیسی افکار عمومی به انگلیسی معنی افکار به انگلیسی مراجعه به افکار عمومی توسط کدام مرجع صورت میگیرد مراجعه به افکار عمومی مراجعه به افکار عمومی توسط مراجعه به افکار عمومی توسط کدام مرجع احترام به افکار دیگران به جهنم افکار خوش آمدید به جهنم افکار خوش آمدید دوستان وبلاگ به جهنم افکار خوش امدید نفوذ به افکار دیگران نفوذ به ذهن ديگران نفوذ به ذهن دیگران نفوذ به ذهن دیگران از راه دور آموزش نفوذ به ذهن دیگران روش نفوذ به ذهن دیگران نفوذ به فکر دیگران احترام به افکار نوجوانان ورود به افکار دیگران ورود به ذهن دیگران ورود به فکر دیگران انتقال افکار به دیگران معلومات عمومی درباره افغانستان معلومات عمومی درباره افغانستان Pdf اطلاعات عمومی درباره افغانستان معلومات عمومي در مورد افغانستان معلومات عمومی درباره تاریخ افغانستان معلومات عمومی درباره زراعت افغانستان معلومات عمومی درباره ولایات افغانستان معلومات عمومی درباره دریاهای افغانستان معلومات عمومی در مورد معادن افغانستان معلومات عمومی در مورد ولایات افغانستان معلومات عمومی درباره دین اسلام اطلاعات عمومی درباره دین اسلام معلومات عمومی در مورد دین اسلام اطلاعات عمومی در مورد دین اسلام معلومات عمومی درباره دین مقدس اسلام معلومات عمومی درباره جهان اطلاعات عمومي درباره كشورهاي جهان اطلاعات عمومی درباره کشورهای جهان معلومات عمومی در مورد بانک جهانی معلومات عمومی در مورد جهان معلومات عمومی درباره کشورهای جهان معلومات عمومی درباره جنگ جهانی اول که دهدم پاسخ یا دهد تحمل که دهدم پاسخ تا کنم تشکر که دهدم پاسخ اهل سنت پاسخ دهد مجلس باید با شجاعت به افکار عمومی درباره حقوق‌های غیرقانونی پاسخ دهد

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۹۷
  • تعداد حاضران : ۱۱۰
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها