freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش "دی اسپورت":مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس گفت: بیرانوند در حال حاضر بهترین دروازه‌بان ایران است و می‌تواند ستاره ایران در بازی با کره‌جنوبی باشد.

 ایگور پانادیچ در خصوص شرایط دروازه‌بان‌های پرسپولیس اظهار داشت: در تعطیلات و در غیاب علیرضا بیرانوند تمرین‌های ویژه‌ای را در پیش گرفته‌ایم و علاوه بر دروازه‌بان‌های تیم نفرات دیگر هم شرایط تمرینی و بازی‌های دوستانه وتدارکاتی خوبی را در برنامه داریم و قصد داریم با قدرت در ادامه بازی‌های لیگ برتر به میدان برویم.

وی ادامه داد: تیم ما دو گلر خوب و آمده دارد، ضمن این که کنار بیرانوند و رادوشوویچ، ما گلر جوانی چون دوریش‌وند را در اختیار داریم که خیلی مستعد و با انگیزه است و در مجموع تیم خوبی را در کنار هم تشکیل داده‌اند.

مربی دروازه‌‌بان‌های پرسپولیس در ادامه در خصوص شرایط علیرضا بیرانوند در تیم ملی تصریح کرد: عملکرد بیرانوند در تیم ملی ایران واقعا خوب است و او توانسته به خوبی از عهده مسئولیت مهمی که بر عهده‌اش گذاشته‌اند، برآید. البته کنار شرایط فنی فوق‌العاده بیرانوند، حضور مدافعان خوب در برابر دروازه او به این گلر کمک خوبی کرده که بتواند به خوبی از دروازه تیم ملی ایران حفاظت کند. بیرانوند در بازی اخیر تیم ملی ایران برابر ازبکستان عملکرد خوبی داشت. در مجموع بیرانوند درحال حاضر بهترین دروازه‌بان ایران است و می‌تواند تا سال‌های زیادی دروازه تیم ملی ایران و تیم پرسپولیس را به خوبی بیمه کند.

پانادیچ با اشاره به اهمیت بازی تیم ملی ایران برابر کره‌جنوبی خاطر نشان کرد: بازی با کره‌جنوبی برای تیم ملی ایران خیلی مهم است و علیرضا بیرانوند می‌تواند نقش زیادی در موفقیت ایران در این دیدار داشته باشد. بدون شک بیرانوند می‌تواند ستاره ایران در برابر کره جنوبی باشد.

منبع:میزان


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۱:۵۹ دیده شده : ۴۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۴۴۳
  • تعداد حاضران : ۲۱۵
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها