freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش" دی اسپورت":کاپیتان اسطوره‌ای باشگاه رم می‌گوید که پسرش هم در زمینه فوتبال بازی کردن استعداد خوبی دارد اما استعداد خود او در سن‌و‌سال پسرش بیشتر بود.

 بعد از 40 ساله شدن فرانچسکو توتی در هفته‌های پایانی ماه گذشته، حالا نگاه‌های بیشتری معطوف کاپیتان کهنه‌کار رم است. توتی با وجود آنکه دهه پنجم زندگی‌اش را آغاز کرده، همچنان در نقش مهره‌ای تأثیرگذار برای تنها تیم دوران بازیگری‌اش ظاهر می‌شود.

کریستین، پسر 10 ساله توتی هم ظاهراً مانند پدرش به فوتبال بازی کردن علاقمند است اما کاپیتان جالوروسی می‌گوید زمانی که همسن کریستین بود، بهتر از او فوتبال بازی می‌کرد.

توتی در گفت‌و‌گویی صمیمی با والتر ولترونی، شهردار پیشین شهر رم، توجه همگان را به استعداد فوتبالی فرزندش معطوف کرد و در این مصاحبه که روی سایت باشگاه رم قرار گرفته، گفت: کریستین خوب بازی می‌کند و پیشرفت کرده است. البته او قبلاً بازیگوش‌تر بود و فقط به فکر خوشگذرانی بود.

او هنوز هم از فوتبال بازی کردن لذت می‌‌برد و من می‌دانم که او با زمانی که دارد چه کار می‌کند. من بخشی از خودم را در وجود کریستین می‌بینم. او الان انگیزه و اشتیاق بیشتری نشان می‌دهد و به فوتبال علاقمند‌تر شده است.

کاپیتان جالوروسی افزود: کریستین اکنون منظم‌تر به تمرینات می‌رود و بازی می‌کند و من کاملاً می‌توانم رضایت از انجام این کارها را در چهره‌اش ببینم. او بازیکن خوبی است اما نه به اندازه زمانی که پدرش همسن او بود.

از یک طرف دوست دارم که او جا پای من بگذارد و در طرف دیگر نه. با فوتبالیست شدن کریستین موافقم چون می‌بینم که برای این کار شوق و علاقه دارد، پس باید گذاشت به سراغ کاری که دوست دارد برود. مخالفتم هم با فوتبالیست شدنش به این دلیل است که نام خانوادگی‌اش خیلی چیزها را برای او مشکل خواهد کرد.

او از همین حالا دارد با دوستانش به تورنمنت‌های مختلف می‌رود. کریستین حتی در یک مقطع 15 گل زد و جایزه بهترین بازیکن را هم برد. با این حال خیلی‌ها می‌گفتند «بله، این جایزه را به او دادند چون پسر توتی است».

توتی تأکید کرد: اینکه کریستین 15 گل زده خیلی نکته مهمی نیست اما اینکه خیلی‌ها اتفاقاتی که برایش رخ می‌دهد را به نام خانوادگی‌‌‌اش ربط می‌دهند سخت است. این چیزها مرا ناراحت می‌کند چون به نظر من وقتی شما دارید درباره پسربچه‌ها حرف می‌زنید باید مثبت ‌اندیش باشید.

نباید به آنها حسادت کرد یا نگاهی منفی داشت. یک پسر بچه از دویدن و شوت کردن توپ لذت می‌برد. آنها در اینکه از خوش‌شانسی یا بدشانسی، نام خانوادگی‌شان توتی شده، مقصر نیستند.

منبع:تسنیم


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۳:۲۲ دیده شده : ۵۶بار نویسنده : admin

دردسرهای پسر بودن دردسرهای یک پسر مجرد دردسرهای یک پسر تعداد بازی توتی برای رم تعداد بازی توتی در رم تعداد گلهای توتی برای رم فوتبالیست شدن فوتبالیست شدن در ایران فوتبالیست شدن در سن بالا فوتبالیست شدن حرفه ای شرایط فوتبالیست شدن راه فوتبالیست شدن راز فوتبالیست شدن برای فوتبالیست شدن روش فوتبالیست شدن مراحل فوتبالیست شدن راه های فوتبالیست شدن در ایران شرایط فوتبالیست شدن در ایران راه فوتبالیست شدن در ایران شرايط فوتباليست شدن شرایط برای فوتبالیست شدن شرایط لازم برای فوتبالیست شدن راه های فوتبالیست شدن راه هاي فوتباليست شدن راه هایی برای فوتبالیست شدن بهترین راه برای فوتبالیست شدن بهترین راه فوتبالیست شدن راه وروش فوتبالیست شدن راه کار های فوتبالیست شدن راز فوتبالیست شدن رونالدو راز های فوتبالیست شدن راز بهترین فوتبالیست شدن برای فوتبالیست شدن چه کنیم برای فوتبالیست شدن چه باید کرد برای فوتبالیست شدن باید چکار کرد برای فوتبالیست شدن چه کار باید کرد برای فوتبالیست شدن چکاربایدکرد راهی برای فوتبالیست شدن تمرینات برای فوتبالیست شدن تمرین برای فوتبالیست شدن روش های فوتبالیست شدن راه و روش فوتبالیست شدن بهترین روش برای فوتبالیست شدن دردسرهای پسر توتی برای فوتبالیست شدن

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۲۷
  • تعداد حاضران : ۲۰۳
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها