freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


در جلسه امروز شورای شهر تهران مسائلی همچون حادثه مترو قیام، تفویض وظایف شورا به شهردار و کوتاهی شهرداری در برخورد با سفیدبالک ها مطرح شد.

در این جلسه به مباحثی چون حادثه مترو قیام، تفویض وظایف شورا به شهردار و کوتاهی شهرداری در برخورد با سفیدبالک ها پرداخته شد.

این حمله های وحشیانه یاد آور وحشیگری های صدر اسلام و روز عاشورا است

رییس شورای اسلامی شهر تهران ضمن محکوم کردن حملات آل سعود به عزاداران یمن این جنایات را یاد آورنده وحشیگری های صدر اسلام و روز عاشورا معرفی نمود.

مهدی چمران در دویست و نود و ششمین جلسه شورا با اشاره به حادثه دیروز در صنعا گفت: دیروز حمله وحشیانه آل سعود به یک مراسم عزاداری در یمن را شاهد بودیم حمله ای که سه بار با هواپیماهای آمریکایی و خلبانان مزدور تکرار شد و هنوز میزان زخمی ها و شهدا به طور دقیق اعلام نشده است.

وی افزود: این وحشیگریها از همان جنس وحشی گری هایی است که در صدر اسلام بر مسلمانان روا می داشتند و نیز در روز عاشورا بر خاندان عصمت و طهارات وارد آوردند.

رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: امیدواریم با همت مردم شجاع و دلیر یمن و با کمک الهی شر این وحشگیری هایی که موجب از بین بردن آثار حیات در یمن شده از سر مردم آن دیار پاک شود.

چمران در ادامه با اشاره به برخی رویداد ها هفته روز کودک را یاد آوری کرد و این روز را گرامی داشت.

وی پیشاپیش فرا رسیدن ایان سوگواری تاسوعا و عاشورای حسنی را نیز به ملت شریف ایران تسلیت گفت.

اقدامات شهرداری در مهار مگس های سفید فانتزی و ناکارآمد بوده

رییس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران گفت: واگذاری بخشی از اختیارات شهرداری به سازمان میراث فرهنگی و گردشگری موجب پدید آمدن فساد می شود.

پرویز سروری در دویست و نود و ششمین جلسه شورا گفت: اخبار نگران کننده ای از برخی مناطق که در آن بناهای میراثی وجود دارد به گوش می رسد.

وی ادامه داد: متاسفانه در برخی محدوده ها شهرداری بخشی از اختیارات خود را به میراث فرهنگی سپرده و با توجه به اینکه بناهای مجاور ابنیه میراثی با محدودیت ارتفاعی مواجه اند این سازمان میراث فرهنگی است که خود تعیین می کند کدام بنا دارای چه ارتفاعی باشد که این امر زمینه سوءاستفاده را فراهم می نماید . لذا بایستی سریعا به این موضوع رسیدگی شود.

رییس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران همچنین با اشاره به پدیده ی مگس های سفید (عسلک های پنبه) گفت: متاسفانه مگس های سفید هر سال بیشتر می شوند و مناطق میانی شهر تهران از این مهم رنج فراوانی را متحمل می شوند و این در شرایطی است که اقدامات شهرداری در این زمینه فانتزی و ناکارآمد بوده است.

سروری تصریح کرد: اقدامات شهرداری هیچ مانعی برای رشد این موجودات خلق الساعه به وجود نیاورده و باید فکر اساسی برای این موجودات کرد . به یقین سابقه ای اینچنین در کشور های دیگر بوده و باید با الگو برداری از روش های مهار چنین موجوداتی برای مهار مگس های سفید اقدام کنیم.

سامانه تعمیر و نگهداری معابر هر چه سریعتر راه اندازی شود

رییس کمیته عمران شورای اسلامی تهران گفت: برای جلوگیری از اتلاف منابع باید هر چه سریعتر سامانه تعمیر و نگهداری معابر بزرگراهی و غیر بزرگراهی راه اندازی شود.

اقبال شاکری در دویست و نود و ششمین جلسه شورا گفت: دو سال قبل مصوبه ای در خصوص راه اندازی سامانه تعمیر و نگهداری معابر بزرگراهی و غیر بزرگراهی به تصویب رسید ولی متاسفانه این سامانه در کش و قوس های به وجود آمده میان معاونت فناوری اطلاعات و معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران همچنان عملیاتی نشده است.

وی ادامه داد: این در حالی است که راه اندازی این سامانه مورد تاکید اداره بودجه بوده چرا که دوباره کاری ها و اتلاف منابع در این بخش بسیار به چشم می آید لذا برای جلوگیری از هدر رفت منابع و اتلاف آن می بایست هر چه سریعتر این سامانه راه اندازی شود.

شاکری همچنین بر ضرورت همکاری معاونت فنی و عمران و فناوری اطلاعات شهرداری برای راه اندازی این سامانه تاکید کرد.

وی در پایان با اشاره به نقش دسته جات عزاداری در پیوند مردم با نهضت عاشورایی گفت: دسته های عزاداری نقش اصلی را در پیوند مردم با نهضت عاشورایی دارند از اینرو می بایست پلیس راهور با هماهنگی های شورایاری ها تسهیلات مناسب برای تردد این دسته ها ی عزاداری را فراهم آورند.

تفویض وظایف شورا به شهردار نقض غرض است

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران گفت: اصل تفکیک وظایف نظارتی شورا ایجاب می کند که شورا وظایف قانونی خود را حفظ کند و تفویض همه موارد آن به شهردار نقض غرض است.

رحمت اله حافظی در جلسه امروز شورای شهر تهران در بررسی "برگزاری مجمع عمومی عادی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه" گفت: صورت های مالی سال 94 این شرکت توسط فردی حقیقی، نه موسسه حسابرسی مورد بررسی قرار گرفته و گزارش وی در تاریخ 15 اردیبهشت ماه سال جاری بدون هیچ نکته و ایرادی با اظهار نظر مطلوب صادر شده و این گزارش حسابرسی یک روز بعد توسط بازرس قانونی شرکت تایید و به مجمع عمومی شرکت ارجاع شده است.

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران، با بیان اینکه مجمع عمومی شرکت اتوبوسرانی تهران و حومه نیز در 27 اردیبهشت ماه امسال گزارش عملکرد هیات مدیره و صورت های مالی این شرکت را تایید کرده است، افزود: این عملکرد مالی 12 مهرماه امسال به شورا ارسال شد که در آن مصارف 83 میلیارد تومانی و زیان 14.6 میلیارد تومانی شرکت را در سال 94 تایید کرده است.

وی با بیان اینکه بر اساس مصوبه 18 دی ماه سال 84، تمامی وظایف نظارتی شورا در شرکت اتوبوسرانی تهران و حومه به جز انتخاب بازرس قانونی و افزایش سرمایه شرکت به شهردار تفویض شده است، تاکید کرد: اصل تکفیک وظایف نظارتی شورا ایجاب می کند که شورا وظایف قانونی خود را به جز در موارد اجرایی حفظ کند و تفویض آن به شهردار نقض غرض است.

حافظی گفت: امسال نیز مجمع این شرکت، موسسه اندیشمندان تدبیر را به عنوان حسابرس سال 95 به شورا معرفی کرده و حسابرس و بازرس سال گذشته شرکت اتوبوسرانی را به عنوان بازرسان سال 95 معرفی کرده است، این رویه خوشایند نیست و شائبه ایجاد می کند.

وی همچنین در این جلسه با اشاره به بند 9 تبصره 23 بودجه سال جاری ، اظهار کرد: در این بند برای تملک املاک و اجرای پروژه بیمارستان(خیریه) مغز و اعصاب امام رضا (ع) مبلغ 350 میلیارد ریال بودجه اختصاص یافته است، همچنین اعلام شده یکی از اعضای شورای شهر تهران به عنوان عضو هیات مدیره بیمارستان حضور داشته باشد.

وی ادامه داد: در این بند صراحتا اعلام شده است، ارائه خدمات توسط بیمارستان و بهره برداری توسط شهرداری تهران به میزان سهم تعیین شده در اساسنامه اصلاحی بیمارستان نیز اعمال شود.

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران، همچنین تصریح کرد: بر این اساس بیمارستان مغز و اعصاب امام رضا(ع) باید اساسنامه خود را اصلاح کند و سهم شهرداری به واسطه سرمایه گذاری طی چهار سال گذشته نیز مشخص شود از این رو درخواست داریم شهردار و کمیته تخصیص از تخصیص این بودجه 35 میلیارد تومانی تا زمانی که اساسنامه بیمارستان اصلاح شود، اجتناب کنند.

وی همچنین در بررسی اعتراض فرمانداری به مصوبه "تامین منابع مالی پایدار سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی و راهکارهای ارتقاء کمی و کیفی تجهیزات و آموزش شهروندان شهر تهران" با بیان اینکه فرمانداری تهران افزایش عوارض از 2 درصد به 3 درصد را مغایر با مصوبه هیات وزیران مِی داند، گفت: در طرح اشاره شده به منظور ایجاد توازن و تناسب توسعه فیزیکی شهر و ارتقای ماشین آلات و تجهیزات آتش نشانی به این بودجه نیاز است، در حقیقت با استناد به قوانین بالادستی در مدیریت شهری مشکلی برای این افزایش وجود ندارد.

حافظی ادامه داد: با استناد به ماده 67 برنامه پنج ساله دوم، شهرداری تهران موظف گردیده است به منظور تامین بخشی از هزینه های ارائه مدیریت خدمات ایمنی و آتش نشانی به شهروندان اقدام کند.

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران در پاسخ به سایر ایرادات فرمانداری تهران به این مصوبه، گفت: فرمانداری اعلام کرده که افزایش وصول عوارض، مضاعف شده که اینگونه نیست زیرا قرار نیست این افزایش عوارض از تمامی ساختمان ها اخذ شود و اثر آن در قیمت تمام شده پروژه ها نیز بسیار ناچیز است.

وی ادامه داد: فرمانداری اعتراض کرده است که اخذ عوارض باید در قبال دریافت خدمات باشد، در این طرح شهروندان، آموزش و آمادگی های لازم برای اطفای حریق را فرا خواهند گرفت. همچنین سازمان آتش نشانی و شهرداری تهران موظف شده اند در اجرای مصوبه هیات وزیران نظارت نموده و موارد تخلف را به مبادی ذی ربط گزارش کنند.

هیچ ریزشی در مترو قیام اتفاق نیافتاده است

رییس کمیسون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: در شرایطی که در بیشتر اتفاقات روی داده سهم دستگاه های دیگر محسوس بوده اما این مدیریت شهری است که باید پاسخگو باشد لذا ایجاد مدیریت یکپارچه برای پیشگری از حوادث ضروری است.

احمد دنیا مالی در دویست و نود و ششمین جلسه شورا با اشاره به فرو نشست میدان قیام گفت: ظهر دیروز در میدان قیام اقدامات پیشگیرانه ای از سوی شهرداری صورت گرفت که برخی سایت ها از آن به عنوان فرو نشست زمین تعبیر کردند که البته نادرست بود.

وی ادامه داد: اصل ماجرا این بوده است که از دو هفته قبل ابزار دقیق در این محل نصب می شود که بر این اساس به طور متوسط دو تا سه سانت حرکت در این ابزار ثبت می شده اما دیروز این میزان حرکت به 15 سانت می رسد و خوشبختانه مسیر به موقع بسته می شود و اقدامات پیشگیرانه خوبی انجام می گیرد.

رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران خاطر نشان ساخت: این اتفاق در حالی می افتد که ما قبلا هم سابقه فرو نشست در این مکان را داشتیم که علت آن شکستن لوله 200 میلی متری آب بود و نکته حائز اهمیت این است که علت حادثه دیروز نیز همین امر بوده است.

دنیا مالی افزود: اتفاقات اخیر نشان داده در هر حادثه که چه مدیریت شهری در آن دخیل بوده و یا نبوده باید پاسخگو باشد و حال آنکه برخی حوادث مربوط به سازمان ها و دستگاه هایی می شده که تحت امر مدیریت شهری نیستند لذا می بایست تمهیداتی اندیشیده شود تا هر چه سریعتر مدیریت یکپارچه در شهر تهران ایجاد شود چرا که این روند باعث نگرانی مردم است.

در حال تکمیل...

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۸:۹ دیده شده : ۷۹بار نویسنده : admin

حادثه مترو حادثه مترو کیانشهر حادثه مترو كيانشهر حادثه مترو گلبرگ حادثة مترو الانفاق اليوم حادثة مترو العباسية حادثه متروی تهران حادثة مترو الانفاق امس حادثه مترو مشهد حادثه مترو خط 4 تهران حادثه در مترو گلبرگ عکس حادثه مترو گلبرگ حادثه مترو ایستگاه گلبرگ حادثه ی مترو گلبرگ تصاویر حادثه مترو گلبرگ حادثه مترو تهران ایستگاه گلبرگ حادثه در ایستگاه مترو گلبرگ حوادث مترو گلبرگ حادثه اخیر مترو گلبرگ حادث مترو الانفاق اليوم حادث مترو الانفاق اليوم بالعباسيه اخبار حادث مترو الانفاق اليوم حادث انفجار مترو الانفاق اليوم حادث مترو الانفاق الملك الصالح اليوم حادثة مترو العباسية اليوم حادث مترو العباسية حادث مترو العباسية اليوم حادثة المترو العباسية حادث مترو العباسية امس حادث المترو العباسية حادثة مترو انفاق العباسية حادثة تصادم مترو العباسية فيديو حادثة مترو العباسية حادثه مترو تهران حادثه مترو تهران امروز حوادث مترو تهران حادثه در متروی تهران حادثه در متروي تهران حادثه در مترو تهران اخبار حادثه مترو تهران حادثه وحشتناک در متروی تهران حادث مترو الانفاق امس حادثه متروی مشهد حوادث مترو مشهد حادثه امروز مترو مشهد حادثه خط 4 متروی تهران وظایف شورای نگهبان وظایف شورای نگهبان چیست وظایف شورای نگهبان در قانون اساسی وظایف شورای نگهبان و مجلس خبرگان وظایف شورای نگهبان در انتخابات وظایف شورای نگهبان در ایران وظایف شورای نگهبان چیست؟(4مورد) وظايف شورای نگهبان وظایف شورای نگهبان ایران وظایف شورای نگهبان به طور خلاصه وظایف شورای شهر وظايف شوراي شهر وظایف شورای شهرستان وظایف شورای شهر و روستا وظایف شورای شهر چیست وظایف شورای شهر تهران وظایف شورای شهر در قانون اساسی وظایف شورای شهر اسلامی وظایف شورای شهر اصفهان وظايف شوراي شهر تهران وظایف شورای حل اختلاف وظايف شوراي حل اختلاف وظایف شورای حل اختلاف چیست وظایف شورای حل اختلاف تهران وظایف شورای حل اختلاف خانواده وظایف شورای حل اختلاف روستایی وظایف شورای حل اختلاف دادگستری وظایف شوراهای حل اختلاف وظايف شوراهاي حل اختلاف وظیفه شورای حل اختلاف وظایف شورای دانش آموزی وظایف شورای دانش آموزی در مدرسه وظایف شورای دانش آموزی مدرسه وظایف شورای دانش آموزی چیست وظایف شورای دانش آموزی در مدارس وظایف شورای دانش آموزی ابتدایی وظایف شورای دانش آموزی مدارس وظایف شورای دانش آموزی دبستان وظایف شورای دانش آموزی در مدارس ابتدایی وظایف شورای دانش آموزی در مدرسه ابتدایی وظایف شورای مدرسه وظایف شورای مدرسه ابتدایی وظايف شوراي مدرسه وظایف شورای مدرسه راهنمایی وظایف شورای مدرسه چیست وظایف شورا مدرسه وظایف شورای مدارس ابتدایی شرح وظایف شورای مدرسه وظایف رئیس شورای مدرسه وظایف شورای مالی مدرسه وظایف شورای روستا وظایف شورای روستا چیست وظایف شورای روستاها وظايف شوراي روستا وظایف شورای روستای وظایف شورای اسلامی روستا شرح وظایف شورای روستا وظایف شورای اسلامی روستاها وظایف رئیس شورای روستا وظایف شورای اسلامی روستایی وظایف شوراهای اسلامی روستا شرح وظایف شورای اسلامی روستا شرح وظایف شوراهای اسلامی روستا شرح وظایف شوراهای اسلامی روستاها وظایف و اختیارات شورای اسلامی روستا وظايف و اختيارات شوراي اسلامي روستا وظایف شوراهای اسلامی شهر و روستا وظایف شوراها وظایف شوراهای روستا وظایف شوراهای شهر و روستا وظایف شوراهای محلی وظایف شوراهای روستاها وظایف شوراهای کارگری وظایف شوراها و دهیاریها وظایف شوراهای دانش آموزی وظایف شورا وظایف شورا شهر شهرداری به انگلیسی شهرداری به انگلیسی چه میشود عوارض شهرداری به انگلیسی فاضلاب شهری به انگلیسی شهردار به انگلیسی کلمه شهرداری به انگلیسی بافت شهری به انگلیسی مبلمان شهری به انگلیسی شهردار به زبان انگلیسی طراحی شهری به انگلیسی ترجمه شهردار به انگلیسی معنی شهردار به انگلیسی لغت شهرداری به انگلیسی شهرداری به زبان انگلیسی شهرداری به عربی نامه به شهرداری نامه به شهرداری برای استخدام نامه به شهرداری برای آسفالت کوچه نامه به شهرداری جهت نصب سرعت گیر نامه به شهرداری جهت آسفالت نامه به شهرداری جهت جمع آوری زباله مینوت نامه به شهرداری نامه به شهرداري نامه شهرداری به وزارت کار نامه به شهردار نامه به شهرداری جهت اسفالت نامه به شهرداری جهت اسفالت کوچه نمونه نامه به شهرداری جهت آسفالت کوچه شکایت به شهرداری شكايت به شهرداري نامه شکایت به شهرداری متن شکایت به شهرداری نمونه شکایت به شهرداری نمونه نامه شکایت به شهرداری متن نامه شکایت به شهرداری شکایت شهرداری به دیوان عدالت اداری نحوه شکایت به شهرداری شکایت از همسایه به شهرداری نامه به شهردار تهران نامه به شهردار تبریز نمونه نامه به شهرداري طريقه نوشتن نامه به شهرداري تبریک به شهردار تبریک به شهردار جدید پیام تبریک به شهردار متن تبریک به شهردار پيام تبريك به شهردار پیام تبریک به شهردار جدید متن پیام تبریک به شهردار تبريك سال نو به شهردار متن تبریک به شهردار جدید نامه تبریک به شهردار ارسال نامه به شهردار تهران نمونه نامه به شهردار تهران نامه وزارت کار به شهرداری تهران نامه ای به شهردار تهران متن نامه به شهردار تهران نامه زیباکلام به شهردار تهران نامه علی مطهری به شهردار تهران نامه صادق زیباکلام به شهردار تهران ژیمناستیک و کوتاهی قد ژيمناستيك و كوتاهي قد ژیمناستیک+کوتاهی قد ژیمناستیک باعث کوتاهی قد میشود بدنسازی و کوتاهی قد بدنسازی کوتاهی قد بدنسازی باعث کوتاهی قد میشود بدنسازی موجب کوتاهی قد میشود بدنسازان کوتاه قد بدنسازان كوتاه قد بدنسازی و کوتاه شدن قد بدنسازی باعث کوتاهی قد میشه بازی آرایشگری و کوتاهی مو بازی ارایش و کوتاهی مو بازی انلاین ارایشگری و کوتاهی مو بازی ارایشگری کوتاهی مو بازی انلاین ارایش و کوتاهی مو بازی های انلاین ارایشگری و کوتاهی مو بازی های ارایشگری و کوتاهی مو بازی انلاین ارایشگری و کوتاهی مو و لباس بازی های ارایشگری کوتاهی مو شهرداری درچه شهرداری درچه استان اصفهان شهرداري درچه شهرداري درچه پياز شهردار درچه سایت شهرداری درچه فرهنگسرای شهرداری درچه شهری درچهارمحال وبختیاری مناقصه شهرداری درچه سایت شهرداری درچه پیاز شهرداری دره شهر سایت شهرداری دره شهر استخدامی شهرداری دره شهر مناقصه شهرداری دره شهر پورتال شهرداری دره شهر شهردار دره شهر ایلام مناقصات شهرداری دره شهر اخبار شهرداری دره شهر استخدام شهرداری دره شهر تلفن شهرداری دره شهر شهرداری درگهان شهرداری درگهان قشم سایت شهرداری درگهان پورتال شهرداری درگهان شهردار درگهان شهرداری درگز سایت شهرداری درگز شهردار درگز استخدام شهرداری درگز استخدامی شهرداری درگز شهرداری شهرستان درگز اختلاس شهرداری درگز آرم شهرداری درگز تلفن شهرداری درگز آدرس شهرداری درگز شهرداری درود شهرداری درود نیشابور شهرداري درود شهردار درود هتل شهرداری درود مهمانسرای جهانگردی شهرداری درود سایت شهرداری درود سایت شهرداری درود نیشابور مهمانسرای شهرداری درود استخدام شهرداری درود شهرداری دریان شهرداري دريان سایت شهرداری دریان شهردار دریان شهرداری درجزین شهرداری درجزین سمنان شهرداری قروه درجزین شهرداری قروه درجزین همدان سایت شهرداری درجزین سایت شهرداری درجزین سمنان شهرداری درب گنبد شهردار درب گنبد سایت شهرداری درب گنبد شهرداری در انگلیسی شهرداری در زبان انگلیسی شهرداری انگلیسی معنی شهرداری در انگلیسی برخورد با خیانت شوهر برخورد با خيانت شوهر مقابله با خیانت شوهر رفتار با خیانت شوهر برخورد با خیانت همسر برخورد با خیانت مردان برخورد با خیانت مرد برخورد با خيانت همسر برخورد با خيانت مرد نحوه برخورد با خیانت شوهر برخورد با همسر برخورد با همسر عصبی برخورد با همسر لجباز برخورد با همسر خيانتكار برخورد با همسر شکاک برخورد با همسر مغرور برخورد با همسر خودخواه برخورد با همسر پرخاشگر برخورد با همسر عصبانی برخورد با همسر معتاد برخورد با بدحجابی برخورد با بدحجابی در تهران برخورد با بدحجابی در برج میلاد برخورد با بدحجابی در برج میلاد (عکس) برخورد با بدحجابی در مناطق کوهستانی برخورد با بدحجابی 93 برخورد با بدحجابی در کوهستان برخورد با بدحجابی در کنسرت برج میلاد برخورد با بدحجابی در کنسرت مازیار فلاحی برخورد با بدحجابی بازیگران برخورد با افراد خودشیفته رفتار با افراد خودشیفته برخورد با افراد خودشيفته طرز برخورد با افراد خودشیفته روش برخورد با افراد خودشیفته رفتار با افراد خودشيفته نحوه رفتار با افراد خودشیفته چگونه با افراد خودشیفته برخورد کنیم راههای برخورد با افراد خودشیفته نحوه ی برخورد با افراد خودشیفته برخورد با مسیحیان در ایران برخورد با زن عصبی رفتار با زن عصبی برخورد با زن عصبي طرز برخورد با همسر عصبی روش برخورد با همسر عصبی نحوه برخورد با همسر عصبی راههای برخورد با همسر عصبی طرز برخورد با زن عصبی نحوه برخورد با زن عصبی برخورد با خواهر شوهر حسود نحوه برخورد با خواهر شوهر حسود رفتار با خواهر شوهر حسود طرز برخورد با خواهر شوهر حسود روش برخورد با خواهر شوهر حسود طرز رفتار با خواهر شوهر حسود برخورد با افراد پررو در برخورد با افراد پررو طرز برخورد با افراد پررو روش برخورد با افراد پررو راه برخورد با افراد پررو چگونه با افراد پررو برخورد کنیم رفتار با افراد پررو طریقه برخورد با افراد پررو طرز رفتار با افراد پررو چگونگی رفتار با افراد پررو برخورد با شوهر بددهن برخورد با همسر بددهن رفتار با شوهر بد دهن نحوه برخورد با شوهر بد دهن برخورد با مرد بد دهن طرز برخورد با مرد بد دهن روش برخورد با شوهر بددهن برخورد با مردان بد دهن طرز رفتار با شوهر بددهن راههای برخورد با شوهر بد دهن برخورد با تمسخر دیگران روش برخورد با تمسخر ديگران سفیدبالک ها حادثه مترو قیام، تفویض وظایف شورا به شهردار و کوتاهی شهرداری در برخورد با سفیدبالک ها

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۹۳
  • تعداد حاضران : ۱۴۴
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها