freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


تاریکی شب به علت خطراتی که دارد، مانع دوچرخه‌سواری بسیاری از افراد حرفه‌ای و غیر حرفه‌ای می‌شود. دوچرخه‌سواران لهستانی با ابتکار جدید یک شرکت قادرند به راحتی در شب دوچرخه‌سواری کنند. 

مسیر‌های مشخص شده برای دوچرخه سواری در پیاده‌روهای کوچه و خیابان لهستان با استفاده از کریستال و فسفر پوشانده شده که این دو در طول روز با استفاده از نور خورشید شارژ می‌شوند و هنگام تاریکی هوا نور را از خود انعکاس می‌دهند. 

به گفته محققان شرکت سازنده، کریستال‌ها و فسفرهای کارشده در سطح زمین مانند LED عمل می‌کند و زمین را روشن می‌کند. دلیل انتخاب نور آبی نیز هماهنگی با محیط، منظره‌ها و ایجاد آرامش برای دوچرخه‌سواران است. 

ذرات ساخته شده توانایی درخشش ده ساعته را از ابتدای تاریکی شب تا اوایل صبح دارند و مردم می‌توانند بدون هیچ نگرانی‌ای از این شرایط لذت‌بخش استفاده کنند.امکان قطع شدن نور و درخشش کریستال‌ها هنگام شب با استفاده از فناوری به کار گرفته شده در ساخت آنها وجود ندارد. این ایده جدید مسیر دوچرخه‌سواری را در شب کاملا درخشان می‌کند و جلوه‌ای زیبا به آن می‌بخشد.

اختراع جالب برای دوچرخه‌سواری در شب

اختراع جالب برای دوچرخه‌سواری در شب

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۴:۱۴ دیده شده : ۸۳بار نویسنده : admin

اختراع جالب اختراع جالب و ساده اختراع های جالب یک اختراع جالب اختراع هاي جالب اختراع های جالب و ساده دلیل جالب اختراع شطرنج اختراع ساده ولی جالب اختراع جالب اپارات چند اختراع جالب اختراعات جالب و ساده اختراعات جالب ساده سایت اختراع های جالب اختراع های جدید و جالب داستان یک اختراع جالب اختراعات ساده ولی جالب در شب گیسوان تو در شب گیسوان تو مست بخواب میروم آهنگ در شب گیسوان تو متن آهنگ در شب گیسوان تو دانلود آهنگ در شب گیسوان تو شب در خم گیسوی تو عابر میشد دانلود در شب گیسوان تو همای دانلوداهنگ در شب گیسوان تو متن شعر در شب گیسوان تو متن اهنگ در شب گیسوان تو از همای در شب سرد زمستانی در شب سرد زمستانی کوره خورشید هم در شب سرد زمستانی کوره ی خورشید هم در شب سرد زمستانی Mp3 در شب سرد زمستانی محمد نوری در شب سرد زمستانی دانلود در شب سرد زمستانی نیما در شب سرد زمستانی کوره خورشید در شب سرد زمستانی نوری در شب سرد زمستاني در شبان غم تنهایی خویش در شبان غم تنهایی خویش عابد چشم در شبان غم تنهایی خویش عابد در شبان غم تنهایی خویش عابر چشم سخنگوی توام در شبان غم تنهايي خويش عابد شعر در شبان غم تنهایی خویش در شبان غم و تنهایی خویش دانلود در شبان غم تنهایی خویش شعر کامل در شبان غم تنهایی خویش متن شعر در شبان غم تنهایی خویش در شب هجر امید سحری در شب هجر امید سحری ما را بس شعر در شب هجر امید سحری مارا بس دانلود آهنگ در شب هجر امید سحری ما را بس در شب عروسی فیلم در شب عروسی فیلم کامل در شب عروسی دانلود فیلم دانلود فیلم در شب عروسی با لینک مستقیم دانلود فیلم در شب عروسی با کیفیت عالی فیلم سینمایی در شب عروسی فیلم ایرانی در شب عروسی بازیگران فیلم در شب عروسی خلاصه فیلم در شب عروسی فیلم کمدی در شب عروسی در شب کوچک من افسوس در شب قدر ار صبوحی در شب قدر ار صبوحي كرده ام عيبم مكن در شب قدر چه كنيم در شب قدر چه کنیم در شب قدر چه دعایی کنیم در شب قدر چه کنم در شب قدر چکار کنیم شب قدر چه دعایی کنیم در شب قدر چه سوره هایی بخوانیم شب قدر چه سوره هایی بخوانیم چه سوره هایی را در شب قدر بخوانیم اختراع جالب برای دوچرخه‌سواری در شب

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۳۶
  • تعداد حاضران : ۲۵۱
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها