freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


میکروچیپی که زیر پوست قرار می‌گیرد و با اپلیکیشن گوشی تلفن همراه نیز در ارتباط است جای تمام کلید‌های مورد نیاز را می‌گیرد.

اين ميكروچيپ كه در استراليا ساخته شده 140دلار قيمت دارد و هزينه كاشت آن نيز 150دلار است. با اين وسيله كاربر از بيشتر انواع سرقت در امان مانده و مي‌تواند براي باز و بسته كردن انواع در‌ها نيز وقت و انرژي كمتري صرف كند. اين ميكروچيپ به وسيله يك سرنگ و در كمتر از 10ثانيه زير پوست قرار مي‌گيرد.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۳:۳۹ دیده شده : ۹۴بار نویسنده : admin

کلید خانه خدا کلید دار خانه خدا اسم کلید خانه خدا عکس کلید خانه خدا کلید خانه کلید خانه کعبه کلید خانه تعبیر خواب کلیددار خانه کعبه زیرکی را گفتم این احوال بین زیرکی را گفتم این احوال بین خندید زیره را چگونه مصرف کنیم زیره را چگونه مصرف کنیم تا لاغر شویم زیره سبز را چگونه مصرف کنیم عرق زیره را چگونه مصرف کنیم چگونه زیره را برای لاغری مصرف کنیم زیره سیاه را چگونه مصرف کنیم زیرکی را گفتم این احوال زیرکی را گفتم این احوال چیست زیره را چگونه استفاده کنیم زیره سبز را چگونه استفاده کنیم زیره را چگونه برای لاغری استفاده کنیم زیرکی را گفتم زیرکی را گفتم این زیرکی را گفتم این احوال بین خندید و گفت دوست را زیر باران باید دید دوست را زير باران بايد ديد دوست را زیر باران باید دید عشق را زیر باران باید جست شعر دوست را زیر باران باید دید دانلود آهنگ دوست را زیر باران باید دید دوست را زیر باران باید برد دوست را زير باران بايد برد دوست را زیر باران باید برد عشق را زیر باران باید جست دوست را زير باران بايد برد عشق را زير باران بايد جست کلید خانه را زیر پوست بگذارید

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۴۶
  • تعداد حاضران : ۲۳۱
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها