freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش" دی اسپورت":رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس اعلام کرد نمی‌داند هیئت مدیره فعلی این باشگاه ثبت رسمی شده یا هنوز این اتفاق نیفتاده است.

جعفر کاشانی به صحبت‌های روز گذشته علی‌اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس واکنش جالبی داشت که این مصاحبه را می‌خوانید:

آقای طاهری بر چه اساس گفته خودش نمی‌خواهد مدیرعامل شود؟ هیئت مدیره چنین اختیاری به او داده است؟

من اصلاً نمی‌دانم طاهری چه گفته و چرا این حرف را زده اما او همه کاره باشگاه است و هر چه می‌گوید، درست و بدون ایراد است! طاهری مدیرعامل نیست اما فراتر از یک مدیرعامل در باشگاه فعالیت می‌کند و ما باید قدردان عملکرد این فرد باشیم. پُست به افراد شخصیت نمی‌دهد. عملکرد آدم‌هاست که به این پست‌ها بزرگی می‌دهد. خیلی افراد در پست‌های کوچک، طوری رفتار می‌کنند که انسان حیرت‌زده می‌شود. ما با همه سختی‌ها، باشگاه را به دست طاهری سپرده‌ایم و ایشان عملکرد بسیار خوبی داشته‌اند.

این جواب سوالی که پرسیدیم، نبود.

کار کردن در استقلال و پرسپولیس واقعاً سخت است. ما باید از افرادی مثل طاهری تقدیر کنیم. به همین خاطر عملکردش خوب بوده و نیازی به اجازه هیئت مدیره هم نیست.

طاهری گفته خبرنگاران باید بروند و در مورد تفاوت مدیرعامل و سرپرست تحقیق کنند. فکر می‌کنید این ادبیات جالب است؟

من که نمی‌دانم ایشان چه گفته و چه حرفی می‌خواسته بزند اما باز هم می‌گویم که حرف‌های طاهری درست است.

شما صحبت‌های طاهری را تائید می‌کنید؟

بله چون می‌دانم ایشان به صلاح باشگاه کار می‌کند.

در حال حاضر به نظر می‌رسد هیئت مدیره با مشکل قانونی مواجه است و هنوز هیئت مدیره جدید با حضور همه این افراد، ثبت رسمی نشده است. به معنای دیگر، همچنان محمد رویانیان مدیرعامل قانونی باشگاه پرسپولیس است. این موضوع را قبول دارید؟

من نمی‌دانم. فکر نمی‌کنم که مشکل قانونی داشته باشیم. راه خودمان را می‌رویم و ابهامی هم وجود ندارد. ما آمده‌ایم که کار کنیم و بعید می‌دانم این بحث‌ها درست باشد.

پس معتقدید کار شما در باشگاه پرسپولیس کاملاً قانونی و درست است؟

اصلاً ما باشگاه نداریم! ما تیم داریم. باید به سمت باشگاهداری برویم ولی فعلاً فقط تیم داریم. پرسپولیس و استقلال دولتی هستند و دولت خودش می‌داند که چه کاری انجام می‌دهد. من باز هم می‌گویم ما باشگاهی به اسم پرسپولیس که سازمان داشته باشد، نداریم. حالا روند قانونی چیست را نمی‌دانم ولی باید کم کم به سمت باشگاه‌ شدن پیش برویم. باید هیئت مدیره، مجمع عمومی، تشکیلات جدید، سازمان‌های جدید و دیگر موارد را به تیم و باشگاه اضافه کنیم. فعلاً‌ شرایط این طور است که ما نمی‌توانیم کاری جز آن چه باشگاه می‌خواهد انجام دهیم.

با این شرایط، به نظر می‌رسد هر باشگاهی می‌تواند قانون را دور بزند!

نه منظور من این نیست. من می‌گویم باید قانونی شویم و کسی نمی‌خواهد قانون را دور بزند. الان دولت تشخیص داده باشگاه با این شرایط به فعالیت خود ادامه بدهد. ما هم باید طبق خواسته دولت حرکت کنیم. مدیریت زمانی قانونی می‌شود که همه چیز قانونی باشد. باشگاه نداریم آن وقت شما انتظار دارید همه اقدامات‌مان طبق قانون باشد؟ به عمر ما که کفاف نمی‌دهد، فقط امیدوارم در آینده، پرسپولیس به باشگاه بدل شود. من الان نمی‌دانم هیئت مدیره ما، ثبت قانونی شده یا نه ولی اقدامات ما کاملاً‌ قانونی و در چارچوب خواسته مسئولان بوده است.

نظرتان در مورد بازی تیم ملی مقابل کره‌جنوبی چیست؟

تیم ملی هم ان‌شالله برنده از زمین مقابل کره خارج می‌شود. من زمانی بازیکن و کاپیتان تیم ملی بودم و ما سه دوره قهرمانی آسیا شدیم. بعد هم به عنوان نماینده آسیا به برزیل رفتیم تا در تورنمنت صد و پنجاهمین سالگرد استقلال این کشور شرکت کنیم. کلی افتخار آفریدیم و امیدوارم بازیکنان فعلی، ارزش و اعتبار این پیراهن را درک کنند و با تلاش زیاد، به خواسته و هدفی که دارند، برسند. این بازیکنان باید همگی در اروپا بازی کنند چون واقعاً فوتبالیست‌های باشخصیت و خوبی هستند.

منبع:تسنیم


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۵:۱۷ دیده شده : ۵۰بار نویسنده : admin

هرچه بادا باد هر چه بادا باد به انگلیسی هرچه بادا باد سهراب چون مست شدیم هرچه بادا باد اهنگ های سریال هرچه باداباد شعر هرچه بادا باد رمان هرچه بادا باد سريال هرچه بادا باد سریال هرچه باداباد اهنگ هرچه بادا باد هر چه هست از قامت هرچه هست از قامت ناصاف بی اندام ماست هرچه هست از قامت ناصاف هرچه هست از قامت نا هرچه هستی باش اما باش رمان هرچه هستی باش اما باش هرچه هستی باش ، اما باش قيصر امين پور دانلود رمان هرچه هستی باش اما باش هر چه آید به سرم هرچه آید به سرم باز بگویم گذرد هر چه ايد به سرم هر چه آید به سرم باز بگویم هرچه آید به سرم باز گویم گذرد شعر هرچه آید به سرم باز بگویم گذرد شعر هر که آید به سرم باز بگویم گذرد هرچه آید به سرم باز بگویم گذرد از کیست هرچه آيد به سرم باز بگويم گذرد هرچه آيد به سرم هر چه بجز خیال او قصد حریم دل کند هر چه بجز خیال او هر چه بجز خیال او قصد هر چه بجز خیال او قصد حریم دل کند گنجور هرچه در فهم تو آید هرچه داريد و نداريد هرچه داريد و نداريد بپوشيد هرچه دارید و ندارید بپوشید هر چه دادم حلالش باد هرچه دادم به حلالش باد هر چه دادم به او حلالش باد شعر هرچه دادم به او حلالش باد هر چه دادم به او حلالش باد فروغ فرخزاد شعر فروغ هر چه دادم به او حلالش باد هرچه كني به خود كني هرچه کنی به خودکنی یعنی چه هرچه کني به خود کني داستان هرچه کنی به خود کنی شعر هرچه کنی به خود کنی معنی هرچه کنی به خود کنی کتاب هرچه کنی به خود کنی ضرب المثل هرچه كني به خود كني حکایت هرچه کنی به خود کنی ضرب المثل هرچه کنی به خود کنی هرچه از دوست رسد نیکوست هرچه از دوست رسد نیکوست به انگلیسی هرچه از دوست رسد نيكوست هرچه از دوست رسد نيکوست هرچه از دوست می رسد نیکوست شعر کامل هرچه از دوست رسد نیکوست شیعه درست میگوید یا سنی است یا هست است اثيكا مستشفى است اثيكا است و هست تفاوت است و هست کاربرد است و هست فرق بین است و هست فرق بين است و هست تفاوت فعل است و هست فرق بين است و هست چيست است هستم است المراة است المراة يوتيوب است المراة فيديو معنى است المراة ماهو است المراة شكل است المراة است يمنيه است يمنيه تويتر اجمل است يمنيه احلى است يمنيه است مره اكبر است مره اجمل است مره است معنى معنى است في اللغه العربيه معنى است باللغه العربيه ما معنى است معنى است بالجنوبي معنى است بالانجليزي معنى است بالفارسية معنى است كبش معنى است في المعجم کاشانی: طاهری هر چه می‌گوید درست است

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۰۳۸
  • تعداد حاضران : ۱۷۲
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها