freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش "دی اسپورت": اکبر میثاقیان به دنبال پیروزی تیمش مقابل گل‌گهر سیرجان  اظهار داشت: بازی قوی و خوبی را شاهد بودیم. با اینکه 10 نفره شدیم، اما بچه‌ها غیرت کردند و توانستیم گل‌گهر را با دو گل شکست دهیم. این تیم هم بسیار خوب بود و به اندازه ما موقعیت گل داشت. ما در مسابقه‌ای برابر موفق شدیم 10 نفره پیروز شویم.

وی شرایط تیم بادران را مطلوب توصیف کرد و گفت: همیشه تیم‌های تازه‌کار، کار سخت‌تری نسبت به تیم‌های باسابقه دارند. تیم ما چهار ماه است که تشکیل شده و شکست گل‌گهر هم دلیل نمی‌شود که ما تصور کنیم در ادامه فصل موفق خواهیم بود. ما باید تلاشی که در این دیدار کردیم، در بازی‌های آینده خود نیز داشته باشیم. لیگ دسته اول امسال تیم‌های قدرتمندی با سرمربیان بسیار خوب دارد که در این بین کار هیچ تیمی آسان نیست.

سرمربی بادران درباره مسابقه هفته آینده این تیم مقابل فجرسپاسی رده هفدهمی، با اشاره به اینکه جایگاه تیم فجر نشان‌دهنده شایستگی‌های زردپوشان شیرازی نیست، عنوان کرد: فجرشهیدسپاسی همیشه از تیم‌های خیلی خوب فوتبال ما بوده و بازیکنان بزرگی به فوتبال ایران معرفی کرده است. من مطمئنم شرایط تیم فجر بهتر خواهد شد و روزهای خوب این تیم در پیش رو خواهد بود. حیف است این تیم که نام یک شهید روی آن است، در این جایگاه از جدول (رده هفدهم) باشد.

میثاقیان در خصوص شرایط تیم ملی ایران و مسابقه‌اش مقابل ازبکستان و هم‌چنین دیدار روز سه‌شنبه شاگردان کی‌روش مقابل کره جنوبی خاطرنشان کرد: ما در تاشکند خیلی هوشمندانه بازی کردیم و توانستیم بازی را هم ببریم، اما در مورد بازی مقابل کره جنوبی باید بگویم، کره‌ای‌ها همیشه مقابل ما ناموفق بوده و چندین شکست را تجربه کرده‌اند. تیم ملی ایران تیم بسیار باکیفیتی است و مهره‌های خیلی خوبی دارد. من هنوز هم اطمینان دارم تیم ملی ایران با همین بازیکنان به جام جهانی صعود خواهد کرد.


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۹:۲۶ دیده شده : ۶۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۶۸
  • تعداد حاضران : ۲۲۰
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها