freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش "دی اسپورت": یاسمانی دوک بعد از درگیری که با مهاجم ملی پوش بارسلونا در بازی با برزیل داشت و باعث شد ابروی نیمار خون بیاید زیر بار معذرت خواهی کردن نرفته است . او در گفتگو با آس گفته: 

برای تبدیل شدن به بهترین بازیکن دنیا او باید این رفتار بد را کنار بگذارد و با حریفان محترمانه تر رفتار کند. او مغرور است و آن شب با همه ما همین رفتار را داشت. من هم همه کاری که می خواستم بکنم این بود که مانه حرکتش شوم و این اتفاقات در فوتبال خیلی طبیعی است. همه می دانند که ورزش یک جنبه فیزیکی هم دارد. من هم دماغم شکست و هیچ کس هیچ چیز نگفت.


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۳:۲۷ دیده شده : ۲۹۹بار نویسنده : admin

باید به انگلیسی من باید برم به انگلیسی معنی باید به انگلیسی باید به زبان انگلیسی کلمه باید به انگلیسی معنی کلمه باید به انگلیسی ترجمه کلمه باید به انگلیسی باید به بعضیا گفت بايد به بعضيا گفت باید به بعضیا گفت جدید باید به بعضیا گفت 93 به بعضیا باید گفت در فیس بوک جملات باید به بعضیا گفت اس باید به بعضیا گفت استاتوس باید به بعضیا گفت باید به بعضیا هم گفت اسمس باید به بعضیا گفت باید به تو برگردم باید به توبرگردم از خشایار اعتمادی بايد به تو برگردم خشايار اعتمادي باید به تو برگردم دانلود باید به تو برگردم متن آلبوم باید به تو برگردم آهنگ باید به تو برگردم دانلود باید به تو برگردم اعتمادی آلبوم باید به تو برگردم از خشایار دانلود باید به تو برگردم خشایار باید به عربی چرا باید به عربی نماز بخوانیم معنی باید به عربی باید به خود جرات داد باید به خرمالوهای کال سر بزنم باید به انگیلیسی باید به خدا پیله کرد باید به اینگلیسی باید به تماشای ندیدن بررسی باید به خرمالوهای کال "نیمار باید به حریفان احترام بگذارد"

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۹۵
  • تعداد حاضران : ۱۷۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها