freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش "دی اسپورت": رسانه های کره ای در گفت و گو با مدیران این تیم پیش از آغاز سوت بازی حواشی را آغاز کردند. کره های با انتقاد از شرایط میزبانی ایران، عقیده دارند که مسئولان فدراسیون از عمد امکانات کمی را در اختیار کره جنوبی قرار دادند. کره ای ها اولین جلسه تمرینی خود را در زمین چمن مجموعه آرارات برگزار کردند و انتقادات اصلی آنها به امکانات این مجموعه باز می گردد. دروازه بان تیم کره با انتقاد از نور ورزشگاه گفته بود که حتی توانایی دیدن تو را در این جلسه تمرینی نداشته و چمن این ورزشگاه اصلا شرایط خوبی ندارد. موضوعی که البته با واکنش مدیران این مجموعه همراه شده است.


زهرابیان درباره میزبانی از کره جنوبی گفت: فدراسیون فوتبال در گذشته به ما نامه داد و ما مجموعه را به آنها معرفی کردیم. از فدراسیون برای بازدید به ورزشگاه آمدند و به این ترتیب زمین ما انتخاب شد.


انتقاد اصلی کره ای ها به چمن ورزشگاه  باز می گردد که مدیر این مجموعه توضیحاتی را در این باره ارائه کرد: زمانی که تیم ملی آلمان در گذشته به ایران آمد، ورزشگاه آرارات را انتخاب کرد زیرا از کیفیت این ورزشگاه آگاه است. زمین آرارات هم اکنون میزبان مسابقات تیم ملی بانوان نیز است و بازی های تیم های آرارات در مسابقات آسیا ویژن نیز در آن انجام می شود. این زمین مورد تایید فدراسیون بوده و فکر می کنم انتقادات کره ای ها به این زمین با توجه به تایید فدراسیون قابل قبول نیست.


مشکل نور دیگر مشکلی بود که کره های به آن انتقاد داشتند اما مدیر مجموعه آرارات معتقد است: ساعت تمرین کره جنوبی 18 بود و آنها از ما نخواستند تا حداکثر نور را در اختیار آنها بگذاریم.


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۳:۳۰ دیده شده : ۷۰بار نویسنده : admin

انتقادات به برنامه ماه عسل انتقادات به برنامه ماه عسل 94 انتقادات به برنامه ماه عسل 93 انتقادات به برنامه ماه عسل 92 انتقاد به برنامه ماه عسل انتقاد به برنامه ماه عسل 92 انتقاد به برنامه ماه عسل 93 انتقاد به برنامه ماه عسل 94 انتقادها به برنامه ماه عسل انتقاد به برنامه ماه عسل ۹۴ انتقادات به فیلم چ انتقاد به فیلم چ انتقادات به ماه عسل 93 انتقاد به ماه عسل 93 انتقادات به سریال شمعدونی انتقاد به سریال شمعدونی انتقادها به سریال شمعدونی انتقاد به سریال شمعدانی انتقادات به رهبری انتقاد به رهبری انتقاد نقویان به رهبری انتقادات به سریال در حاشیه انتقاد به سریال در حاشیه انتقادات به سریال حاشیه انتقاد پزشکان به سریال در حاشیه انتقاد به سریال حاشیه انتقادات به اسلام انتقاد به اسلام انتقادات به دین اسلام انتقادات به شاهگوش انتقاد به شاهگوش انتقادات به سریال شاهگوش انتقاد به سریال شاهگوش انتقادات به قرآن انتقاد به قران رسانه های کره شمالی رسانه های کره جنوبی انتقادات به قران پاسخ آراراتی‌ها به انتقادات رسانه‌های کره

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۹۹
  • تعداد حاضران : ۲۰۰
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها