freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش" دی اسپورت":تجربه ثابت کرده که تیم های اکبر میثاقیان در هفته های ابتدایی لیگ آنطور که باید و شاید نتیجه نمی گیرند اما در نهایت پایان خوشی را برای خود رقم می زنند .بادرانی ها که لیگ آزادگان را با نوسانات زیادی پشت سر گذاشته بودند با کسب یک پیروزی شیرین خارج از خانه مقابل گل گهر مدعی، نشان دادند که می خواهند به صدرجدول نزدیک شوند. در این خصوص پای صحبت های سعید واسعی بازیکن نارنجی پوشان که در بازی مقابل سیرجانی ها برای تیمش گلزنی کرد و نشان داد که می تواند بازیکن موثری برای  این تیم  باشد، نشستیم که در ادامه می خوانید.

بردخوبی کسب کردید تبریک می گویم؟

ممنون ، بازی خیلی خوبی بود. واقعا در شرایطی بودیم که به این برد احتیاج داشتیم تا فشار روی تیم کم شود. خدا هم کمک کرد تا با یک نمایش خوب در این بازی خارج از خانه پیروز شویم.

از یک نبرد سخت دست پر خارج شدید؟

دقیقا همین طور بود بازی در آن شرایط و با توجه به فشار روانی که روی تیم ما بود واقعا سخت بود و از آنجا که در خانه حریف بازی می کردیم می دانستیم که کار سختی پیش رو خواهیم داشت.وقتی هم که تیم 10 نفره شد فشار روی تیممان بیشتر شد اما ما برای برد انگیزه داشتیم و آمده بودیم که دست پر به خانه برگردیم و خداراشکر که توانستیم سه امتیاز را کسب کنیم

چرا بادران اینقدر خشن بازی می کند این اخراج ها کارتان را سخت نمی کند؟

به هر حال در فوتبال این مسائل پیش می آید اما نمی دانم چرا داورها اینقدر روی ما حساس شدند. ما بازی خودمان را می کنیم اما اخراجی می دهیم.با این وجود قبول دارم که 10 نفره شدن فشار را روی تیم زیاد می کند. از این به بعد باید سعی کنیم با دقت بیشتری بازی کنیم .انشالا که در هفته های پیش رو روند بهتری داشته باشیم و بتوانیم به جایگاه حقیقیمان دست پیدا کنیم.


گل خوبی هم زدی؟

خداراشکر که توانستم برای تیمم مثمر ثمر باشم البته در این گل تک تک بچه ها سهیم هستند چون همگی خوب بازی کردند تا بتوانیم در این بازی سخت پیروز شویم. من هم از این بابت خوشحالم و امیدوارم در ادامه راه هم بتوانم بازیکن موثری برای بادران باشم.

همان طور که می دانی  انتظارات از بادران بالاست ، فکر می کنی این پیروزی شروعی برای مدعی شدن تیمتان باشد؟

صددرصد همین طور است.ما تلاشمان را می کنیم که در بازی های باقی مانده بهترین نتایج را کسب کنیم و به جایگاهی که لایقش هستیم برسیم چون هدفی جز لیگ برتری شدن نداریم.

بازی با فجر را چطور پیش بینی می کنی؟

فجری ها تیم خوبی دارند و با اینکه در انتهای جدول قرار گرفته اند برای آنها احترام قائل هستیم اما با توجه به اینکه در خانه بازی داریم هدفی جز پیروزی نداریم .

برنامه تان برای حذفی چیست؟

همان طور که می دانید در جام حذفی به سایپا خوردیم و از آنجا که به تازگی در یک بازی تدارکاتی با آنها بازی کردیم شناخت کافی از این تیم داریم با اینکه بازی سختی در پیش است ما تلاشمان را انجام می دهیم که در جام حذفی نمایش خوبی داشته باشیم و بتوانیم جزو مدعیان کسب این جام قرار بگیریم.

مصاحبه:مرجان رهو


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۹:۵۶ دیده شده : ۶۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۲
  • تعداد حاضران : ۱۱۷
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها