freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


مهمترین مشخصه‌های یک نمایشگر خوب برای به کارگیری در گوشی‌های هوشمند و دستگاه‌های مرتبط با واقعیت مجازی، شفافیت، کنتراست بالا و شارپ بودن تصاویر به نمایش درآمده در آن است. هرچقدر تراکم پیکسلی یک نمایشگر بالا باشد، شاخصه‌های یاد شده نیز بالاتر خواهند بود. شارپ نامی شناخته شده در صنعت تولید نمایشگر محسوب می‌شود و اخیرا گوشی‌های هوشمند زیادی از نمایشگرهای این کمپانی بهره می‌برند. بر همین اساس، این شرکت در جریان نمایشگاه CEATECH 2016 که در کشور ژاپن در حال برگزاری است، از نمایشگر جدیدی رونمایی کرده که از تراکم پیکسلی خارق‌العاده‌ی ۱۰۰۰ پیکسل بر اینچ بهره می‌برد.

از مدت‌ها پیش گفته می‌شد که شارپ در حال کار بر روی یک نمایشگر است، اما اکنون مشخص شد که نمایشگر مورد انتظار، همین نمونه‌ی مورد بحث است. به عنوان مرجعی جهت مقایسه، می‌توان به نمایشگر ۵.۷ اینچی به کار رفته در گوشی گلکسی نوت 7 اشاره کرد، این نمایشگر فوق‌العاده دارای تراکم پیکسلی ۵۱۸ پیکسل بر اینچ است. اکنون همین نمایشگر را با تراکم ۱۰۰۰ پیکسل بر اینچ تصور کنید، یقینا وضوح تصاویر به نمایش درآمده در آن، خارق‌العاده و فراتر از تصور خواهد بود.

شارپ قصد دارد تا با این محصول، صنعت ساخت نمایشگر و فناوری‌های مرتبط با آن را متحول کند. احتمالا در آینده‌ای نزدیک، شاهد به کارگیری چنین نمایشگرهایی در گوشی‌های هوشمند و هدست‌های واقعیت مجازی خواهیم بود.

منبع : Zoomit ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۱:۳۶ دیده شده : ۶۹بار نویسنده : admin

فرش با تراکم 3000 فرش ماشینی با تراکم 3000 فرش 1000 شانه با تراکم 3000 قیمت فرش با تراکم 3000 قیمت فرش 700 شانه با تراکم 3000 مسکونی با تراکم متوسط R12=مسکونی با تراکم متوسط پهنه مسکونی با تراکم متوسط فرش با تراکم بالا قلاب بافی کاشت مو با تراکم بالا کاشت مو با بالاترین تراکم کاشت مو با تراکم بسیار بالا جدیدترین روش کاشت مو با تراکم بالا هزینه کاشت مو با تراکم بالا کاشت مو با تراکم خیلی بالا بهترین روش کاشت مو با تراکم بالا چیلر تراکمی با کندانسور هوایی فرق تراکم با سطح اشغال چیلر تراکمی با کمپرسور اسکرال پوند بر اینچ مربع تبدیل پوند بر اینچ مربع به بار تبدیل پوند بر اینچ مربع به پاسکال تبدیل پوند بر اینچ مربع به اتمسفر تبدیل واحد پوند بر اینچ مربع تبدیل پوند بر اینچ مربع تبدیل پوند بر اینچ مربع به مگا پاسکال تبدیل پوند بر اینچ مربع به Psi تبدیل واحد پوند بر اینچ مربع به بار پیکسل بر اینچ چیست تبدیل اینچ بر سانتیمتر تبدیل اینچ سانتیمتر تبدیل اینچ به سانتیمتر تبدیل اینچ به سانتیمتر در Word تبدیل اینچ به سانتیمتر در پاورپوینت تبدیل اینچ به سانتیمتر در Word 2007 تبدیل اینچ به سانتیمتر در ورد تبدیل اینچ به سانتیمتر در ورد 2007 تبدیل اینچ به سانتیمتر در ورد 2010 تبدیل اینچ به سانتیمتر در Word 2010 اینچ سانتی متر اینچ به سانتی متر سانتیمتر و اینچ اینچ چند سانتی متر است اینچ چند سانتی متر سانتيمتر به اينچ اینچ معادل سانتی متر اینچ بر حسب سانتی متر پوند بر اینچ مکعب پیکسل بر اینچ تبدیل پوند بر اینچ مربع به کیلوگرم بر سانتیمتر مربع اینچ بر سانتی متر پوند بر اینچ شارپ نمایشگری با تراکم ۱۰۰۰ پیکسل بر اینچ معرفی کرد

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۱۷
  • تعداد حاضران : ۱۵۸
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها