freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


در پی افشای ویدئوی اظهارات ترامپ درباره زنان؛

در پی انتشار جدیدترین اظهارات توهین آمیز ترامپ، حزب جمهوری خواه از اظهارات شرم آور ترامپ خجالت زده است.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان نیویورک تایمز در مطلبی نوشت: هنگامی که دونالد ترامپ گفت مسلمانان را از آمریکا اخراج خواهد کرد، سران جمهوری خواه تلویحا مخالفت کردند. وقتی ترامپ به تمسخر مادر سرباز مسلمان آمریکایی پرداخت، آنها او را تهدید کردند و گفتند حمایت خود را از وی خواهند برداشت.

اما سران جمهوری خواه هرگز دست به چنین کاری نزدند. آنها همواره رفتار ترامپ را توجیه کردند و توهین های او را کم اهمیت جلوه دادند؛ اما چرا درخصوص یک ویدئوی 3 دقیقه ای که متعلق به یک دهه پیش است، از خود واکنش نشان دادند؟ چرا این بار علیه نامزد جمهوری خواه جبهه گرفتند و با او به شدت برخورد کردند؟

در ویدئوی تازه افشا شده، دونالد ترامپ اظهارات زشت و ناپسندی را نسبت به زنان به زبان می آورد و به برقراری رابطه نامشروع با آنها افتخار می کند. این ویدئو نشان می دهد ترامپ تنها یک مرد خشن و بی نزاکت نیست، بلکه این خشونت را به طور عملی و آشکارا ابراز می کند.

سرانجام، جمهوری خواهان پس از تحمل 16 ماه تردید، شرمندگی، تحقیر و سرافکندگی خسته شدند. بسیاری از سناتورها، نمایندگان و بزرگان حزب جمهوری خواه که پیش از این ترامپ را تایید و از او حمایت کرده بودند، پس از افشای ویدئوی جنجالی اظهارات وی دیدگاه خود را تغییر دادند.

«لیسا مرکاوسکی»، سناتور جمهوری خواه ایالت آلاسکا، اظهار کرد: «او صلاحیت نامزدی حزب ما را از دست داده است. من به ترامپ رای نخواهم داد.» با این حال، برخی از جمهوری خواهان از جمله «پال رایان»، سخنگوی مجلس نمایندگان، و سناتور «میچ مکانل» همچنان به حمایت خود از ترامپ ادامه دادند.

به هر حال، وجهه حزب جمهوری خواه در یک ماه باقیمانده به انتخابات مهم ریاست جمهوری آمریکا به شدت مخدوش شده است. استفاده ترامپ از کلمات و جملات زشت در توصیف زنان، یک اقدام غیرمعمول و بی سابقه در حزب جمهوری خواه قلمداد می شود. این بار، جمهوری خواهان هیچ بهانه ای برای توجیه اظهارات ترامپ نداشتند.

در انتهای این مطلب آمده است: اظهاراتی که ترامپ در این ویدئو به زبان آورده است، آنقدر واضح و روشن است که نمی توان ادعای جعلی بودن آن را داشت. آنچه ترامپ در موقعیتی غیرسیاسی به زبان آورده است، نشان دهنده خودِ واقعی اوست. این ویدئو نشان داد ترامپ تا چه اندازه از شخصیت یک سیاستمدار دور است. اظهارات ناپسند ترامپ، وجهه او را میان جمهوری خواهان شکست؛ حزب پرافتخاری که همواره مرزهای مشخصی برای خود داشته و دارد.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۴:۱۹ دیده شده : ۸۳بار نویسنده : admin

نیویورک تایمز فارسی نيويورك تايمز فارسي روزنامه نیویورک تایمز فارسی نیویورک تایمز ویکی پدیا نیویورک تایمز نیویورک تایمز امروز نیویورك تایمز نیویورک تایمز ایران نیویورک تایمز بابک زنجانی نیویورک تایمز ویکی نیویورک تایمز قاسم سلیمانی نيويورك تايمز باللغة العربية روزنامه نیویورک تایمز امروز روزنامه ی نیویورک تایمز امروز نيويورك تايمز ايران نيويورك تايمز ويكيبيديا نيويورك تايمز ويكي موقع نيويورك تايمز باللغة العربية صحيفة نيويورك تايمز باللغة العربية اليوم موقع صحيفة نيويورك تايمز باللغة العربية جمهوری خواهان جمهوری خواهان ایران جمهوری خواهان ملی ایران جمهوری خواهان دمکرات و لائیک جمهوريخواهان ايران جمهوری خواهان لائیک جمهوري خواهان دموکراتها و جمهوری خواهان جمهوری خواهان چه کسانی هستند جمهوری خواهان ایرلند اتحاد جمهوری خواهان ایران سازمان جمهوری خواهان ایران همبستگی ملی جمهوری خواهان ایران سایت سازمان جمهوری خواهان ایران سایت جمهوری خواهان ملی ایران همایش اتحاد جمهوریخواهان ایران نامه جمهوری خواهان به ایران جنبش جمهوری خواهان دموکرات و لائیک ایران جنبش جمهوری خواهان دمکرات و لائیک اتحاد جمهوريخواهان ايران جمهوریخواهان ایران جمهوری خواهان آمریکا جمهوری خواهان و دموکراتها تفاوت دموکراتها و جمهوری خواهان جمهوری خواهان ایرلند شمالی این بار من یکبارگی این بار من یکبارگی در عاشقی پیچیده ام افتخاری این بار من یکبارگی همایون شجریان این بار من یکبارگی محمد معتمدی این بار من یکبارگی در عاشقی پیچیده ام دانلود این بار من یکبارگی در عاشقی پیچیده ام گنجور اين بار من يكبارگي در عاشقي پيچيده ام اين بار من يكبارگي در عاشقي اين بار من يكبارگي دانلود این بار من یکبارگی این بار نه این بار نه چاووشی این بار اون میره جانه تو این بار اخره حمید امینی این باره اخره حمید امینی این بار خواهش میکنم هربار میگفتم نرو این بار خواهش میکنم هر بار گفتم نرو اینبار خواهش میکنم آهنگ این بار خواهش میکنم دانلود آهنگ این بار خواهش میکنم دانلود اهنگ این بار خواهش میکنم مهدی یراحی این بار مادر محکم خوابیدم این بار ناگزیر دلم این بار ناگزیر دلم در هوای توست اين بار ناگزير دلم در هواي تست اين بار ناگزير دلم در هواي توست این بارگاه کیست این بار آخره قلبم نمیگذره این بار آخر حمید امینی نیویورک تایمز: جمهوری خواهان این بار ترامپ را نمی بخشند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۵۰
  • تعداد حاضران : ۱۱۵
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها