freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی داگستری کل استان قزوین، حجت‌الاسلام و المسلمین صادقی نیارکی در حاشیه نشست مشترک دستگاه قضایی و فرماندهی انتظامی که به مناسبت هفته ناجا، اظهار کرد: همه ساله قبل از شروع ماه محرم در جلساتی که به همین منظور با ضابطین قضایی تشکیل می‌شود تمامی موارد اینچنینی مورد بحث و تبادل نظر قرار می گیرد و در دستور کار بوده و هست.

وی افزود: از ضابطین ‌می خواهیم نظارت خود را تشدید کرده و اگر احیانا در گوشه و کنار شهر و استان اطلاعی از این موضوع حاصل کردند و یا خدای ناکرده شاهد انجام این عمل بودند ضمن برخورد مراتب را سریعاً به دستگاه قضایی اعلام کنند.

این مقام قضایی با اشاره به دیدگاه تنی چند از مراجع عظام تقلید که انجام این امور را مایه وهن اسلام و پایه هتک حرمت عزاداری دانسته‌اند، اضافه کرد: مقام معظم رهبری نیز قمه زنی را یک خلاف شرع قطعی اعلام کرده‌اند و بزرگانی هم حمایت کردند و انتظار می‌رود از قمه زنی و مسائلی که امروزه در جهت مخدوش کردن حیثیت و اعتبار فقه شیعی است پرهیز شود.

دادستان قزوین اضافه کرد: قمه‌زنی و مانند آن علاوه بر اینکه باعث بدنام شدن مذهب شیعه در انظار و مردم جهان می‏‌شود، ضررهای جسمی و روحی هم به این اشخاص وارد می‌‏کند و همچنین موجبات توهین به دین و مذهب می‏‌شود.

این مقام قضایی افزود: از این جهت که قمه‌زنی امروز به‌عنوان دستاویزی برای بهره‌برداری‌های سوء دشمن برای ضربه وارد آوردن به نظام و مکتب ولایی ما مورد استفاده قرار می‌گیرد باید شهروندان و عزادارن از رفتارهای این چنینی خودداری کنند.

وی ادامه داد: دشمنان ما از چندی پیش در رسانه‌ها و بویژه فضای مجازی تبلیغات خود را آغاز کرده‌اند و تصاویری از این مراسمات در سالهای گذشته و بعضاً با توسل به طرفندهای مرسوم خویش می‌خواهند به این طریق چهره تشیع و عزاداران امام حسین(ع) را لکه دار کنند.

صادقی‌نیارکی در پایان به عزاداران عاشورا توصیه کرد که اجازه ندهند افراد معدودی از این فرصت استفاده بد بکنند و عزاداری را بدنام کنند و به مرتکبین نیز هشدار داد در صورت ارتکاب قاطعانه با آنان برخورد  خواهیم شد.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۵:۴۲ دیده شده : ۱۲۰بار نویسنده : admin

دستور ویژه رئیس جمهور دستور ویژه نامه فرهنگستان مجله دستور ویژه نامه فرهنگستان دستور ویژه ارزی بانک مرکزی دستور ویژه علیه معدن خواری دستور بردار ویژه در متلب دستور بردارهای ویژه در متلب دستور محاسبه بردار ویژه در متلب دستور مقادیر ویژه در متلب دستور مقدار ویژه در متلب دستور محاسبه مقادیر ویژه در متلب دستور مقادیر ویژه ماتریس در متلب دستور مقدار ویژه در مطلب دستور مقدار ویژه ماتریس در متلب دستورات ویژه دموی مزاج ها دستورات ویژه صفراوی مزاج ها دستورات ویژه بلغمی مزاج ها دستورات ویژه سوداوی مزاج ها دستورات ویژه ی دموی مزاج ها دادستان قزوین دادستان قزوین کیست دادستانی قزوین دادستان قزوين معاون دادستان قزوین نام دادستان قزوین صادقی نیارکی دادستان قزوین دادستان استان قزوین معاون دادستان قزوین کریمی دادستان کل قزوین دادستانی استان قزوین سایت دادستانی قزوین دادستاني قزوين دادستان استان قزوين کرمی معاون دادستان قزوین معاون دادستان استان قزوین دادستان کل استان قزوین دادستان عمومی و انقلاب استان قزوین دستور ویژه دادستان قزوین جهت برخورد با قمه‌زنی‌

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۵۲
  • تعداد حاضران : ۱۶۱
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها