freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1364069/9  زمان: 17:57  1395/07/18  بازدید: 3,349

سرمربی پرسپولیس از شرایط بازیکنانش کاملا راضی است.

به گزارش "ورزش سه"، برانکو ایوانکویچ در جریان تمرین امروز تیمش پاسخ خبرنگاران را داد:


تمرینات ما باز و آزاد است

می‌بینید که تمام تمرینات ما باز و آزاد است و همه حضور دارند. از وضعیت فعلی بازیکنان راضی هستم، روز گذشته هم بازی دوستانه خوبی برگزار کردیم و امروز هم دو جلسه تمرینی را پشت سر گذاشتیم. بازیکنان فعال هستند و خیلی از آنها راضی هستم.

 

همه می خواهیم تیم ملی برنده باشد

همه ما انتظار داریم تیم ملی برنده باشد. در حال حاضر تیم‌های ملی دیگر به غیر از تیم ما، کره جنوبی، چین و ژاپن افول کرده و دچار اُفت شده‌اند. به همین علت خوش‌بین هستیم که تیم ملی برنده بازی روز سه‌شنبه باشد و کره جنوبی را شکست دهد.


زمان کره بهترین دوران فوتبالش را داشت
نمی‌خواهم مقایسه‌ای بین نسل‌ها داشته باشم، اما آن زمان، بهترین نسل تاریخ فوتبال کره جنوبی را دیدیم و رسماً چهارمین تیم دنیا بودند. یکی از بهترین بازی‌های تاریخ فوتبال آسیا بازی ایران - کره جنوبی بود، همان دیداری که ما عالی انجام دادیم و به عنوان یک مسابقه، بسیار خوب بود چون ما تیم چهارم دنیا را بردیم. آن زمان تیم ملی ایران در رنکینگ فیفا تیم پانزدهم بود.


خوشحالم سیدجلال گل زد
نمی‌خواهم در مورد تک تک بازیکنان نظر بدهم، اما افتخار می‌کنم و خوشحالم که زننده تنها گل آن بازی، سیدجلال حسینی بود. این موضوع زیاد مهم نیست. مهم این است که بازیکنان لیگ ایران، در این بازی برتری خود را نشان دادند. احسان حاج‌صفی یا تیموریان که وارد بازی شدند، آنها هم بار بازی را به دوش کشیدند و این نشان‌دهنده آن است که لیگ چقدر مهم است و چقدر باید به لیگ اهمیت دهیم، اما امیدوارم که حرف‌های مرا دوباره برعکس منتقل نکنید، چون دفعه قبل حرف‌هایم طور دیگری منعکس شد. من گفتم مربیان خارجی زیادی به ایران آمدند و کروات‌ها بیشترین تأثیر را داشتند، اما این‌طور برداشت شد که من گفتم مربیان ایرانی بودند، ولی مربیان کروات تأثیرگذار بودند که منظور من این نبود.

 

آمادگی ملی پوشان پرسپولیس
این موضوع بعد از بازی با کره جنوبی مشخص می‌شود. شاید خسته باشند، اما اگر پس فردا مقابل کره جنوبی بازی کنند، چهار روز برای بازی ما با نفت تهران فرصت دارند. امیدوارم خوب تمرین کرده و شرایط خوبی داشته باشند.من برای دیدن بازی با کره جنوبی به استادیوم نمی‌روم و از طریق تلویزیون بازی را می‌بینم.

 

بازیکنان کره پرت و پلا می گویند

آنها بازیکن هستند و همه جور حرفی به زبان می‌آورند و پرت و پلا می‌گویند. من هم در خیابان یک مانع دیدم کنار جاده که متوجه شدم در حال تعمیر جاده هستند. ظاهراً کسی که این حرف را زده، در یک گهواره طلایی به دنیا آمده است. فقط به همین علت نمی‌تواند از ایران خوشش بیاید. این حرف‌ها نشان می‌دهد کره‌ای‌ها ترسیده‌اند.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۶:۰ دیده شده : ۵۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۱۲
  • تعداد حاضران : ۱۱۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها