freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش "دی اسپورت":مرینات پرسپولیس برای بازی مقابل نفت عصر امروز پیگیری شد.قرار بود تمرین پرسپولیسی ها راس ساعت 16 برگزار شود که بنا به صلاحدید سرمربی تیم تمرین 30 دقیقه زودتر برگزار شد و خبرنگاران با چند دقیقه تاخیر اجازه ورود پیدا کردند.

سرخپوشان پیش از آغاز تمرین، توسط کادر پزشکی تیم، واکسن‌های مربوطه را انجام دادند و در زمین چمن ورزشگاه شهید کاظمی از ساعت 15:45 تمرینات خود را بعد از صحبت‌های برانکو شروع کردند.مارکو استیلینوویچ بازیکنان را برای گرم کردن بدن‌ها در اختیار گرفت و برنامه‌های متنوعی را برای این کار در نظر داشت.سپس بازیکنان در قالب دو گروه، به فوتبال هدفمند روی آوردند.

*بازیکنان در مرحله بعدی زیر نظر برانکو و با نظارت بقیه کادر فنی به حفظ توپ و پرسینگ در نصف زمین پرداختند.

*سعید حلافی بازیکن اسبق تیم پرسپولیس امروز در تمرین حاضر شد و از نزدیک شاهد تمرین سرخپوشان بود.وی اخیرا در گفت و گویی از روزهای سختی گفته که به دلیل مشکل خدمت بازداشت شده بود.

*پل یانسکی مدافع اوکراینی تیم پرسپولیس امروز هم زیر نظر مربی بدنساز به تمرین پرداخت.وی قرار است از یکشنبه در تمرینات گروهی شرکت کند.

*پس از چند دقیقه که از شروع تمرین گذشته بود به هواداران اجازه ورود داده شد.

* برانکو در چند نوبت به بازیکنان تیم تذکر داد که با دقت به دروازه ها شوت بزنند و پاس های زمینی بدهند.این در حالی است که کریم باقری بازیکنان را مورد تشویق قرار می داد.

*در مرحله بعدی بازیکنان حرکت با توپ و شوت به دروازه پرداختند که بعد از چند دقیقه در این بخش به ارسال از دو جناح و ضربه به دروازه پرداختند.

*عملکرد خوب دو دروازه بان تیم پرسپولیس در شوتزنی امروز به وضوح دیده شد.

* ابرام چرخی،هوادار استقلال در تمرین امروز پرسپولیس حضور داشت و به شدت مورد استقبال پرسپولیسی ها قرار گرفت. امید عالیشاه و فرشاد احمدزاده با این هوادار شوخی می کردند و  از او پرسیدند که به انگلیس می روی یا نه که وی اظهار داشت شنبه برای گرفتن مدرک مربیگری به انگلیس می روم!

  *قسمت هایی از زمین محل ورزشگاه شهید کاظمی  ترمیم شده بود و چمن های جدید کاشته شده بود.

* محسن مسلمان بر سر ابوالفضل درویش وند به خاطر اینکه جناح بازی را تغییر نداده بود فریاد زد.

*چوک دستیار برانکو در کنار زمین به بازیکنان پرسپولیس توصیه های فنی می داد.

*امروز هم کمال کامیابی نیا در عمق دفاع پرسپولیس تمرین  کرد.

 *قرار است از فردا تمرینات پرسپولیس تا قبل از بازی مقابل نفت یک نوبت باشد.


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۷:۹ دیده شده : ۸۲بار نویسنده : admin

یک استقلالی در غربت دعوای استقلالی در بیمارستان دعوای یک استقلالی در بیمارستان شعارهای استقلالی در استادیوم شعارهای استقلالی در ورزشگاه استقلالی ها در پارتی استقلالی ها در فیس بوک جوک درباره استقلالی ها جوک در مورد استقلالی ها جک درباره استقلالی ها نود درصد استقلالی عکس نود درصد استقلالی جک در مورد استقلالی ها مشاوره درسی استقلالی درگیری استقلالی در بیمارستان درگیری استقلالی درگیری فوتبالیست استقلالی در بیمارستان تمرین پرسپولیس تمرین پرسپولیس در هتل تمرین پرسپولیس در لابی هتل تمرین پرسپولیس در کیش تمرین پرسپولیس در عربستان تمرین پرسپولیس در قائمشهر تمرین پرسپولیس در راهرو هتل تمرین پرسپولیس در اردبیل تمرین پرسپولیس در ریاض تمرین پرسپولیس با برانکو تمرين پرسپوليس در هتل تمرین پرسپولیس در هتل عربستان تمرین تیم پرسپولیس در هتل فیلم تمرین پرسپولیس در هتل تمرین بازیکنان پرسپولیس در هتل فیلم تمرین پرسپولیس در هتل ریاض تمرین پرسپولیس هتل فیلم تمرین پرسپولیس در لابی هتل تمرینات پرسپولیس در کیش گزارش تصویری تمرین پرسپولیس در کیش تمرینات پرسپولیس در عربستان تمرین تیم پرسپولیس در عربستان تمرینات پرسپولیس در قائمشهر تمرینات پرسپولیس در اردبیل تمرین تیم پرسپولیس در اردبیل گزارش تصویری تمرین پرسپولیس در اردبیل تمرینات پرسپولیس با برانکو اولین تمرین پرسپولیس با برانکو حضور یک استقلالی در تمرین پرسپولیس

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۳۷
  • تعداد حاضران : ۲۱۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها