freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1364089/40  زمان: 19:09  1395/07/18  بازدید: 1,107

حریف تیم ملی فوتبال ایران در روز سه شنبه دومین جلسه تمرینی خود را با ادامه انتقاد از امکانات ایرانی ها برگزار کردند.

به گزارش "ورزش سه"، کره ای ها روز یکشنبه اولین جلسه تمرینی تاکتیکی خود را در تهران برگزار کردند. شاگردان اشتلیکه که 16 ساعت بعد از اتمام بازی با قطر به تهران آمدند، روز شنبه تمرین ریکاوری خود را در تهران برگزار کردند.


*کره ای ها همچنان نسبت به محل تمرین خود انتقاداتی دارند. این زمین تمرین فاصله 5 کیلومتری با محل تمرین این تیم دارد که این موضوع با توجه به ترافیک تهران در آن ساعات باعث ایجاد دردسرهایی برای این تیم در تهران شده است.


*شاگردان اشتلیکه برای دیدار برابر ایران فرصت کمی برای آماده سازی داشتند. 72 ساعت از زمان آماده سازی تیم کره در حالی به پایان رسید که آنها تنها موفق به برگزاری یک جلسه تمرینی تاکتیکی شدند. سرمربی کره پیش از شروع بازی های روز سوم نیز نسبت به نبود زمان کافی برای آماده سازی تیم ملی کره اعتراض کرده بود و معتقد بود بیشتر زمان آنها به ریکاوری بازیکنان خواهد گذشت.


*کیم شین ووک تنها مصدوم کاروان کره جنوبی در تهران است که البته مصدومیت جزئی او از ناحیه چشم راست نمی تواند مانعی برای حضور او در زمین مسابقه باشد.


*حریف تیم ملی فوتبال ایران همچنان نسبت به وضعیت زمین چمن خود اعتراض دارد. آنها که البته دل خوشی از کی روش ندارند، معتقدند که سرمربی تیم ملی باعث شده تا زمین تمرین نامناسبی در اختیار آنها قرار بگیرد و او بر همه زمین های شهر تهران کنترل دارد.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۴:۵ دیده شده : ۷۵بار نویسنده : admin

اولین تمرین استقلال اولین تمرین استقلال با منصوریان تصاویر اولین تمرین استقلال عکسهای اولین تمرین استقلال گزارش اولین تمرین استقلال اولین تمرین پرسپولیس اولین تمرین پرسپولیس با برانکو اولین تمرین پرسپولیس با درخشان اولین تمرین پیشکسوتان پرسپولیس اولین تمرین خلعتبری با پرسپولیس گزارش تصویری اولین تمرین پرسپولیس اولین تمرین تراکتور اولین تمرین تراکتور سازی اولین تمرین تیم ملی در برزیل اولین تمرین تیم ملی اولین تمرین تیم ملی والیبال در لس انجلس اولین تمرین بیت آشور با تیم ملی اولین تمرین بیل با رئال اولین تمرین گیتار در تهران کجا بریم در تهران کجا برم جمعه در تهران کجا بریم سیزده بدر در تهران کجا بریم برای تفریح در تهران کجا بریم آخر هفته در تهران کجا بریم عید در تهران کجا بریم تعطیلات در تهران کجا بریم برای گردش در تهران کجا بریم سیزده به در تهران کجا بریم در تهران ازدواج موقت ازدواج موقت در تهران تلفن ازدواج موقت در تهران و کرج ازدواج موقت در تهران اصفهان مشهد در تهران Gta دانلود بازی دانلود بازی Gta در تهران با حجم کم دانلود بازی Gta در تهران برای اندروید دانلود بازی Gta در تهران برای کامپیوتر با حجم کم دانلود بازی Gta در تهران کم حجم دانلود بازی Gta در تهران برای ویندوز 7 دانلود بازی Gta در تهران برای Pc دانلود بازی Gta در تهران فارسی برای کامپیوتر دانلود بازی Gta در تهران فارسی دانلود بازی Gta در تهران با لینک مستقیم در تهران Mri مراکز در تهران انفجار انفجار در تهران امروز در تهران سفارت ایتالیا سفارت ایتالیا در تهران ویزا سفارت ایتالیا در تهران+آدرس سفارت ایتالیا در تهران ویزای تحصیلی سفارت ایتالیا در تهران ویزای دانشجویی سفارت ایتالیا در تهران خیابان آفریقا سفارت ایتالیا در تهران ویزا تجاری سفارت ایتالیا در تهران خیابان سهروردی سفارت ایتالیا در تهران خیابان مهیار سفارت ایتالیا در تهران مهیار در تهران سقوط هواپیما هواپیمایی که در تهران سقوط کرد هواپیمای که در تهران سقوط کرد سقوط هواپیما در تهران امروز سقوط هواپیمای در تهران سقوط هواپیما در تهران طبس سقوط هواپیما در تهران 19 مرداد سقوط هواپیما در تهران 19 مرداد 93 سقوط هواپیما در تهران دیروز سقوط هواپیما در تهران 19/5/93 در تهران دیوار خودرو در تهران دیوار در تهران روی دیوار املاک در تهران دیوار آپارتمان در تهران دیوار خانه در تهران دیوار حیوانات در تهران دیوار تهران در ديوار اجاره آپارتمان در تهران دیوار مبل در دیوار تهران در تهران سفارت آلمان سفارت آلمان در تهران تعیین وقت سفارت آلمان در تهران وقت مصاحبه سفارت آلمان در تهران فرم سفارت آلمان در تهران آدرس سفارت آلمان در تهران فرم ویزا سفارت آلمان در تهران ویزا سفارت آلمان در ایران تایید مدارک سفارت آلمان در تهران قوانین ویزا سفارت آلمان در تهران Daad در تهران Gta رمز رمزهای Gta در تهران رمزهاي Gta در تهران رمزهای Gta در تهران برای کامپیوتر رمز Gta در تهران برای کامپیوتر اولین تمرین تاکتیکی کره‌ای‌ها در تهران

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۷۱
  • تعداد حاضران : ۲۱۴
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها