freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


ژورنال فرانسوی دودیمانش از قرار داشتن نام 15 هزار مظنون افراط ‌گرا تحت نظارت پلیس فرانسه خبر داد.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ هفته‌ نامه فرانسوی «ژورنال دودیمانش» امروز طی گزارشی از نظارت پلیس فرانسه بر 15 هزار مظنون به افراط ‌گرایی خبر داد.

این هفته ‌نامه فرانسوی طی گزارش خود نوشت: طبق اطلاعات موجود، هم‌اکنون 15 هزار نفر در فهرست افراط ‌گرایان قرار دارند و تحت نظارت پلیس هستند.

به نوشته این نشریه فرانسوی، طبق فایل گزارش‌های مربوط به پیشگیری از افراط‌ گرایی با ماهیت تروریستی (FSPRT) ،این افراد مظنون به ایجاد خطر و تهدید هستند که 4000 نفر از آنها در دسته ‌بندی خطرناک قرار دارند و احتمال آن زیاد است که دست به اقدامی تروریستی بزنند.

این فایل که در سال  2015 میلادی پس از حملات شارلی ابدو ایجاد شد، امکان انجام تفتیش و بازرسی در موارد ایجاد سوءظن را بوجود آورده و پیوسته در حال تغییر و بروزرسانی است.

فرانسه از ماه ژانویه سال 2015 میلادی با موج حملات ترویستی مواجه است و تاکنون چندین هشدار بمب ‌گذاری و انفجار در اماکن مختلف این کشور نیروهای امنیتی را به اتخاذ تدابیر امنیتی واداشته است.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۹:۲۰ دیده شده : ۹۱بار نویسنده : admin

نظارت پلیس فتا بر تلگرام نظارت پلیس بر اینستاگرام نظارت پلیس بر وی چت و اینستاگرام نظارت پلیس بر ویچت نظارت پلیس بر وایبر نظارت پلیس بر Wechat پلیس نظارت بر اماکن عمومی ناجا پلیس نظارت بر اماکن عمومی پلیس نظارت بر اماکن عمومی تهران پليس نظارت بر اماكن عمومي ناجا معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ آدرس پلیس نظارت بر اماکن عمومی سایت پلیس نظارت بر اماکن عمومی وظایف پلیس نظارت بر اماکن عمومی ساختمان پلیس امنیت عمومی معاونت نظارت بر اماکن پلیس نظارت بر اماکن افراط گرایی افراط گرایی چیست؟ افراط گرایی دینی افراط گرایی مذهبی افراط گرایی در اسلام افراط گرایی اسلامی افراط گرایی مسیحی افراط گرایی سیاسی افراط گرایی شیعی افراط گرایی در افغانستان افراط گرایی دینی چیست افراط گرایی مذهبی چیست افراط گرایی سیاسی چیست؟ افراط گرایی دینی در افغانستان افراط گرايي افراط گرايي در دين افراط گرایی در جهان اسلام افراط گرا افراط گراهای سورئال نظارت پلیس فرانسه بر15 هزار مظنون افراط‌ گرا

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۳۵
  • تعداد حاضران : ۲۳۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها