freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش "دی اسپورت": و به نقل از سایت باشگاه استقلال علیرضا منصوریان درباره حرف‌وحدیث‌های اخیر ظهار داشت: مدتی است به دلیل حفظ آرامش تیم و تمرکز خودم، در سکوت کامل به سر می‌برم و این سکوت ادامه‌دار خواهد بود و در مورد مسائل و اتفاقات چند هفته اخیر صحبتی با رسانه‌ها نداشته‌ام. همه مسائل را به طور دقیق و کامل رصد کرده و در جریان همه مسائل هستم و اگر صحبتی نکرده‌ام، به دلیل حفظ آرامش تیم و تمرکز خودم بوده، اما در حال حاضر ضروری است که چند نکته را متذکر شوم.

وی افزود: روز شنبه یک بازی درون تیمی بسیار خوب داشتیم. با وجود اینکه این بازی درون تیمی و دوستانه بود، اما هیچ شباهتی به بازی دوستانه نداشت و شبیه یک بازی رسمی و جدی بود. شاهد یک فوتبال محکم، جدی و تاکتیکی بودم که مرا بسیار امیدوار کرد. نشانه‌های مثبت و خوبی دیدم و چند بازیکن توانستند به خوبی خودشان را نشان دهند. امیدوارم استقلال روند مطلوب و رو به رشد خود را همچنان ادامه دهد.

سرمربی استقلال در ادامه به برخی مصاحبه‌ها که در چند روز گذشته انجام شده، واکنش نشان داد و گفت: همه کسانی که تا به امروز برای استقلال زحمت کشیده‌اند، برای من عزیز هستند و برای آنها احترام خاصی قائل هستم. همه آنهایی که الان برای استقلال زحمت می‌کشند هم عزیز هستند. به خاطر نام بزرگ استقلال و آرامش تیم دوست ندارم میان تمام عزیزانی که پیش از این در استقلال بوده‌اند و عزیزانی که در حال حاضر برای تیم زحمت می‌کشند، اختلاف نظر و چالش وجود داشته باشد.

منصوریان ادامه داد: استقلال بزرگ نیاز به اتحاد و یکدلی همه مسئولان فعلی و سابق دارد و دوست دارم همه بزرگان و برداران عزیز من به خاطر نام بزرگ استقلال دوستی و آرامش تیم را در اولویت خود بگذارند. در اینجا می‌خواهم از سعه صدر و صبر و تحمل پندار توفیقی تشکر کنم، چون او قصد داشت پس از اتفاقات و حواشی اخیر در رسانه‌ها واکنش نشان دهد، اما از ایشان سپاسگذارم که به احترام من این کار را انجام نداد. باید از زحماتی که توفیقی برای استقلال کشیده کمال تشکر را داشته باشم. او در فصل نقل و انتقالات خیلی به استقلال کمک کرد و نهایت تلاش خود را برای جذب بازیکنان مورد نظر داشت.

وی گفت: به عنوان مثال او برای مذاکره با احسان حاج صفی چند روز در اصفهان مستقر بود و حتی آماده بود جهت مذاکره با مدیر برنامه‌های این بازیکن راهی آلمان شود. توفیقی بدون هیچگونه چشمداشت رسانه‌ای برای استقلال نهایت تلاش خود را انجام داد و من همین درخواست را از عزیزان و زحمتکشان پیشین استقلال هم دارم و امیدوارم همه دوستان با حمایت و یکدلی خود جهت موفقیت استقلال بزرگ گام بردارند.


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ - ۲۲:۲:۴۲ دیده شده : ۸۱بار نویسنده : admin

به خاطر پونه به خاطر پونه فیلم کامل به خاطر پونه Download به خاطر پونه Youtube به خاطر پونه Iranproud به خاطر پونه دانلود به خاطر پونه نقد به خاطر پونه داستان به خاطر پونه سینما به خاطر پونه با لینک مستقیم به خاطر پسرم سریال ترکی به خاطر پسرم مهاجرت به خاطر پسرمان سریال کره ای به خاطرپسرم مهاجرت به خاطر پسرمان ساني به خاطر خودت میگویم به خاطر خودت میگویم دوستم داشته باش به خاطر یک مشت دلار به خاطر یک مشت دلار فیلم کامل به خاطر یک مشت دلار بیشتر به خاطر یک مشت دلار دانلود به خاطر یک مشت دلار دوبله نقد به خاطر یک مشت دلار آهنگ به خاطر یک مشت دلار دانلود به خاطر یک مشت دلار دوبله موزیک به خاطر یک مشت دلار موسیقی به خاطر یک مشت دلار فیلم ایرانی به خاطر پونه کامل فیلم سینمایی به خاطر پونه کامل دانلود کامل فیلم به خاطر پونه داستان کامل فیلم به خاطر پونه دانلود رایگان فیلم کامل به خاطر پونه به خاطر هانیه دانلود به خاطر هانیه زندگی به خاطر هانیه دانلود فیلم به خاطر هانیه سینمایی به خاطر هانیه فیلم سینمایی به خاطر هانیه هانیه توسلی به خاطر پونه بازیگران فیلم به خاطر هانیه فیلم ایرانی به خاطر هانیه دانلود فیلم سینمایی به خاطر هانیه به خاطر تو میخونم به خاطر تو میخونم از هنگامه اهنگ به خاطر تو میخونم دانلود آهنگ به خاطر تو میخونم دانلود موزیک ویدیو به خاطر تو میخونم هنگامه اهنگ به خاطر تو میخونم از هنگامه دانلود به خاطر تو میخونم از هنگامه دانلودآهنگ به خاطر تو میخونم هنگامه به خاطر نوزاد دشمنش شاید به خاطر سنگفرشی که مرا به تو می رساند به خاطر سنگفرشی که مرا به خاطر سنگفرشي كه مرا به تو ميرساند به خاطر سنگفرشی که مرا به تو میرساند دانلود آلبوم به خاطر سنگفرشی که مرا به تو میرساند دانلود به خاطر سنگفرشی که مرا به تو میرساند شعر به خاطر سنگفرشی که مرا به تو میرساند دانلود آلبوم به خاطر سنگفرشی که مرا به تو میرساند به خاطر چند دلار بیشتر به خاطر چند دلار بیشتر داستان فیلم به خاطر چند دلار بیشتر با دوبله فارسی به خاطر چند دلار بيشتر آهنگ به خاطر چند دلار بیشتر دانلود به خاطر چند دلار بیشتر موسیقی به خاطر چند دلار بیشتر به خاطر چند مشت دلار بیشتر بازیگران به خاطر چند دلار بیشتر دانلود فیلم به خاطر چند دلار بیشتر است یا هست است اثيكا مستشفى است اثيكا است و هست تفاوت است و هست کاربرد است و هست فرق بین است و هست فرق بين است و هست تفاوت فعل است و هست فرق بين است و هست چيست است هستم است المراة است المراة يوتيوب است المراة فيديو معنى است المراة ماهو است المراة شكل است المراة است يمنيه است يمنيه تويتر اجمل است يمنيه احلى است يمنيه است مره اكبر است مره اجمل است مره است معنى معنى است في اللغه العربيه معنى است باللغه العربيه ما معنى است معنى است بالجنوبي معنى است بالانجليزي معنى است بالفارسية معنى است كبش معنى است في المعجم منصوریان:سکوت من به خاطر آرامش استقلال است

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۶۹
  • تعداد حاضران : ۱۱۹
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها