freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش "دی اسپورت": لی‌چونگ یونگ در کنفرانس خبری که برای خبرنگاران کره‌ای در تهران برگزار شد، در مورد دیدار روز سه‌شنبه هفته جاری برابر ایران در مرحله انتخابی جام جهانی 2018 گفت: اوضاع نسبت به سه، چهار سال قبل فرق و ترکیب و بدنه تیم ایران نسبت به قبل تغییر کرده است. آنها پیش از این بازیکنان با تجربه و خوش‌تکنیکی همچون علی کریمی و جواد نکونام را در ترکیب خود داشتند، اما حالا بازیکنان جوانتری دارند.

وی افزود: این بازی برای کره جنوبی اهمیت بیشتری دارد. به لحاظ آمادگی جسمانی در وضعیت خوبی هستیم و تنها برای کسب پیروزی پا به میدان می‌گذاریم. سه‌شنبه تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا با امتیاز از آزادی خارج شویم، اما به هر حال بازی‌های مرحله انتخابی شرایط خاص خودش را دارد.

هافبک کره جنوبی تصریح کرد: تیم ایران سازمان دفاعی واقعاً خوبی دارد و در سه بازی گذشته خود یکبار هم اجازه باز شدن دروازه‌اش را نداده است. این هماهنگی خط دفاعی ایران نتیجه تجربه بالای آنهاست، اما با کمی آنالیز بیشتر می‌توانیم دروازه آنها را باز کنیم.

لی‌چونگ یونگ در مورد جو روز سه‌شنبه ورزشگاه آزادی تهران گفت: رابطه خوبی با ورزشگاه‌های مملو از تماشاگر داریم و خودمان را به خوبی برای این بازی آماده کرده‌ایم. توجهی به سر و صدای تماشاگران، بوی سیگار، لیزرها و حتی پرتاب بطری به داخل زمین نخواهیم داشت.


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۶:۴۰ دیده شده : ۱۰۰بار نویسنده : admin

تلاش تلاش خودرو تلاش خودرو ایرانیان تبریز تلاش خودرو تبریز تلاشى تلاش به انگلیسی تلاش دوباره تلاش و پشتکار تلاش نت تلاش آفرینان تجارت تلاش خودرو ارس تلاش خودرو ايرانيان تبريز تلاش خودرو تبريز تلاش خودروايرانيان تلاش خودرو ایران تلاش خودرو ایرانیان در تبریز تلاش خودروی ایرانیان تبریز شرکت تلاش خودرو ایرانیان تبریز تلاش خودرو ایرانیان نمایندگی تبریز شرکت تلاش خودرو ایرانیان در تبریز تلاش خودرو تبریز اقساطی تلاش خودرو تبریز منیف شرکت تلاش خودرو تبریز تلاش خودرو در تبریز فروش اقساطی تلاش خودرو تبریز شرایط فروش تلاش خودرو تبریز تلاشى الامل تلاشى بالفرنسية تلاشى المعاني تلاشى قاموس تلاشى معنى تلاشى الحلم تلاشى الحب مرادفات تلاشى حلم تلاشى معنی تلاش به انگلیسی فردا دوباره تلاش خواهم کرد دوباره تلاش کن دوباره تلاش کنید تلاش و پشتکار در قرآن تلاش و پشتکار در زندگی تلاش و پشتکار بزرگان تلاش و پشتكار داستان تلاش و پشتکار اس ام اس تلاش و پشتکار جملاتی در مورد تلاش و پشتکار شعر در مورد تلاش و پشتکار حدیث تلاش و پشتکار نتیجه تلاش و کوشش شرکت تلاش نت داستان نتیجه تلاش شعر نتیجه تلاش جمله نتیجه تلاش کافی نت تلاش چرا بازیافت می کنیم امتیازات آزادگان کسر امتیاز از پرسپولیس کسر امتیاز از پرسپولیس و تراکتور کسر 6 امتیاز از پرسپولیس کسر یک امتیاز از پرسپولیس کسر 1 امتیاز از پرسپولیس دلیل کسر امتیاز از پرسپولیس کسر شش امتیاز از پرسپولیس کسر امتیاز پرسپولیس علت کسر امتیاز از پرسپولیس خطر کسر امتیاز از پرسپولیس کسر امتیاز از استقلال دلیل کسر امتیاز از استقلال کسر 6 امتیاز از استقلال کسر 1 امتیاز از استقلال کسر يک امتياز از استقلال، سايپا و ملوان علت کسر یک امتیاز از استقلال دلیل کسر یک امتیاز از استقلال دلیل کسر 1 امتیاز از استقلال علت کسر امتیاز از استقلال کسر شش امتیاز از استقلال کسر امتیاز از نفت مسجدسلیمان کسر امتياز از نفت مسجدسليمان کسر یک امتیاز از نفت مسجدسلیمان کسر امتیاز نفت مسجدسلیمان علت کسر امتیاز از نفت مسجدسلیمان کسر امتیاز از تیم نفت مسجدسلیمان کسر امتیاز از تراکتور کسر امتیاز از تراکتورسازی کسر یک امتیاز از تراکتور دلیل کسر امتیاز از تراکتور کسر 6 امتیاز از تراکتور کسر امتیاز تراکتور خطر کسر امتیاز از تراکتور کسر یک امتیاز از تراکتورسازی کسر یک امتیاز از پرسپولیس و تراکتور کسر امتیاز از داماش کسر امتیاز از داماش گیلان کسر امتیاز داماش کسر امتیاز داماش گیلان کسر امتیاز از فولاد کسر امتیاز از فولاد خوزستان کسر امتیاز فولاد امتیاز گیری از آپ روش امتیاز گیری از آپ امتیاز گیری آپ امتیاز گیری در آپ کسر امتیاز از سپاهان کسر 5 امتیاز از سپاهان کسر امتیاز سپاهان نهضت آزادی خارج از کشور آزادی زندانیان ایرانی خارج ازکشور امتیازات ازادگان تلاش می‌کنیم با امتیاز از آزادی خارج شویم

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۸۲
  • تعداد حاضران : ۲۶۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها