freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1364122/30  زمان: 00:05  1395/07/19  بازدید: 689

اسپانیا در دیداری از مرحله مقدماتی جام جهانی 2018، موفق شد در خانه آلبانی به پیروزی 2-0 دست پیدا کند.

به گزارش "ورزش سه"، همانطور که انتظار می رفت شاگردان خولن لوپتگی در این دیدار نمایش بهتری از حریف ارائه دادند و در نهایت توانستند به یک پیروزی شیرین دست پیدا کنند.

 

بازی با برتری لا روخا آغاز شد و بازیکنان این تیم در همان دقایق ابتدایی می توانستند به گل برسند اما واکنش های خوب بریشا، دروازه بان آلبانی، مانع از باز شدن دروازه میزبان شد.

 

 

برتری اسپانیایی ها ادامه پیدا کرد و بازیکنان این تیم چند موقعیت گلزنی دیگر هم داشتند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند. در دقایق پایانی نیمه اول بازی متعادل تر شد و در نهایت این نیمه بدون گل به پایان رسید.

 

نیمه دوم را هم اسپانیا بهتر آغاز کرد و این بار خیلی زود به گل رسید. در دقیقه 55 بود که روی اشتباه بریشا در دفع توپ، بازیکنان میهمان صاحب موقعیت شدند و در نهایت روی پاس داوید سیلوا، دیگو کاستا به راحتی دروازه را باز کرد.

 

بعد از این گل فشار اسپانیایی ها ادامه پیدا کرد و در دقیقه 63 بود که این تیم به گل دوم رسید. این بار نولیتو که تنها 3 دقیقه قبل وارد زمین شده بود، روی پاس ناچو مونرئال صاحب موقعیت شد و بعد از پشت سر گذاشتن مدافع حریف، با ضربه ای دقیق، توپ را به گوشه دروازه آلبانی فرستاد.


در ادامه بازیکنان آلبانی که چیزی برای از دست دادن نداشتند، پیش کشیدند و چند موقعیت خطرناک روی دروازه داوید دخیا ایجاد کردند اما نتوانستند از آن استفاده کنند. در دقایق پایانی، بازیکنان اسپانیا بار دیگر توپ و میدان را در اختیار گرفتند اما تغییری در نتیجه ایجاد نشد و بازی با همان نتیجه 2-0 به سود شاگردان لوپتگی به پایان رسید.
 


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵ - ۰:۱۸:۵ دیده شده : ۸۸بار نویسنده : admin

پیروزی شیرین در کلش Sweet Victory در کلش Sweet Victory در کلش اف کلنز Sweet Victory در کلش چیست Sweet Victory در کلش اف کلن اسپانیا در جنگ جهانی دوم نقش اسپانیا در جنگ جهانی دوم اسپانیا جنگ جهانی دوم اسپانیا در برابر هلند شکست اسپانیا در برابر هلند باخت اسپانیا در برابر هلند اسپانیا در جام جهانی 2014 بازیکنان اسپانیا در جام جهانی 2014 ترکیب اسپانیا در جام جهانی 2014 لباس اسپانیا در جام جهانی 2014 مربی اسپانیا در جام جهانی 2014 اسپانیا جام جهانی 2014 اسامی بازیکنان اسپانیا در جام جهانی 2014 لیست بازیکنان اسپانیا در جام جهانی 2014 ترکیب احتمالی اسپانیا در جام جهانی 2014 اسامی تیم اسپانیا در جام جهانی 2014 اسپانیا در جام جهانی مربی اسپانیا در جام جهانی 2010 کاپیتان اسپانیا در جام جهانی 2010 قهرمانی اسپانیا در جام جهانی 2010 بازیکنان اسپانیا در جام جهانی نتایج اسپانیا در جام جهانی 2010 اسپانیا در کدام قاره است؟ کشور اسپانیا در کدام قاره است اسپانیا در جام جهانی 2006 نتایج اسپانیا در جام جهانی 2006 بازیکنان اسپانیا در جام جهانی 2006 ترکیب تیم اسپانیا در جام جهانی 2006 ترکیب تیم ملی اسپانیا در جام جهانی 2006 اسپانیا در جنگ جهانی اسپانیا در قرن 16 اسپانیا در سفر اسپانیایی در سفر اسپانيايي در سفر اسپانیایی در سفر Pdf اسپانیایی در سفر دانلود اسپانیا سفر کتاب اسپانیا در سفر سفرت اسپانیا در تهران کتاب اسپانیایی در سفر زبان اسپانیایی در سفر دانلود کتاب اسپانیایی در سفر Pdf دانلود كتاب اسپانيايي در سفر آموزش زبان اسپانیایی در سفر پیروزی شیرین اسپانیا در خانه آلبانی

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۵۰
  • تعداد حاضران : ۱۲۳
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها