freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1364121/30  زمان: 00:08  1395/07/19  بازدید: 1,583

ایتالیا در دیداری خارج از خانه در مرحله مقدماتی جام جهانی 2018، مقابل مقدونیه با نتیجه 3-2 پیروز شد.

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان جامپرو ونتورا در این دیدار ابتدا از حریف پیش افتادند اما در ابتدایی نیمه دوم با دریافت دو گل، غافلگیر شدند؛ اما در دقایق پایانی توانستند دو بار دروازه حریف باز کنند و به سه امتیاز این دیدار خارج از خانه برسند.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و در دقایق ابتدایی، یکی دو موقعیت نصفه و نیمه روی دروازه هم ایجاد کردند تا اینکه در دقیقه 24، ایتالیا روی یک ضربه کرنر به گل رسید.

 

 

روی ارسال عالی فدریکو برناردسکی روی تیر اول بود که آندره ا بلوتی با ضربه ای غیرقابل مهار، دروازه مقدونیه را باز کرد و آتزوری را پیش انداخت.

در ادامه باز هم این ایتالیایی ها بودند که موقعیت های بهتری روی دروازه حریف ایجاد کردند و حتی می توانستند در همان نیمه اول به گل دوم برسند اما کم دقتی در ضربات آخر باعث شد تا نیمه اول با همان یک گل به پایان برسد.

 

نیمه دوم را مقدونیه بهتر آغاز کرد و در همان 15 دقیقه ابتدایی، دو بار به گل رسید. روی اشتباه وراتی در مرکز زمین، نستروفسکی صاحب توپ شد و با یک ضربه دقیق از پشت محوطه جریمه، بوفون را مغلوب کرد.

 

دو دقیقه بعد، فرحان حسنی توانست مقدونیه را پیش بیندازد. این بار اشتباه برناردسکی بود که مقدونیه را صاحب یک ضدحمله کرد و در نهایت حسنی روی پاس پاندف، دروازه حریف را باز کرد.

 

بعد از این گل ایتالیایی ها خیلی سریع واکنش نشان می توانستند در دقیقه 65 به گل تساوی برسند اما ضربه دیدنی ایموبیله، از بالای دروازه به بیرون رفت.

 

اما فشار حملات ایتالیایی سرانجام در دقیقه 75 به ثمر نشست و ایموبیله توانست کار را تمام کند. روی همکاری وراتی و کاندروا، ایموبیله با ضربه ای دقیق، کار را تمام کرد.

 

اما این پایان کار نبود و بازیکنان ایتالیا در دقایق پایانی تلاش زیادی برای رسیدن به گل پیروزی انجام دادند و در نهایت در وقت های تلف شده به هدف شان رسیدند. این بار هم کاندروا در نقش گلساز ظاهر شد و روی ارسال او، ایموبیله با ضربه سر دروازه مقدونیه را باز کرد تا ایتالیا با نتیجه 3-2 به پیروزی برسد.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵ - ۰:۳۱:۶ دیده شده : ۱۵۹بار نویسنده : admin

راه دشوار پیروزی کتاب راه دشوار پیروزی دانلود کتاب راه دشوار پیروزی کتاب الکترونیکی راه دشوار پیروزی دانلود رایگان کتاب راه دشوار پیروزی برد ایتالیا برابر انگلیس شکست ایتالیا برابر پورتوریکو شکست ایتالیا مقابل پورتوریکو شکست والیبال ایتالیا برابر ایران شکست والیبال ایتالیا مقابل ایران ایتالیا در برابر کاستاریکا ایتالیا در برابر اروگوئه ترکیب ایتالیا برابر انگلیس ترکیب ایتالیا مقابل انگلیس ترکیب ایتالیا در مقابل انگلیس مقدونیه نقشه نقشه مقدونيه مقدونیه کجاست Macedonia کجاست مقدونیه در کجاست مقدونیه باستان مقدونیه یونان مقدونیه یونانی مرز یونان مقدونیه مقدونیه به انگلیسی مقدونیه اتحادیه اروپا مقدونیه ویزا ویزای مقدونیه اخذ ویزای مقدونیه شرایط ویزای مقدونیه مدارک ویزای مقدونیه مقدونیه تور قيمت تور مقدونيه تور مقدونیه 93 ویزای توریستی مقدونیه تور مقدونیه 94 قیمت تور مقدونیه ویزا مقدونیه ويزاي مقدونيه ویزای کشور مقدونیه ویزای جمهوری مقدونیه شرایط اخذ ویزای مقدونیه پیروزی دشوار ایتالیا برابر مقدونیه

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۶۶
  • تعداد حاضران : ۲۱۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها