freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش "دی اسپورت"، فیروز کریمی سرمربی  تیم اکسین البرز در پایان بازی برابر فولاد یزد که با تساوی یک بر یک به پایان رسید در مورد اتفاقات این دیدار و بازی های بعدی این تیم صحبت کرد. تیم اکسین با توجه به شکست گل گهر رده دوم خود را در جدول رده بندی مسابقات حفظ کرد.

بچه های ما اصلا خوب نبودند
در روزی که بچه های ما اکثریت قریب به اتفاق آن ها خوب نبودند و در حد خود ظاهر نشدند اما تیم فولاد یزد خوب بود؛ ثمره این اتفاق یک تساوی و از دست دادن 2 امتیاز حساس بود. تیم فولاد یزد فکورانه و هوشمندانه بازی کرد ولی یک سری از بچه های ما دور از انتظار بودند.

فولاد یزد انسجام خوبی در دفاع داشت
ما نسبت به بازی فولاد یزد شناخت داشتیم. این تیم انسجام خوبی در خط دفاعی دارد ولی در سایر نقاط ضعف هایی دارند که البته به ما ربطی ندارد. ما اگر 72 دقیقه صاحب توپ بودیم، 80 درصد آن را در زمین حریف بازی کردیم و تمام راه هایی که برای حمله وجود دارد را استفاده کردیم. در روزی که می توانستیم گل بزنیم هم گلر تیم فولاد خوب بود و هم دفاع خوبی داشتند و هم اینکه فوروادهای ما آن چیزی نبودند که از آن ها انتظار داشتیم و روز آن ها نبود.

داوود مهابادی مربی کارکشته ای است
تیم آلمینیوم اراک را می شناسیم. این تیم پر پتانسیل است و یک مربی کارکشته دارد. نبود بازی تدارکاتی باعث شد از شرایط مسابقه خارج شویم و دو هفته سخت را پشت سر گذاشتیم. به خاطر این موضوع مهاجمان ما شرایط خوبی نداشتند و در این هفته روی این موضوع کار می کنیم تا در اراک نتیجه خوبی بگیریم.

داور اول مسابقه استایل داوری نداشت
داوری اصلا در سطح لیگ یک نبود و استایل داوری نداشت. در کنار او کمک هایش و داور چهارم عالی بودند و خیلی خوب کار کردند. کمک ها خیلی کمک کردند تا شرایط بازی درست شود ولی داور اول واقعا ضعیف بود و خیلی زود است که در این سطح سوت بزند. این داور در 90 دقیقه فقط یک دقیقه داوری کرد. ضمن اینکه احترام می گذاریم، البته اتفاق بحث برانگیزی هم رخ نداد وگرنه داستان می شد.

درصدی از قرارداد همه بازیکنان کم می شود
همه بازیکنان ما بد بازی کردند و بدترین روز خط دفاعی ما بود. همه بازیکنان ما تنبیه خواهند شد و درصدی از قرارداد آن‌ها را کسر می کنیم. چون بحث نتیجه را نداریم و در این بازی بد باختیم. تیمی که داعیه قهرمانی دارد نباید اینقدر ساده لوحانه بازی کند.

اگر لازم باشد خودم لطیفی را هدایت می کنم
علی لطیفی اصلا نرفته بود که برگردد. علی لطیفی یک اشتباهی کرده بود و به خاطر ابلاغی که نشده، مدتی نبود. علی باید به کنار میدان بیاید و تجربیات سال ها بازی خود را در اختیار جوانان قرار دهد. اگر علی نیازی به هدایت داشته باشد خودم هدایتش می کنم و اگر کم و کسری در مربیگری داشته باشد خودم به او آموزش می دهم. علی به نظرم می تواند در آینده مربی خوبی باشد؛ اما به نظرم ابلاغ، ابلاغ خوبی نبود و او را مجاب کردم که بیاید و یک سال که نه بلکه چند سال را دستیار باشد و من مطمئنم او پتانسیل بالایی برای مربیگری در آینده دارد. مدتی که در تمرینات نبود ابلاغی برای حضور او نبود ولی الان با تمام وجود در تمرینات شرکت می کند.

بازی با ذوب آهن محک جدی ما است
بازی با ذوب آهن محک واقعی تیم ما است. چون الان اکثر تیم ها استرس جدول را دارند و تیم ها اکثرا در کنار هم هستند. تیمی اگر می خواهد ثابت کند که شرایط متمایزی دارد، در جام حذفی می تواند این ادعا را داشته باشد.

 


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵ - ۰:۳۶:۷ دیده شده : ۴۹بار نویسنده : admin

کریمی علی کریمی علی لای لای کریمی علیرضا کریمی علی اصغر کریمی علی علی یا علی علی کریمی و همسرش علی کریمی سحر داوری علی کریمی سپاهان علی کریمی فیس بوک علی کریمی تیم ملی محمود کریمی علی لای لای مداحی کریمی علی لای لای نوحه کریمی علی لای لای دانلود کریمی علی لای لای محمود كريمي علي لاي لاي دانلود مداحی کریمی علی لای لای دانلود نوحه کریمی علی لای لای مداحی محمود کریمی علی لای لای نوحه محمود کریمی علی لای لای علیرضا کریمی نت پیانو علیرضا کریمی صارمی علیرضا کریمی وکیل علیرضا کریمی پیانو علیرضا کریمی و پریسا علیرضا کریمی ماچیانی علیرضا کریمی صارمی عکاس علیرضا کریمی شهید علیرضا کریمی اهنگ محمود کریمی علی اصغر مداحی کریمی علی اصغر کریمی روضه علی اصغر کریمی لالایی علی اصغر مداحی محمود کریمی علی اصغر حاج محمود کریمی علی اصغر روضه محمود کریمی علی اصغر کریمی روضه حضرت علی اصغر دانلود روضه محمود کریمی علی اصغر دانلود مداحی محمود کریمی علی علی یا علی دانلود نوحه محمود کریمی علی علی یا علی دانلود نوحه علی علی یا علی از محمود کریمی مداحی کریمی علی علی یا علی دانلود نوحه کریمی علی علی یا علی مداحی علی علی یا علی محمود کریمی علی علی یا علی از محمود کریمی دانلود مداحی علی علی یا علی از کریمی نوحه علی علی یا علی از محمود کریمی علی کریمی و سحر داوری همسر علی کریمی سحر داوری علی کریمی و همسرش سحر داوری علي كريمي سپاهان علی کریمی سپاهان اصفهان علي کريمي از سپاهان عکس علی کریمی سپاهان علی کریمی بازیکن سپاهان اصفهان زندگینامه علی کریمی سپاهان علی کریمی به سپاهان میپیوندد عکس های علی کریمی سپاهان بیوگرافی علی کریمی بازیکن سپاهان اصفهان عکسهای علی کریمی در فیس بوک صفحه رسمی علی کریمی در فیس بوک صفحه اصلی علی کریمی در فیس بوک علی کریمی در فیس بوک صفحه شخصی علی کریمی در فیس بوک علي کريمي تيم ملي علی کریمی چرا از تیم ملی رفت گلهای علی کریمی در تیم ملی اگه نرفته بودی ابی اگه نرفته بودی گریه منو نمیبرد اگه نرفته بودی جاده اگه نرفته بودي متن آهنگ اگه نرفته بودی دانلودآهنگ اگه نرفته بودی ابی شعر اگه نرفته بودی اگه نرفته بودی کاش نرفته بودی ای کاش نرفته بودی اگه نرفته بودی جاده پر از ترانه راه دیدم نرفته بود رفتمش هنوز نرفته بودم اهنگ اگه نرفته بودی ابی نمایش اگر نرفته بودی نمایش اگر نرفته بودی در رشت بخت که برگردد آدمی را که بخت برگردد هرکسی را که بخت برگردد که ورق برگردد بترس از روزی که ورق برگردد زان روزحذرکن که ورق برگردد شانس که برگردد کریمی: علی لطیفی اصلا نرفته بود که برگردد!

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۶۲
  • تعداد حاضران : ۱۳۳
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها