freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش "دی اسپورت"، اسماعیل فرهادی بازیکن سابق تیم ذوب آهن که با این تیم موفق به کسب مقام نائب قهرمانی آسیا هم شد، اکنون در تیم اکسین به فوتبال خود ادامه می دهد. این بازیکن در خصوص تساوی مقابل فولاد یزد در ورزشگاه انقلاب کرج گفت: بازی خوبی بود ولی تیم فولاد یزد خیلی بسته فوتبال بازی می کرد و آمده بود که از این دیدار امتیاز بگیرد. آقای کریمی پیش از بازی در مورد این تیم گفته بود که در خط دفاعی خیلی خوب فوتبال بازی می کند و با تعداد نفرات زیاد در دفاع حاضر می شود.

وی ادامه داد: ما باید از شرایط میزبانی خود بهتر استفاده می کردیم و یک امتیاز حساس این بازی را از دست نمی دادیم.

فرهادی در مورد تفاوت بازی در لیگ برتر و لیگ آزادگان افزود: فرق خاصی وجود ندارد ولی در لیگ یک بازی ها سخت تر و فیزیکی تر دنبال می شود و هم چنین فضای کمتری وجود دارد. به هر حال امیدوارم تیم ما در پایان به لیگ برتر صعود کند.


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱:۱۴:۲ دیده شده : ۶۳بار نویسنده : admin

یکتا فرهادی را از ازموده را ازمودن خطاست هوا را ازمن بگیر کاندوم را از کجا بخریم؟ آووکادو را از کجا بخریم سیگارم را از پنجره میتکانم ادب را از که آموختی پارافین را از کجا بخریم رفاقت را از گرگ بیاموز لانولین را از کجا بخریم آزموده را آزمودن خطاست آزموده را آزمودن خطاست شعر آزموده را آزمودن خطاست یعنی چه آزموده را آزمودن خطاست معنی آزموده را آزمودن خطاست به انگلیسی آزموده را آزمودن خطاست به چه معناست آزموده را آزمون خطاست مفهوم آزموده را آزمودن خطاست معني ازموده را ازمودن خطاست انشاء آزموده را آزمودن خطاست هوا را ازمن بگیر خنده ات را نه هوا را از من بگیر نامجو هوا را ازمن بگیر خنده ات هوا را ازمن بگیر اما شعر هوا را ازمن بگیر هوا را ازمن بگیر اما لبخندت را نه هوا را ازمن بگير پس هوا را از من بگیر دانلود هوا را از من بگیر نامجو هوا را از من بگیر،خنده ات را نه آووکادو از کجا بخریم ادب را از که آموختی از بی ادبان ادب از که آموختی؟گفت ازبی ادبان ادب از که آموختی ادب از که اموختی از بی ادبان ادب از که اموختی گفت ازبی ادبان ادب از که اموختی طنز ادب از که آموختی از بی ادبان ادب از که آموختی از بی ادبان یعنی چه انشا ادب از که آموختی پارافین از کجا بخریم پارافین ژله ای را از کجا بخریم لانولین از کجا بخریم اهنگ از دست دادیم همدیگرو آهنگ از دست دادیم همدیگرو دنیا تنهامون گذاشت دانلود آهنگ از دست دادیم همدیگرو دانلود آهنگ از دست دادیم همدیگرو دنیا تنهامون گذاشت دانلود اهنگ از دست دادیم همدیگرو امیر مسعود از دست دادیم همدیگرو امیر مسعود از دست دادیم همدیگرو از دست دادیم همدیگرو دنیا تنهامون گذاشت فرهادی: یک امتیاز حساس را از دست دادیم

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۵۲
  • تعداد حاضران : ۱۳۸
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها