freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


ژرژیک آبرامیان در گفت‌وگو با ایسنا درباره سرمایه‌گذاری خارجی در کشور، اظهار کرد: اعتقاد دارم ایران اسلامی یکی از امن‌ترین نقاط در جهان از نظر امنیت برای سرمایه‌گذاران و پتانسیل اقتصادی است که البته این موضوع را سرمایه‌گذاران خارجی به خوبی می‌دانند، پس باید این فرصت را مغتنم بشمارند و در فضای امن ایران سرمایه‌گذاری کنند.

وی افزود: البته جمهوری اسلامی این اجازه را نمی‌دهد که این سرمایه‌گذاری با نفوذ فرهنگی و اقتصادی بیگانگان همراه شود به همین دلیل سرمایه‌گذاران تقسیم‌بندی می‌شوند. نباید سرمایه‌گذاران خارجی اهداف منفی فرهنگی را در کشور پیاده کنند.

نماینده مسیحیان ارمنی حوزه جنوب در پاسخ به این سوال که باید چه کارهایی انجام دهیم تا سرمایه‌گذاری خارجی در ایران افزایش پیدا کند، تصریح کرد: مهم‌ترین نکته در این خصوص آن است که بدانیم برای جذب سرمایه‌گذاران خارجی چه‌ کارهایی نباید بکنیم. بدون شک کارهای لازم جهت جذب سرمایه‌گذار خارجی انجام شده است اما همان‌طور که اشاره شد باید بدانیم که چه کارهایی نباید انجام دهیم تا سرمایه‌گذاری خارجی افزایش پیدا کند. این نکته را بارها مقام معظم رهبری نیز تأکید کرده‌اند.

آبرامیان با بیان اینکه سرمایه گذاری خارجی در ایران نباید اهداف غیر اقتصادی داشته باشد، گفت: ایران اسلامی در تمام زمینه‌ها پتانسیل جذب سرمایه‌گذار خارجی را دارد. سرمایه‌گذار خارجی به خوبی می‌تواند در قبال سرمایه‌گذاری خود به سود خوبی هم دست پیدا کند.

وی اظهار کرد: اگر سرمایه‌گذاری خارجی قرار است همراه با فشارهای سیاسی باشد ترجیح می‌دهیم این سرمایه‌گذاری انجام نشود. نگرش و برنامه مدون در خصوص جذب سرمایه‌گذاری خارجی در کشور وجود دارد، منتها باید این سرمایه‌گذاران همسو با این برنامه مدون باشند.

نماینده مسیحیان ارمنی حوزه جنوب، خاطرنشان کرد: بنده آینده اقتصادی کشور را بسیار خوب می‌بینم. اگر ما خودمان را به دنیا بهتر بشناسیم و در برابر هجمه‌های رسانه‌ای دشمن به‌خوبی ایستادگی کنیم و پروژه ایران هراسی آن‌ها را به شکست بکشانیم بهتر می‌توانیم زمینه حضور سرمایه‌گذاران خارجی را در کشور فراهم کنیم.

آبرامیان گفت: به عبارت دیگر اگر بتوانیم حقایق موجود در ایران را به جهان نشان دهیم این خودِ سرمایه خواهد بود که بازار ایران را پیدا می‌کند.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱:۳۲:۳۴ دیده شده : ۵۹بار نویسنده : admin

برای جذب شوهر برای جذب شوهرم چکار کنم برای جذب شوهرم چه کنم برای جذب شوهر چه باید کرد براي جذب شوهر برای جذب شوهر چه کنیم برای جذب مردان برای جذب مردان چه باید کرد؟ براي جذب مردان براي جذب مردان چه كنيم برای جذب پسران چه کنیم؟ برای جذب مردان چه کنیم برای جذب بهتر قرص آهن جذب بهتر قرص آهن برای جذب مردان چه باید کرد برای جذب مرد برای جذب مرد متولد دی برای جذب پسر چه باید کرد برای جذب پسران برای جذب بهتر کلسیم برای جذب بهتر کلسیم چه کنیم برای جذب بهتر کلسیم چه باید کرد برای جذب بهتر آهن برای جذب مشتری چه باید کرد برای جذب مشتری برای جذب مشتری چه کنیم روش هایی برای جذب مشتری دعا برای جذب مشتری متن برای جذب مشتری دعایی برای جذب مشتری جملاتی برای جذب مشتری راهکارهایی برای جذب مشتری راهکار برای جذب مشتری برای جذب بهتر ویتامین D جذب بهتر ویتامین D برای جذب کلسیم چه بخوریم برای جذب بهتر غذا چه کنیم سرمایه گذاری خارجی سرمایه گذاری خارجی چیست سرمایه گذاری خارجی ایران سرمایه گذاری خارجی در افغانستان سرمایه گذاری خارجی در بورس سرمایه گذاری خارجی در ترکیه سرمایه گذاری خارجی در بورس اوراق بهادار سرمایه گذاری خارجی در تبریز سرمایه گذاری خارجی مستقیم سرمایه گذاری خارجی در مناطق آزاد سرمایه گذاری مستقیم خارجی چیست؟ تعریف سرمایه گذاری خارجی چیست سرمایه گذاری خارجی در بورس چیست باید بدانیم باید بدانیم که آنچه باید بدانیم امین وحید بايد بدانيم آنچه باید بدانیم اما نمیدانیم چی باید بدانیم هر آنچه باید بدانیم اصطلاحاتی که باید بدانیم دانستنیهای که باید بدانیم آنچه ما باید بدانیم متن آهنگ آنچه باید بدانیم از امین وحید آنچه بايد بدانيم نكاتي كه بايد بدانيم انجه بايد بدانيم چه باید بدانیم هر آنچه که باید بدانیم هر آنچه باید درباره Knox بدانیم هر آنچه باید درباره جنبش عدم تعهد بدانیم دانستنیهایی که باید بدانیم چه کارهایی باعث سقط میشود چه غذاهایی باعث سقط میشود چه کارهایی باعث سقط جنین می شود چه کارهای باعث سقط جنین می شود چه چیزی باعث سقط جنین می شود چه غذاهایی باعث سقط جنین می شود چه كارهايي باعث سقط جنين ميشود چه غذاهايي باعث سقط جنين ميشود چه چيزي باعث سقط جنين ميشود چه چیزی باعث سقط سریع جنین میشود چه کارهایی باعث حاملگی میشود چه چیزی باعث حاملگی میشود؟ چه چیزهایی باعث حاملگی میشود چه چیزی باعث بارداری میشود چه چیزهایی باعث بارداری می شود چه چیزی باعث حاملگی سریع میشود چه چیزی باعث حاملگی پوچ میشود چه چیزی باعث بارداری سریع میشود چه چیزی باعث مسمومیت حاملگی میشود چه چیزهایی باعث مسمومیت حاملگی میشود چه کارهایی ثواب دارد چه کارهای ثواب دارد چه کارهایی برای مرده ثواب دارد چه کارهایی در ماه رمضان ثواب دارد چه کارهایی ثواب زیاد دارد انجام چه کارهایی ثواب دارد چه کارهایی ثواب حج دارد چه کارهایی ثواب زیادی دارد چه کارهایی گناه است؟ چه کارهای گناه است چه کارهایی گناه کبیره است انجام چه کارهایی گناه است چه کارهایی در شب عروسی چه کارهایی باید شب عروسی انجام داد در شب عروسی چه کارهایی باید انجام داد چه کارهایی حرام است چه کارهایی بر جنب حرام است؟ چه کارهایی در محرم حرام است چه كارهايي بر جنب حرام است چه کارهای بر جنب حرام است چه کارهایی در ماه محرم حرام است چه کارهایی در روابط زناشویی حرام است چه کارهایی برجنب حرام است انجام چه کارهایی حرام است چه کارهایی در مسجد حرام است برای جذب سرمایه‌گذاری خارجی باید بدانیم چه کارهایی نباید بکنیم

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۹۷
  • تعداد حاضران : ۱۲۶
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها