freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

جلیل رحیمی‌جهان آبادی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: این دامی است که صهیونیست‌ها و غربی‌ها برای نابودی منابع جهان اسلام پهن کرده‌اند و بی‌تجربگی هیات حاکم عربستان در حال تشدید این تنش‌هاست.

وی تصریح کرد: عربستان جزو دولت‌های بزرگ اسلامی است و قدرت اقتصادی و نظامی این دولت در کنار ایران می‌تواند به جهان اسلام کمک شایان ذکری کند.

این عضو فراکسیون امید عنوان کرد: عربستان پس از فوت ملک عبدالله دچار توهم شده و اقدامات چالش‌زایی با ایران انجام می‌دهد، ایران در دفاع از جهان اسلام، تقویت مقاومت اسلامی و تضعیف اسراییل هزینه زیادی پرداخت کرده و بهتر است عربستان به جای ارسال پیام به ایران، به صهیونیست‌هایی که سال‌ها بخش‌هایی از سرزمین‌های اسلامی و عربی را اشغال کرده‌اند و هیچ پاسخی به افکار عمومی جهان و منطقه نمی‌دهند پیام ارسال کنند.

رحیمی جهان آبادی با اشاره به جنگ هشت ساله عراق با ایران تصریح کرد: در این جنگ عراق تنها نبود و عربستان و بسیاری از کشورهای عربی و قدرت‌های بزرگ هم با عراق بودند و عربستان بهتر می‌داند که قدرت نظامی، بازدارندگی و دفاعی ایران فراتر از حدی است که عربستان بتواند تهدیدی برای ایران محسوب شود، عربستان لازم است زندگی صدام حسین را باردیگر مرور کند.

نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخرز در مجلس شورای اسلامی گفت: ایران نباید در تله تنش با عربستان بیفتد چراکه این‌ها دام‌هایی است که صهیونیست‌ها و غربی‌ها برای نابودی جهان اسلام پهن کرده‌اند و باید با درایت و متانت از چالش ها خودداری کنیم.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵ - ۲:۸:۴ دیده شده : ۵۷بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۰۳۷
  • تعداد حاضران : ۲۰۱
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها