freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1364143/31  زمان: 09:35  1395/07/19  بازدید: 347

خولن لوپتگی، سرمربی تیم ملی اسپانیا پس از پیروزی 2-0 مقابل آلبانی مدعی شد که تیمش با وجود تغییر سیستم به 3-4-3، درسی از این بازی نگرفت.

به گزارش "ورزش سه"، لوپتگی شب گذشته با 3 مدافع بازی را آغاز کرد و در نهایت نیز با دو گل در نیمه دوم موفق به کسب پیروزی شد ولی سرمربی لاروخا مدعی شد که صبوری تیم نقش مهم تری از تصمیمات تاکتیکی او در این پیروزی ایفا کرد.

 

 


او گفت:"  باید صبر می‌کردیم تا نوبتمان فرا برسد، سپس تلاش می‌کردیم و از آن استفاده می‌کردم. اولین باری نبود که بازی در اختیار ما بود ولی در نهایت اشتباه کردیم زیرا آنچه برای پیروزی لازم بود را انجام نمی‌دادیم. هدف ما کسب پیروزی بود و فکر می‌کنم خوب کار کردیم. برای اینکه نوبتمان برسد سخت تلاش کردیم. اینجا تیم‌های زیادی امتیاز داده اند. فرانسه اینجا باخته و شرایط برای پرتغال هم خیلی سخت شده است.  پیش از اشتباهی که دروازه بان آلبانی انجام داد، نقش مهمی در زمین ایفا کرد و چندین موقعیت را از ما گرفت. درس تاکتیکی از این بازی گرفته نشد. نقش اصلی بازیکنان بودند و من سعی کردم به آنها کمک کنم،‌همین و بس."


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۱:۲۷ دیده شده : ۶۱بار نویسنده : admin

این بازیگر کیه دانلود بازی این بازیگر کیه جواب های این بازیگر کیه جواب این بازیگر کیه برنامه این بازیگر کیه دانلود برنامه این بازیگر کیه جواب سوالات این بازیگر کیه پاسخ بازی این بازیگر کیه این بچگی کیه بازیگر زن این بازی زمونست آخه منم جوونم دانلود آهنگ این بازی زمونست آخه منم جوونم دانلود این بازی زمونست آخه منم جوونم آهنگ این بازی زمونست آخه منم جوونم این بازی زمونست سوسن دانلود آهنگ این بازی زمونست سوسن دانلود آهنگ این بازی زمونست از سوسن اهنگ سوسن این بازی زمونست این بازی این بازیه زمونست این بازی زمونس این بازی زمونست شهره این بازی زمونه است از سوسن این بازیگر می خنداند این بازی مال ما داش آهنگ این بازی زمونست سوسن این بازی زمونست دانلود آهنگ این بازی زمونست دانلود اهنگ این بازی زمونست سوسن این نفرین من نیست بازی زمونست دانلود آهنگ این بازی زمونست شهره دانلود آهنگ این بازی زمونه است از سوسن عروسی نگرفتیم ما عروسی نگرفتیم لوپتگی: درس تاکتیکی از این بازی نگرفتیم

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۷۴
  • تعداد حاضران : ۲۱۴
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها