freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1364149/31  زمان: 10:16  1395/07/19  بازدید: 328

جرارد پیکه، مدافع تیم ملی اسپانیا، مدعی شد که قصد دارد از تیم ملی خداحافظی کند؛ زیرا از انتقادات زیادی که از او می‌شود خسته شده است.

به گزارش "ورزش سه"، روز گذشته در دیدار مقابل آلبانی،‌ نوارهایی به رنگ پرچم اسپانیا دور آستین پیراهن های اسپانیا قرار گرفته بود که به نظر پیکه آنها را کنده بود؛ زیرا او تنها بازیکنی بود که این نوارها روی پیراهنش وجود نداشت. او پیش تر نیز به خاطر حمایت از استقلال کاتالونیا و مخالفت با اسپانیا مورد انتقاد قرار گرفته بود و با کاری که شب گذشته انجام داد،‌ این انتقادات به اوج رسید تا جایی که او قصد خداحافظی از فوتبال را دارد.

 

 


در بیانیه پیکه در سایت فدراسیون اسپانیا آمده: «من هر چیزی را امتحان کردم ولی دیگر تحمل ندارم. فشار بسیاری بر سر موضوع آستین ها، امروز به من وارد شد. تمام هیجان بازی برایم از بین رفت و با اینکه پس از جام جهانی 2018 تنها 31 سال دارم؛ ولی خداحافظی  خواهم کرد.»


فدراسیون اسپانیا نیز در این رابطه بیانیه ای منتشر کرد. در این بیانیه گفته شده: «فدراسیون اسپانیا قصد دارد حمایت خود از پیکه و داستان‌هایی که برای پیراهن آستین بلند او به وجود آمد را اعلام کند. بعضی گفته اند که او حلقه های روی پیراهن اسپانیا را کنده ولی اینطور نیست؛ زیرا آدیداس این حلقه ها را تنها در پیراهن آستین کوتاه استفاده کرده و در پیراهن آستین بلند تیم این حلقه ها وجود ندارد. این موضوع را می‌توانید روی پیراهن راموس نیز ببینید که او هم آستین بلند پوشیده بود.»


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۴:۴۷ دیده شده : ۸۴بار نویسنده : admin

پیکه پسرش پسر پیکه و شکیرا پسر دوم پیکه و شکیرا پسر جرارد پیکه و شکیرا پسران پیکه پسران جرارد پیکه پسر پیکه میلان پسر پیکه و همسرش پیکه دوست پسر شکیرا عکسهای پسر پیکه تولد پسر پیکه جشن تولد پسر پیکه تاریخ تولد پسر پیکه نام پسر پیکه از جام های تنیس از جام های معتبر تنیس از جام های مهم تنیس از جام های مهم تنیس در جدول مدرن از جام های مهم تنیس در جدول از جام عشقت نازنین یارا دانلود از جام عشقت نازنین یارا دانلود آهنگ از جام عشقت نازنین یارا از جام های معروف تنیس از جام بلا شهید اوردن از جامهاي تنيس از جامهای فوتبال در اروپا از جام جهانی چه خبر جام از نگاه دو جام از نگاه دو برندگان جام از نگاه دو میشائیل بالاک جام از نگاه دو بالاک سایت جام از نگاه دو جام جهانی از نگاه دو دانلود جام از نگاه دو آهنگ جام از نگاه دو قرعه کشی جام از نگاه دو اسامی برندگان جام از نگاه دو می کنم به انگلیسی خواهش میکنم به انگلیسی جبران می کنم به انگلیسی چه کار میکنی به انگلیسی خواهش می کنم به زبان انگلیسی خواهش می کنم به انگلیسی چی میشه ترجمه خواهش می کنم به انگلیسی معنی خواهش می کنم به انگلیسی کلمه خواهش می کنم به انگلیسی می کنم فریاد ای فریاد می کنم به انگیلیسی میکنم توش میکردم توش تا ته میکنم توش میکنه توش میکنم قبول قبول میکنم فصل دوم قبول ميكنم قبول میکنم قسمت اخر قبول میکنم سریال هندی قبول میکنم اپارات قبول میکنم چند قسمت است قبول میکنم2 قبول میکنم فصل دوم قسمت اخر قبول ميکنم پیکه: پس از جام جهانی، خداحافظی می‌کنم

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۹۹
  • تعداد حاضران : ۲۰۰
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها