freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1364151/31  زمان: 10:35  1395/07/19  بازدید: 92

دیدیه دشان، سرمربی فرانسه، مدعی شد که تیمش برای کسب تساوی به هلند سفر نخواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه" ، دو تیم در گروه A، با کسب 4 امتیاز از دو بازی در رده ی اول و دوم قرار گرفته اند و سوئد نیز شرایطی مشابه آنها دارد. حال دو تیم در هلند به مصاف یکدیگر خواهند رفت و دشان مدعی شد که او و شاگردانش برای کسب تساوی به این کشور سفر نمی‌کنند.

 

 


او گفت: «نتیجه برایمان در این بازی اهمیت زیادی دارد و تیمی که گل را بزند، شانس خوبی برای کسب پیروزی دارد. هدفمان در شروع بازی این است که تمام تلاشمان را برای کسب پیروزی انجام دهیم. هیچکس نمی‌داند چه اتفاقی رخ خواهد داد. اگر نتیجه مساوی باشد،‌ آن را قبول خواهیم کردغ ولی بازی را با این تفکر که نباید ببازیم شروع نخواهیم کرد. ما با انگیزه برای کسب پیروزی بازی می‌کنیم.»


دشان سپس به تمجید از پایت پرداخت و گفت: «من از توانایی‌های پایت مطلع هستم. او در باشگاهش نیز عالی بود؛ ولی پیش از آن هم عملکردش در فرانسه عالی بود. نمی‌توانم بگویم که انتظار چنین عملکردی را از او نداشتم.»


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۴:۱۷ دیده شده : ۲۵۲بار نویسنده : admin

هلند به انگلیسی هلندی به انگلیسی هلند به زبان انگلیسی نام هلند به انگلیسی دیکشنری هلندی به انگلیسی عروس هلندی به انگلیسی زبان هلندی به انگلیسی ملیت هلند به انگلیسی ترجمه هلند به انگلیسی اسم هلند به انگلیسی هلندی به فارسی گرامر زبان هلندی به فارسی آموزش صوتی زبان هلندی به فارسی دیکشنری هلندی به فارسی ترجمه هلندی به فارسی دیکشنری هلندی به فارسی انلاین فرهنگ هلندی به فارسی اموزش هلندی به فارسی آموزش زبان هلندی به فارسی ترجمه زبان هلندی به فارسی هلندی به زبان انگلیسی تحصیل در هلند به زبان انگلیسی درباره کشور هلند به زبان انگلیسی ملیت هلند به زبان انگلیسی ملیت کشور هلند به زبان انگلیسی تحصیل رایگان در هلند به زبان انگلیسی ملیت هلندی به انگلیسی ترجمه هلندی به انگلیسی کلمه هلندی به انگلیسی هلند به لاتین هلند به روایت دیگر هلند به روایتی دیگر مهاجرت به هلند مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری مهاجرت به هلند از طریق تحصیل مهاجرت به هلند از طریق پناهندگی مهاجرت به هلند از طریق تخصص مهاجرت به هلند از طریق ازدواج مهاجرت به هلند برای کار مهاجرت به هلند 2014 مهاجرت به هلند 2013 مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت سفر به هلند سفر به هلند با قطار سفر به هلند با دعوت نامه هزینه سفر به هلند خاطرات سفر به هلند راهنمای سفر به هلند شرایط سفر به هلند تور سفر به هلند سفر تفریحی به هلند اطلاعات سفر به هلند مهاجرت به هلند سرمایه گذاری شرایط مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری دشان: برای کسب مساوی به هلند سفر نمی‌کنیم

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۱۵
  • تعداد حاضران : ۴
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها