freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1364171/31  زمان: 12:16  1395/07/19  بازدید: 1,864

خولن لوپتگی، سرمربی تیم ملی اسپانیا، معتقد است که جرارد پیکه از تیم ملی اسپانیا خداحافظی نخواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، روز گذشته جرارد پیکه به خاطر کندن خطوط پرچم اسپانیا که روی آستین لباس‌های این تیم حک شده بود، مورد انتقادات بسیاری قرار گرفت. او پس از بازی اعلام کرد که فشارها بر روی او بسیار زیاد شده و پس از جام جهانی قصد بازنشستگی از فوتبال ملی را دارد. با این حال لوپتگی معتقد است که این اتفاق رخ نخواهد داد.

 

 

 


او گفت: «پیکه مستحق چنین انتقاداتی نیست. به نظرم موضوع جدی نباشد. او را درک می‌کنم. به نظرم عملکرد خیلی خوبی داشته و یکی از بهترین‌های ما بود؛ مثل بازی با ایتالیا. او مثل راموس خیلی خوب ظاهر شد. چیز زیادی در این رابطه برای گفتن ندارم. باید آرامش خود را حفظ کنیم. شکی در تعلق خاطر پیکه به تیم ملی اسپانیا نیست. نباید زود نتیجه گیری کنیم.»


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۷:۳۴ دیده شده : ۹۹بار نویسنده : admin

از تیم های فوتبال باشگاهی ایتالیا از تيم هاي فوتبال باشگاهي ايتاليا از تیم های لیگ برتر فوتبال از تیم های لیگ برتر فوتبال کشورمان تیم های لیگ برتر فوتبال تیم های لیگ برتر فوتبال ایران تیم های لیگ برتر فوتبال جوانان تیم های لیگ برتر فوتبال نوجوانان اسامی تیم های لیگ برتر فوتبال ایران آرم تیم های لیگ برتر فوتبال ایران از تیم های حاضر در لیگ برتر فوتبال کشورمان تیم های لیگ برتر فوتبال انگلستان از تیم های فوتبال اسپانیا از تیم های فوتبال اسپانیا در حل جدول از تيم هاي فوتبال اسپانيا تیم های فوتبال اسپانیایی از تیمهای فوتبال اسپانیایی از تیم های فوتبال انگلیس تیم های فوتبال انگلیسی از تیم های فوتبال باشگاهی اسپانیا از تیم های مونیخی بوندس لیگا از تیم های معتبر فرانسه از تیمهای بوندس لیگا از تیمهای فوتبال بوندس لیگا از تیم های فوتبال نروژی از تیمهای باشگاهی امارات از تیم های معتبر یونان از تیم های معتبر یونانی گرگی نخواهد کرد با آهو مرواریدی صید نخواهد کرد کوبانی سقوط نخواهد کرد لوپتگی: پیکه از تیم ملی خداحافظی نخواهد کرد

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۹۳
  • تعداد حاضران : ۲۳۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها