freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


وبسایت پولیتیکو به نقل از منابع آگاه، از احتمال سلب حمایت رئیس مجلس نمایندگان آمریکا از نامزد انتخاباتی جمهوری‌خواهان خبر داد.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پولیتیکو، منابع نزدیک به «پال رایان» رئیس مجلس نمایندگان آمریکا گزارش دادند وی در حال تصمیم‌گیری درباره پس گرفتن حمایت خود از «دونالد ترامپ» نامزد جمهوری‌خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکاست و مذاکراتی نیز در این خصوص با نزدیکان و مشاوران خود داشته است.

به گفته این منابع، رایان پس از افشاگری جمعه شب واشینگتن پست علیه ترامپ بارها در جلسات خصوصی و علنی خود از اظهارات شرم‌آور نامزد جمهوری‌خواهان در این ویدئو ابراز انزجار کرده و موضوع سلب حمایت از او را نیز با مشاوران نزدیک خود به بحث گذاشته است. 

با این حال، منابع مذکور اظهار داشتند رایان هنوز در خصوص پس گرفتن حمایت خود از ترامپ تصمیم‌گیری نکرده است؛ اما به گفته آنها، حتی صحبت در این باره نیز حاکی از اوج نارضایتی وی از نامزد انتخاباتی جمهوری‌خواهان و ملتهب بودن فضای سیاسی در داخل حزب جمهوری‌خواه است.

به اعتقاد این منابع، اظهارات غیرقابل دفاع ترامپ در ویدئویی که واشینگتن پست از او منتشر کرده است و استفاده انتخاباتی خوب هیلاری کلینتون – نامزد ریاست جمهوری حزب دموکرات – در مناظره شب گذشته (بامداد امروز به وقت ایران) از این قضیه که باعث شد ترامپ در برابر او در موضع دفاعی قرار بگیرد، شاید در آینده نزدیک رایان را در تصمیم خود برای پس گرفتن حمایت از نامزد جنجالی جمهوری‌خواهان مصمم کند. 

واشینگتن پست در بمب خبری جمعه شب خود ویدئویی از ترامپ را منتشر کرد که او در آن به همراه خود در داخل اتوبوس می‌گوید به این دلیل که انسان معروفی است با خیال راحت هر کاری که دوست دارد با زنان انجام می‌دهد. وی همچنین در این گفتگوی دونفره که مربوط به سال 2005 است، با جزئیات تمام، خاطرات زمانی را برای او بازگو می‌کند که قصد داشته است به زور با یک زن متأهل رابطه برقرار کند.

چنانچه رایان تصمیم به سلب حمایت خود از ترامپ بگیرد، نامزد جمهوری‌خواهان در فاصله کمتر از یکماه به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا یکی از اصلی‌ترین و تاثیرگذارترین حامیان خود در داخل حزب جمهوری‌خواه که خیلی دیر به صف کوتاه حامیان او در این حزب اضافه شد را از دست خواهد داد.

انتهای پیام /

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۴:۳۹ دیده شده : ۵۹بار نویسنده : admin

منابع ذهن آگاهی رایان به چه معناست اسم رایان به چه معناست؟ رايان به معني رایین به معنی رایان به معنی رایان بهداشت رايان بهداشت شرق رايان بهداشت شرکت رایان بهداشت شرق شرکت رایان بهداشت سایت رایان بهداشت رایان بهمن پرداز سایت شرکت رایان بهمن پرداز استخدام شرکت رایان بهمن پرداز رایان بهداشت شرق رایان بهین پارسیان شرکت رایان بهین پارسیان رایان بهمن رایان سایپا بهمن 92 رایان بهستان بهستان رايان شركت بهستان رايان سایت بهستان رایان استخدام بهستان رایان رایان بهروش پارس موسسه حسابرسی رایان بهروش پارس خود آزاری خود آزاری روحی خود آزاری در ایران خود آزاری چیست خود آزاری کودکان خودآزاری فکری خودآزاری روانی خود آزاری شیطان پرستان خود آزاری به انگلیسی خود آزاری معین خود ازایی عوارض خود ازایی ترک خود ازایی خود آزاری شهاب مظفری خود ازضایی زنان خود ارضايي زنان خود ارضايي زنان چگونه است خود ارضايي زنان متاهل خود ارضايي زنان با آب خود ارضايي زنان چیست خود ارضايي زنان بيوه خود ارضايي زنان فیلم خود ارضايي زنان به انگلیسی خود انزالی زنان خود ازضایی دختر خود ارضايي دختر خود ارضايي دختر چگونه است خود ارضايي دختر با لامپ خود ارضايي دخترانه خود ارضايي دختر با آب خود ارضايي دختر ایرانی خود ارضايي دختر با دست خودارضايي دختر چیست خود ارضايي دختر ايراني خود ازمایی ادبیات 2 جواب خودآزمایی ادبیات 2 خود آزمایی ادبیات فارسی 2 خودآزمایی های ادبیات 2 دانلود پاسخ خودآزمایی ادبیات 2 پاسخ خودآزمایی تاریخ ادبیات 2 جواب خودآزمایی های ادبیات فارسی 2 خود ازاری از شهاب مظفری خود ازضایی خود ازضای منابع آگاه: شاید پال رایان به زودی حمایت خود از ترامپ را پس بگیرد

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۴۱
  • تعداد حاضران : ۱۷۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها